مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
خوبم عزیزم
راوی جون توهفته ای چندروز وروزی چندساعت سرکارمیری؟؟؟
من که سه روز وروزی پنج شش ساعته پدرم داره درمیاد
میترسم به کنکورم لطمه بزنه

من هر روز به جز جمعه
چهار ساعت (البته گاهی همونجا هم زمان آزاد دارم و می تونم فلش بخونم البته اگه گپ زدن همکارها اجازه بده)
حالا من همش می ترسم کنکورم به بخشهای دیگه ام لطمه بزنه :25r30wi:

hamidehjoon

New member
بچه ها من برم شام بخورم جاتون خالی املت داریم
گزارش دیروز 35 درصد و امروز 25درصد چون کلینیک بودم
دوستان موفق باشید شب خوش بای

rawy

New member
بچه ها من برم شام بخورم جاتون خالی املت داریم
گزارش دیروز 35 درصد و امروز 25درصد چون کلینیک بودم
دوستان موفق باشید شب خوش بای

نوووووووووش جونت عزیزم
شبت خوش
خسته نباشی
بای تا های

hamidehjoon

New member
من هر روز به جز جمعه
چهار ساعت (البته گاهی همونجا هم زمان آزاد دارم و می تونم فلش بخونم البته اگه گپ زدن همکارها اجازه بده)
حالا من همش می ترسم کنکورم به بخشهای دیگه ام لطمه بزنه :25r30wi:

ههههههه
خوش به حال خانوادت خیلی باحال وبانمکی
منم همچین کارم شلوغ نیست وقت ازاددارم
ولی بدیش اینه زندگیم شده درس وکلینیک وکارهای خونه وخواب وخوراک
تفریح تعطیله

adambarfi

New member
حمیده جون من نا امید نیستم ... اما تا من استارت شروع درس خوندنو زدم یه عالمه کار سرم هوار شد ... با یه عالمه بدبختی و مشکل :smiliess (12)::smiliess (12)::smiliess (12):

parand

Well-known member
یعنی جملات پرند واسه من معجزه می کنه هاااااااااااا
دفه اولی که گفت فقط بخون (پارسال) یه شوک داد بهم
الانم باز یه شوک دیگه ی به موقع
خدا خیرت بده عزییییییییزم
یک در دنیا صد در آخرت
باورت نمی شه اگه بگم اصلا حواسم نبود سه ماه به علوم وقت هست

قربونت عزیزم...:(40):
امیدوارم این شوک دادنانم به نفعت باشه حسابی بخوونی.
اقای یزدان و حمیده جون ببیند راوی جون با چشم بصیرت به این قضیه نگاه کرد متحول شد...:p
یاد بگیرید...
راستی راوووی ایشالا روانشناسی مشهور شدی یه نظریه بده این دوتا شوک رو تو نظرییت به کار ببر...:28::25r30wi:

yazdan

New member
من که کلااااااااااا از استرس تعطیلم ...
خب چی کار کنم ... نمیشه طبق برنامه پیش برم ... کلا من نشد یه بار برنامه بریزم و طبق اون عمل کنم ... مدت مدیدیه که کتابارو بوسیدم گذاشتم کناااااااااار و به روزمرگی ها می پردازم ... اصلا یعنی کلا همه کائنات دست به دست هم می دن و متظر میشن من یه بار برنامه ریزی کنم تا همه شون سرم هوااار بشن

دلم نمی خواست امسال دست خالی از جلسه بیرون می اومدم ... می دونم هنوز زمان هست اما دیگه واسم مهم نیست امسال نشد خب مجبورم بگم سال دیگه ... چاره ای نیست ... اما تلاشمو می کنم امسال

برای همتون ارزوی موفقیت دارم :rose:

- - - Updated - - -

من که کلااااااااااا از استرس تعطیلم ...
خب چی کار کنم ... نمیشه طبق برنامه پیش برم ... کلا من نشد یه بار برنامه بریزم و طبق اون عمل کنم ... مدت مدیدیه که کتابارو بوسیدم گذاشتم کناااااااااار و به روزمرگی ها می پردازم ... اصلا یعنی کلا همه کائنات دست به دست هم می دن و متظر میشن من یه بار برنامه ریزی کنم تا همه شون سرم هوااار بشن

دلم نمی خواست امسال دست خالی از جلسه بیرون می اومدم ... می دونم هنوز زمان هست اما دیگه واسم مهم نیست امسال نشد خب مجبورم بگم سال دیگه ... چاره ای نیست ... اما تلاشمو می کنم امسال

برای همتون ارزوی موفقیت دارم :rose:

خسته نباشی موج منفی از نوع موج مکزیکی بودا.این چه حرفیه؟مهم اینه که بخونی.کسی گفته اون برنامه ای که ریختی تنها راه قبولیه؟مهم اینه که بخونی.اصلآ کتابتو از آخر به اوول بخون.اصلآ برو شنگول و منگول بخون.بازم نتیجه میگیری.برنامه ریزی فاز دوم موفقیته.فاز اول اینه که عادت کنی به کتاب خوندن.ی هفته ساعت مطالعتو یادداشت کن ببین چقدر وقت داری بعد باتوجه به همون برنامه ریزی کن.درضمن هر دوهفته ی ساعت به مطالعه روزانت اضافه کن.نزدیک آزمون میرسی به 12 یا 13 ساعت به بالا،طوری که هرروز خون دماغ میشی(یعنی سیناپسات میترکن):tonguesmiley::25r30wi:

yazdan

New member
بچه ها چتون شده شما؟؟؟
یکی میادمیگه میخام بهتون استرس بدم یکی میادمیگه امسال نشدسال دیگه
بچه ها یه کم به همدیگه امیدواری بدیم هم بدنیست!
براکنکورعلوم که هنوزسه ماه ونیم وقت داره براکنکوربهداشت هم نزدیک هشت ماه وقت داریم.

استرس زیادیش استعدادادم رو ضایع میکنه.من میخام بیام اینجاروحیه بگیرم نه اینکه روحیه موببازم

شما پستای منو بخون روحیه که هیچی غرور کاذبم میگیری

aylinn

New member
مرسی پرند جووووون
شوک هایی که وارد میکنی برای من کارسازه
جدی میگم.
تا کنکور علوم 3 ماه بیشتر نمونده باید تلاشمون رو بیشتر کنیم.

yazdan

New member
نه نه نه اصلا نمیخاد درافشانی کنی
تاحالا هرکی غیریزدی خاسته لهجه ماروتقلیدکنه ادم یادفارسی پشتومی افته
نه مرسی دوست خوبم

باشه میرم به ی لهجه دیگه درفشانی میکنم.دلتم بخواد.اصلآ کردی درفشانی میکنم.درضمن تا آخر این هفته فرصت داری گزارش 30درصدی بدیا!!!!بعدش حداقل باید بری رو 40!!!سیر مطالعه باید پیشرونده باشه

yazdan

New member
سلاااام سلاااام.........:ad54ad:
خوبید.....؟؟؟

بچه ها باورم نمیشه 3 ماه دیگه کنور علوومه.....
اینو گفتم که استرس بگیرید بخونید...
:tonguesmiley::smilies-azardl (181
چون این چند ماه خیلیییییییییییییییییی زود رد میشه ومیرسیم به روز کنکور........
موفق باشید...

صرفآ خواستم در نقش نمکدان ظاهر بشم وگرنه برا منم عالی بود.ی 5دقیقه ای مث اون دختره تو فیلم رانگو خشکم زد

yazdan

New member
امسال پدیده ی تاپیک پرنده.خدایی من که ازش الهام میگیرم.پرند جان امیدوارم نتیجشو بگیری.البته نیازی به امید و آرزوی ما نیست.چون ردخور نداره و قوانین طبیعت ثابت هستن و تو حتمآ نتیجه ی زحماتتو میبینی.

آخرین ویرایش:

oksana

New member
خسته درسها نباشین بچه ها من بار اوله که میخوام ارشد شرکت کنم. و خدا رو شکر از هفته ی آینده میتونم شروع کنم به نظرتون دیر نشده؟برای برنامه ریزی نمیدونم چکار کنم میخواستم بدونم به نظر شما به طور متوسط چند ساعت تو روز کافیه و از چه درسهایی شروع کنم سعی می کنم زبان و آمار هر روز یه کم بخونم؟ ممنون میشم راهنمایی تون بدونم

rawy

New member
خسته درسها نباشین بچه ها من بار اوله که میخوام ارشد شرکت کنم. و خدا رو شکر از هفته ی آینده میتونم شروع کنم به نظرتون دیر نشده؟برای برنامه ریزی نمیدونم چکار کنم میخواستم بدونم به نظر شما به طور متوسط چند ساعت تو روز کافیه و از چه درسهایی شروع کنم سعی می کنم زبان و آمار هر روز یه کم بخونم؟ ممنون میشم راهنمایی تون بدونم

سلام دوست عزیز
ممنون

پاسخ سوالتون تو این تاپیک هست

liona

New member
سلام بچه ها جون همه خسته نباشيد:rose:
يه سوال دارم :33:من رشتم مشاوره مامايي توي كتاب روان پزشكي كاپلان دنبال يه فصل مي گردم به نام طبقه بندي اختلالات روان پزشكي اگه اين كتاب جزء ريفرنس هاتون هست كه حتما هم هست ميشه يه لطفي كنين بهم بگين دقيقا منظور كدوم فصل ازاين كتابه؟؟؟من بد جوري گيج شدم:21:
ارزوي موفقيت واسه تك تكتون توي ازمون ارشد

parand

Well-known member
امسال پدیده ی تاپیک پرنده.خدایی من که ازش الهام میگیرم.پرند جان امیدوارم نتیجشو بگیری.البته نیازی به امید و آرزوی ما نیست.چون ردخور نداره و قوانین طبیعت ثابت هستن و تو حتمآ نتیجه ی زحماتتو میبینی.

girl_blush2.gif

مرررسی جناب یزدان...
از صمیم قلب میخوام امسال هممون با رتبه ی خوب و یه دانشگاه خوب قبول شیم..:a2d3:

parand

Well-known member
يه سوال دارم :33:من رشتم مشاوره مامايي توي كتاب روان پزشكي كاپلان دنبال يه فصل مي گردم به نام طبقه بندي اختلالات روان پزشكي اگه اين كتاب جزء ريفرنس هاتون هست كه حتما هم هست ميشه يه لطفي كنين بهم بگين دقيقا منظور كدوم فصل ازاين كتابه؟؟؟من بد جوري گيج شدم:21:
سلام دوست عزیز....
جلد 1 کاپلان ترجمه رضاعی فصل نهم طبقه بندی در روانپزشکی و مقیاس های درچه بندی روانپزشکی...
منظورتون همینه؟؟
موفق باشید.

liona

New member
سلام دوست عزیز....
جلد 1 کاپلان ترجمه رضاعی فصل نهم طبقه بندی در روانپزشکی و مقیاس های درچه بندی روانپزشکی...
منظورتون همینه؟؟
موفق باشید.

ممنونم عزيزم منم تنها فصلي كه به فكرم ميرسيد و اسمش شبيه بود همينه .اميدوارم همين باشه كه شمام گفتي
خيلي خيلي سپاسگزارم :thanks:
موفق باشيد

yazdan

New member

فصل9(جلد اول)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا