مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

ماتاتا

New member
سلام من رفتم سايت بشري.درسنامه داخلي جراحي1بود .2بود و3.
همچنين درسنامه داخلي جراحي 1234هم داشت.دقيقا بايد چکارکنم؟همشو بخرم يا فقط جلد آخريه که1،2،3،4بود؟

obunto

New member
همچنين درسنامه داخلي جراحي 1234هم داشت.دقيقا بايد چکارکنم؟همشو بخرم يا فقط جلد آخريه که1،2،3،4بود؟

من توسایت بشری رو ندیدم ، ولی فکر کنم دوره 4 جلدی بهتره.

hebe.nurse

New member

من نمیدونم کدوم درسنامه رو میگید ولی اونی من گفتم هم 4 کتاب داخلی1234 جداگانه داشت هم 4کتابه یک جلدی
با هم فرقی ندارن. هرکدوم راحتترید بخرید.

hebe.nurse

New member
من خیلی گیج شدم...
الان دقیقا باید از کجا شروع کنم؟!؟

چرا گیج؟؟؟؟
شما الان خیلی وقت دارید که. تابستون زبان رو بخونید و تا جایی میتونید داخلیا رو هم پیش برید
بعدش بسته به شرایطتون برنامه ریزی کنید و کتابا رو یکی یکی مرور کنید. به همین سادگی:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

ماتاتا

New member
من نمیدونم کدوم درسنامه رو میگید ولی اونی من گفتم هم 4 کتاب داخلی1234 جداگانه داشت هم 4کتابه یک جلدی
با هم فرقی ندارن. هرکدوم راحتترید بخرید.[/QUOTE

سلام دوستان وهمکاران گرامي.منظورم همون درسنامه سه استاده.هر جلدش چندتا مبحث داخلي جراحي داره با يک نويسنده. و تک جلديش ظاهراخلاصه ي اون سه جلده. واي که چقدرسخته کتاب درسي رو اينترنتي خريد.اگر توي شهرمون کتاباي پرستاري رو داشتن خودم ميرفتم مقايسه ميکردم و بهترين رو انتخاب ميکردم:New (6)::21:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
با هم فرقی ندارن. هرکدوم راحتترید بخرید.[/QUOTE

سلام دوستان وهمکاران گرامي.منظورم همون درسنامه سه استاده.هر جلدش چندتا مبحث داخلي جراحي داره با يک نويسنده. و تک جلديش ظاهراخلاصه ي اون سه جلده. واي که چقدرسخته کتاب درسي رو اينترنتي خريد.اگر توي شهرمون کتاباي پرستاري رو داشتن خودم ميرفتم مقايسه ميکردم و بهترين رو انتخاب ميکردم:New (6)::21:

درسته این کتاب سه استاده 4 کتابه داخلی جراحیه نه سه تا. ینی شما میتونید بصورت جداگانه ینی 4 تا کتاب یا ی تک جلدی که همه اون 4 تا کتابو داره بگیرید.
من تک جلدیشو داشتم که همشونو ی جا داشته باشم. شماهم هرجور مایلید دیگه:motat:

ماتاتا

New member
سلامhebe .nurse عزیز. ممنون ازلطفتون.:rose: دوستان من هنوز شروع به خوندن نکردم .اما به محض شروع کردن حتما گزارش کارمیدم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl

obunto

New member
سلامhebe .nurse عزیز. ممنون ازلطفتون.:rose: دوستان من هنوز شروع به خوندن نکردم .اما به محض شروع کردن حتما گزارش کارمیدم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl

موفق باشی ماتاتا
من داخلی جراحی های سرطان ، گوارش ، ارتوپدی رو خوندم.
بهداشت جامعه تا فصل 7 پیش رفتم.
بهداشت روان فصل 3 هستم.
زبان نصفش رو خوندم.
کودکان فصل دوم
مادر و نوزاد هم فصل دو.
این از گزارش عملکر من ، بقیه هم بگین دیگه.

nazanin s

New member
سلام منم هستم ولی برای سال 95 فک کنم چون امسال شرکت کردم نتونستم قبول بشم فعلا هم دارم طرح میگذرونم سال دیگه آبان طرحم تموم میشه به نظرتون میتونم 94 رو شرکت کنم؟من باید قبول بشم حتما قبل ازدواج.

obunto

New member
سلام دوستان عزیز امروز می خوام یک توصیه بهتون بکنم ، اینکه اگه یک همکلاسی یا دوست بهتون گفت بیا با هم درس بخونیم به هیچ وجه نپذیرین به خصوص اگه جنس مخالف باشه ، فقط امید خودتون رو به خدا بسپارید.

hebe.nurse

New member
سلام دوستان عزیز امروز می خوام یک توصیه بهتون بکنم ، اینکه اگه یک همکلاسی یا دوست بهتون گفت بیا با هم درس بخونیم به هیچ وجه نپذیرین به خصوص اگه جنس مخالف باشه ، فقط امید خودتون رو به خدا بسپارید.

افرییییییییییییین آبانتو :thumbsupsmileyanim:

obunto

New member
واقعا واسه من شده سوال که چرا دیگه هیچکس نمیاد تو سایت ، یا کسی واسه ارشد نمی خونه ، یا اینترنت ها قطعه ، یا ایرانسل آنتن نمی ده ، یا اینترنت رو جمع کردن یا اینکه کارآموزی دارند؟

obunto

New member
ماتاتای عزیز ، بیا من و شما شروع کنیم تا بقیه هم بیان

بالا