مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

ماتاتا

New member
سلام تورو خدا جواب منو بدید برای برونر باید برونر چه سالی رو خوند ؟کتابای من قدیمیه 2004:sad: از چه انتشاراتی و کدوم مترجم بهتره؟

obunto

New member
سلام تورو خدا جواب منو بدید برای برونر باید برونر چه سالی رو خوند ؟کتابای من قدیمیه 2004:sad: از چه انتشاراتی و کدوم مترجم بهتره؟
سلام، ببنید من این سوال رو از چند تن از دوستان پرسیدم که آیا حتماً باید برونر 2014 رو بخونیم ، اونها به من گفتند نه همون 2010 جواب میده ، به نظر من 2010 رو بخونید بهتره.

hebe.nurse

New member

برونر 2010 جدیدترین چاپه. همینو باید بخونید.
هر کدوم از کتابای برونر جلد قرمز یک مترجم خاص خودشو داره بنابراین همشون یکین.

sahar_nurse

New member
سلام من ساله 3 هستم

کسی میدونه عایا من میتونم امسال ارشد بهداشت آزمایشی بدم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahar_nurse

New member
کسی میدونه کی سوالای ارشد علوم پزشکی امسال منتشر میشه؟

چرا من نمیتونم پیداشون کنم؟

hebe.nurse

New member
سلام من ساله 3 هستم

سلام
چیزی به عنوان آزمایشی نداریم ولی میتونید بدید و در صورت قبولی انتخاب شهر نکنید.
البته اگه امسال وارد سال4 میشید. اگه با شروع مهر وارد ترم 5 میشید خیر نمی تونید شرکت کنید اصلا.

ماتاتا

New member
برونر 2010 جدیدترین چاپه. همینو باید بخونید.
هر کدوم از کتابای برونر جلد قرمز یک مترجم خاص خودشو داره بنابراین همشون یکین.

سلام ممنون .ببخشيدبرونرجلدقرمزکه ميگيد از چه انتشاراتيه؟من تاحالا نديدم.اخه فارغ التحصيل 84هستم:wacsmiley:

obunto

New member
سلام من ساله 3 هستم

سلام ، من اطلاعی از آژمون آزمایشی توسط وزارت بهداشت ندارم. ولی سازمان های زیادی هستند که این آزمون ها رو اجرا می کنند. فکر نکنم بشه به صورت آزمایشی تو کنکور ارشد شرکت نمود.

- - - Updated - - -

سلام من ساله 3 هستم

سلام ، من اطلاعی از آژمون آزمایشی توسط وزارت بهداشت ندارم. ولی سازمان های زیادی هستند که این آزمون ها رو اجرا می کنند. فکر نکنم بشه به صورت آزمایشی تو کنکور ارشد شرکت نمود.

M M

New member
سلام برو بچ. راستش من سربازم و وقت نمیکنم زیاد بیام کافی نت. تو همون محل خدمتم دارم واسه ارشد سال بعد میخونم. ممنون از راهنمایی هایی که دوستان در مورد خوندن کتابای برونر داشتن. دیدم خوندن کامل کتابها وقت زیادی میخواد، تصمیم گرفتم از این به بعد تمرکزم رو بیشتر روی مراقبتها و بعدش درمان و علائم خرج کنم. 504 رو به امید خدا دو هفته دیگه تموم میکنم. یه توصیه به همه (که میدونم اکثرتون میدونین) استفاده از جعبه لایتنر هست. تأثیر فوق العاده ی اونو میتونین بعد از دو ماه احساس کنین. بعدش میرم سراغ تافل و بعد هم کتاب آقای لزگی.

با آرزوی سلامتی و دوام.

ماتاتا

New member
سلام پرستاران ارشد 94
به نظر من اگه وقت زیاد دارید خود برونرا رو بخونید خیلی بهتره. اینم بخاطر بالارفتن اطلاعات تونه.
اگرنه کتابای درسنامه برونرارو بخونید که خلاصه و خیلی خوبه. من که خوندم خیلی راضی بودم. میشه گفت 100 درصد سوالات داخلی رو پوشش داد. سوالات رو خیلی جزیی نمیدن. برونرا خیلی اضافه دارن. شما فقط باید رو مراقبت تاکید کنید همین.
برای قبولی ما هم دعا کنید:65d6a5d6s:
سلام اگه بخوایم درسنامه بخونیم چیو پیشنهادمیدین؟ ذوالفقاری یا سمیه غفاری یا اسدی نوقابی؟

ماتاتا

New member
سلام موفق باشید برادر.منم دارم 504 میخونم.برونر شما میخونید یا درسنامه؟ اگه برونرها رو فلش کارتی کنم بزارم توی جعبه لایتنر به نظرتون جواب میده؟ممنونم:riz304::riz304::riz304:

hebe.nurse

New member
سلام اگه بخوایم درسنامه بخونیم چیو پیشنهادمیدین؟ ذوالفقاری یا سمیه غفاری یا اسدی نوقابی؟

اگه درسنامه برونرا رو میخواید من درسنامه سه استاده مظهری ، عسگری و ذوالفقاری رو پیشنهاد میکنم. جلدش ابی سفیده. که درسنامه خیلی مفید و کاملیه واسه سوالات داخلی ارشد.
اگه درسنامه کل دروس رو میخواید ذوالفقاری و نوقابی جفتش خوبه.

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام موفق باشید برادر.منم دارم 504 میخونم.برونر شما میخونید یا درسنامه؟ اگه برونرها رو فلش کارتی کنم بزارم توی جعبه لایتنر به نظرتون جواب میده؟ممنونم:riz304::riz304::riz304:

من توصیه میکنم دستای تئوری رو خلاصه نویسی کنید. ی خلاصه از نکات مهم فقط . فلش کارتی وقت گیره به هیچ وجه توصیه نمیکنم
اما کلمات زبان رو فلش کارتی کنید خیلی خوبه.

hebe.nurse

New member
کسی میدونه کی سوالای ارشد علوم پزشکی امسال منتشر میشه؟

چرا من نمیتونم پیداشون کنم؟

بعید میدونم حالا حالاها بزارن سوالاتو رو سایت.
ولی ی سر به دانشگاه علوم پزشکی شهرتون بزنید. معمولا دفترچه های ارشد رو به دانشگاه ها میدن. من که چن روز پیش دانشگاه بودم دفترچه همه رشته های ارشد رو گذاشته بودن.

obunto

New member
سلام برو بچ. راستش من سربازم و وقت نمیکنم زیاد بیام کافی نت. تو همون محل خدمتم دارم واسه ارشد سال بعد میخونم. ممنون از راهنمایی هایی که دوستان در مورد خوندن کتابای برونر داشتن. دیدم خوندن کامل کتابها وقت زیادی میخواد، تصمیم گرفتم از این به بعد تمرکزم رو بیشتر روی مراقبتها و بعدش درمان و علائم خرج کنم. 504 رو به امید خدا دو هفته دیگه تموم میکنم. یه توصیه به همه (که میدونم اکثرتون میدونین) استفاده از جعبه لایتنر هست. تأثیر فوق العاده ی اونو میتونین بعد از دو ماه احساس کنین. بعدش میرم سراغ تافل و بعد هم کتاب آقای لزگی.

با آرزوی سلامتی و دوام.
آفرین به تو سرباز خوب و آینده نگر

- - - Updated - - -

من شنیدم درسنامه سه استاده مظهری ، عسگری و ذوالفقاری خوبه.

- - - Updated - - -

به نظر من فلش کارت رو بزارین برای دور بعد.

بالا