مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
گفتم خبر نداشتم دوستام هم چیزی نگفتن,گفت خانوم اونا رقیباتون هستن نمیان که بگن !!جالب اینجاس تازه اینم از شاگرد اولمون فهمیدم اون بهم گفت فکنم اسمتون بوده جز لیست کفتم چی میگی ؟ کدوم سهمیه؟تازه فهمیدم,گفت من فک میکردم خبر داری خیلی ها ترم آخر سعی کردن به شما برسن یه ترم دیگه که میشه ترم 8 طولش دادن درسشونو که معدلشون بهتر بشه!منم اینجوری:shocked: ,ولی تا ترم 6 معدلارو حساب میکردن,بعدش گفتم پس این اطلاعیه چیه سازمان سنجش داده؟گفت این طرح جایابی که هرجا قبول بشی بری حالا میخوای برو فرم پرکن<منم گفتم ولش کن سال بعد میخونم شاید یه جای بهتری قبول شم,ولی خانومه گفت اکه سال بعد همین بخشنامه بیاد میشه از سهمیه ات استفاده کنی اگه استفاده نکرده باشی و یه سال بیشتر از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه,اکه بخشنامه بباد.میگفت چرا زودتر نیومدی رتبه ات خوبه ما پارسال تا نفر 10قبولی داشتیم,منم اومدم خونه گریه ,حال گرفته .
:j58r36j3gcr4suxymup:smiliess (15)::5:

rawy

New member
گفتم خبر نداشتم دوستام هم چیزی نگفتن,گفت خانوم اونا رقیباتون هستن نمیان که بگن !!جالب اینجاس تازه اینم از شاگرد اولمون فهمیدم اون بهم گفت فکنم اسمتون بوده جز لیست کفتم چی میگی ؟ کدوم سهمیه؟تازه فهمیدم,گفت من فک میکردم خبر داری خیلی ها ترم آخر سعی کردن به شما برسن یه ترم دیگه که میشه ترم 8 طولش دادن درسشونو که معدلشون بهتر بشه!منم اینجوری ,ولی تا ترم 6 معدلارو حساب میکردن,بعدش گفتم پس این اطلاعیه چیه سازمان سنجش داده؟گفت این طرح جایابی که هرجا قبول بشی بری حالا میخوای برو فرم پرکن<منم گفتم ولش کن سال بعد میخونم شاید یه جای بهتری قبول شم,ولی خانومه گفت اکه سال بعد همین بخشنامه بیاد میشه از سهمیه ات استفاده کنی اگه استفاده نکرده باشی و یه سال بیشتر از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه,اکه بخشنامه بباد.میگفت چرا زودتر نیومدی رتبه ات خوبه ما پارسال تا نفر 10قبولی داشتیم,منم اومدم خونه گریه ,حال گرفته .

آخییییییییییییی :sadsmiley:
چه بددددددد :14:
چه حییییییییییف :sad:
عزیزم چیزی که مهمه اینه که شما ذاتا تواناییت بالاست, اون موقعیت از دست رفت فدای سرت, موقعیت جدید می سازی :a2d3:
از الان منتظرم تو تک رقمی های سال دیگه اسم شما رو ببینم

yazdan

New member
گفتم خبر نداشتم دوستام هم چیزی نگفتن,گفت خانوم اونا رقیباتون هستن نمیان که بگن !!جالب اینجاس تازه اینم از شاگرد اولمون فهمیدم اون بهم گفت فکنم اسمتون بوده جز لیست کفتم چی میگی ؟ کدوم سهمیه؟تازه فهمیدم,گفت من فک میکردم خبر داری خیلی ها ترم آخر سعی کردن به شما برسن یه ترم دیگه که میشه ترم 8 طولش دادن درسشونو که معدلشون بهتر بشه!منم اینجوری:shocked: ,ولی تا ترم 6 معدلارو حساب میکردن,بعدش گفتم پس این اطلاعیه چیه سازمان سنجش داده؟گفت این طرح جایابی که هرجا قبول بشی بری حالا میخوای برو فرم پرکن<منم گفتم ولش کن سال بعد میخونم شاید یه جای بهتری قبول شم,ولی خانومه گفت اکه سال بعد همین بخشنامه بیاد میشه از سهمیه ات استفاده کنی اگه استفاده نکرده باشی و یه سال بیشتر از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه,اکه بخشنامه بباد.میگفت چرا زودتر نیومدی رتبه ات خوبه ما پارسال تا نفر 10قبولی داشتیم,منم اومدم خونه گریه ,حال گرفته .

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

hamidehjoon

New member
ایشالاامسال کنکور رو فیتیله پیچ میکنی ولی حواست باشه بخشنامه هه امسال اومداستفاده کنی
مرتب پیگیر باش
نگارجون غصه این چیزا رونخور فقط درس بخون امسالو

parand

Well-known member
سلام منم عضو جدیدم.چه کار باید بکنم؟ اره؟

سلام دوست عزیز...
خوش اومدید...
بچه ها ارزیابی خودشون رو از خوندشون میگن یعنی از 0 تا 10 به خودشون نمره میدن....
بعد اینکه اگه نکته ای تستی یا مشکلی داشتند مطرح میکنند...
موفق باشید

hamidehjoon

New member
سلام منم عضو جدیدم.چه کار باید بکنم؟ اره؟

سلام خوش اومدی
اول برای خودت تعیین کن کدوم کنکور؟؟یاکدومش بیشترکدومش کمتر؟؟
اگه برابهداشت میخونی منابع که توسایت sanjeshp.ir هستش برای زبان کنکوربهداشت بروتوتاپیک"بدو بدو لزگی اومده"چیزای خوبی دستت میاد
بقیه اش هم چیزایی که پرندجون گفت
موفق باشی

golnazv

New member
سلام دوست عزیز...
خوش اومدید...
بچه ها ارزیابی خودشون رو از خوندشون میگن یعنی از 0 تا 10 به خودشون نمره میدن....
بعد اینکه اگه نکته ای تستی یا مشکلی داشتند مطرح میکنند...
موفق باشید

چه عالی
فقط متاسفانه چون من پارسال روانشناسی عمومی روزانه تبریز قبول شدم و نرفتم امسال از وزارت علوم محرومم.فقط بهداشت می تونم شرکت کنم
تازه هم میخام شروع کنم.
میشه یکم از درس ها و برنامه ریزی برا وزارت بهداشت برام بگید

parand

Well-known member
چه عالی
فقط متاسفانه چون من پارسال روانشناسی عمومی روزانه تبریز قبول شدم و نرفتم امسال از وزارت علوم محرومم.فقط بهداشت می تونم شرکت کنم
تازه هم میخام شروع کنم.
میشه یکم از درس ها و برنامه ریزی برا وزارت بهداشت برام بگید

انشاا... امسال یه دانشگاه خوب قبول میشید...:a2d3:
به این تایپیک سر بزنید خیلی بهتون کمک میکنه....
اگه سوالی داشتید بپرسید دوستان اگه بدونن حتما راهنماییتون میکنن...
[h=1]شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت
[/h]موفق باشید...

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریقموفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی
خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

dana7

New member
سلام. عاغا اجازه... منم می خوام بیام تو جمعتون ... اجازه هست.

dana7

New member
راستش پیش شماها که حرفر واسه گفتن ندارم. شروع می کنم تا ببینم چی پیش میاد. نهایت تلاشمو می کنم ولی اگه امسال نشد سال آینده حتما ....

hamidehjoon

New member
راستش پیش شماها که حرفر واسه گفتن ندارم. شروع می کنم تا ببینم چی پیش میاد. نهایت تلاشمو می کنم ولی اگه امسال نشد سال آینده حتما ....

آخی عزیزم من منظورم این بودکه برنامه ات چیه؟؟
حالاکم کم راه میفتی
ماهم فروید و راجرز و فروم واریکسون نیستم داوطلب شرکت در ازمون ارشدیم همین
همچین گفتی به پای شماها نمیرسم که الان بچه ها ازخودشون نظریه روان درمانی درمیکنند:rose:

aylinn

New member

نگار جون امیدوارم امسال با یه رتبه خوب از دانشگاه دلخواهت قبول شی.

Negar carol

New member
سلام ,مرسی راوی جون ,حمیده جون ,پرند ویزدان و آیلین جون,مرسی که روحیه میدین ,ایشالا امسال همه نتیجه بگیریم,حمیده جون باشه حواسمو بیشتر جمع میکنم اگه دوباره این بخشنامه اومد زوتر اقدام کنم.:thanks:

parand

Well-known member
سلام دوستای گلم...
تو شرایط خیــــــــــــــلی بدیم خواهش میکنم برام دعا کنید...
دیگه ارشد برام هیچ ارزشی نداره...

به شدت به دعاتون احتیاج دارم.

aylinn

New member
سلام دوستای گلم...

سلام پرند جونم
چی شده؟
چرا دیگه ارشد برات مهم نیست؟
خیلی نگران شدم امیدوارم مشکلت هر چه زودتر برطرف بشه.

hamidehjoon

New member
سلام دوستای گلم...

سلام پرند
خیلی نگران شدم
انشالله خدا کمک کنه مشکلت برطرف بشه به خداتوکل کن یقین داشته باش بی جوابت نمیذاره
ماهم برات دعامیکنیم
ماروبی خبرنذار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا