مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yazdan

New member
اره عزیزم بچه ناف یزدم
همه اجدادم هم یزدی بودن
باورت میشه خودمم با لهجم خیلی حال میکنم
تودانشگاه سرکلاس حرف میزدم یزدی
وای خدای من دیگه کم کم دارم به تشخیص خودشیفتگی میرسم
اگه یزدان اینجابودیه جوابی میدادکه حسابی ضدحال میزدبهم

سایه ی وحشت من باشه کافیه دیگه.ایندفرو به بزرگی خودم میبخشم.راستی من لهجه بیشتر شهرارو بلدم.تو خدمت ی حالی میداد که نگو.قسمت بشه به زبان یزدی برات درافشانی کنم نظرتو بگی.

yazdan

New member
سلاااام سلاااام.........:ad54ad:
خوبید.....؟؟؟

بچه ها باورم نمیشه 3 ماه دیگه کنور علوومه.....
اینو گفتم که استرس بگیرید بخونید...
:(181
چون این چند ماه خیلیییییییییییییییییی زود رد میشه ومیرسیم به روز کنکور........
موفق باشید...

آخه چرا اذیت میکنی ملتو؟حتی منم که نمیدونم استرس با کدوم استرس نوشته میشه استرس گرفتم :wacsmiley:چه برسه به این نگاره بنده خدا که استرس سرخوده.گناه داره بابا.نکن اینکارو:riz277:.نکن دیگه!!!!!!!دهههههههههه:mad_majidonline:

yazdan

New member
میگم منم دوباره واسه علوم بخونم :33:,یه سری هاشو قبلا خوندم یه سری هم با بهداشت مشترکه.

بیا پرند جان.راضی شدی؟زدی داوطلب به این خوبیو از دور خارج کردی رفت پی کارش(من کلآ هرچی میگم شوخیه ها نگارجان)

yazdan

New member
بچه ها انقدر استرس ندین:sadsmiley:

البته این دوتا خط در پاسخ به حمیده جونه یادم رفت اولش اسمتو بنویسم

شبخیر منم بخوایم دیگه:p

خب دوستان عزیز در تصویری که پیش رو دارید بخوبی مشاهده میکنید که استرس چطور میتونه یداوطلب جدی رو منقلب کنه.آخه نگار خانوم استرس برا ی روانشناس دقیقآ یعنی چی؟البته ی جورایی باتوجه به ویژگی های ارشد تو ایران کم کم داره میشه ی اختلال وابسته به فرهنگ.اما نه از 8ماه مونده به آزمون که.اینطوری تا روز آزمون تموم میشی که.
وقتی شما از عملکرد خودت راضی باشی و وقتی میدونی که (خدا اونروزو نیاره)درصورت عدم قبولی سال بعد بابهترین نتیجه قبولی و آب از آب تکون نمیخوره.و از همه مهمتر وقتی سال گذشته با ی مطالعه ی اندک تونستی نتیجه ی به نوعی رضایت بخشیو بگیری دیگه چرا باید استرس داشته باشی.خیلیم اگه استرس داری روزی 1یا 2 ساعت به مطالعت اضافه کن اونوقت با ی حساب سر انگشتی میبینی که تا آزمون کتابارو تموم که هیچی چند دورم مرور میکنی.و اگه بازم استرس داشتی کلآ انصراف بده چون روانشنا جماعت ازین قرتی بازیا درنمیاره.(

seyyed reza

New member
سلام به همگی
صرفا جهت لبخند:
مناجات حیف نون با خدا:
خدایا یه بار شد بگی:یا ایهاالذین آمنوا حالتون چطوره؟
همش تهدید.......همش استرس

adambarfi

New member
من که کلااااااااااا از استرس تعطیلم ...
خب چی کار کنم ... نمیشه طبق برنامه پیش برم ... کلا من نشد یه بار برنامه بریزم و طبق اون عمل کنم ... مدت مدیدیه که کتابارو بوسیدم گذاشتم کناااااااااار و به روزمرگی ها می پردازم ... اصلا یعنی کلا همه کائنات دست به دست هم می دن و متظر میشن من یه بار برنامه ریزی کنم تا همه شون سرم هوااار بشن

دلم نمی خواست امسال دست خالی از جلسه بیرون می اومدم ... می دونم هنوز زمان هست اما دیگه واسم مهم نیست امسال نشد خب مجبورم بگم سال دیگه ... چاره ای نیست ... اما تلاشمو می کنم امسال

برای همتون ارزوی موفقیت دارم :rose:

- - - Updated - - -

خب چی کار کنم ... نمیشه طبق برنامه پیش برم ... کلا من نشد یه بار برنامه بریزم و طبق اون عمل کنم ... مدت مدیدیه که کتابارو بوسیدم گذاشتم کناااااااااار و به روزمرگی ها می پردازم ... اصلا یعنی کلا همه کائنات دست به دست هم می دن و متظر میشن من یه بار برنامه ریزی کنم تا همه شون سرم هوااار بشن

دلم نمی خواست امسال دست خالی از جلسه بیرون می اومدم ... می دونم هنوز زمان هست اما دیگه واسم مهم نیست امسال نشد خب مجبورم بگم سال دیگه ... چاره ای نیست ... اما تلاشمو می کنم امسال

parand

Well-known member
آخه چرا اذیت میکنی ملتو؟حتی منم که نمیدونم استرس با کدوم استرس نوشته میشه استرس گرفتم چه برسه به این نگاره بنده خدا که استرس سرخوده.گناه داره بابا.نکن اینکارو.نکن دیگه!!!!!!!دهههههههههه

بیا پرند جان.راضی شدی؟زدی داوطلب به این خوبیو از دور خارج کردی رفت پی کارش(من کلآ هرچی میگم شوخیه ها نگارجان)
عاااغا من تغییر موضع میدم....
کی میگه کنکور استرس اوره...
نخیرم خیلیم اسونه...
girl_yes.gif

تازه کلی بهمون خوش میگذره پشت کنکوری هستیم...:motat:
2uge4p4.gif

parand

Well-known member
سلااااااااااام ادم برفی جون...
خوبی؟؟؟
رفتی دعای عرفه دیگه پیدات نشداااااااا...

parand

Well-known member

یعنی چی امسال نمیشه؟؟؟
girl_mad.gif

هنوز کلی فرصت داری........
فقط بخووووون........

hamidehjoon

New member
بچه ها چتون شده شما؟؟؟
یکی میادمیگه میخام بهتون استرس بدم یکی میادمیگه امسال نشدسال دیگه
بچه ها یه کم به همدیگه امیدواری بدیم هم بدنیست!
براکنکورعلوم که هنوزسه ماه ونیم وقت داره براکنکوربهداشت هم نزدیک هشت ماه وقت داریم.

استرس زیادیش استعدادادم رو ضایع میکنه.من میخام بیام اینجاروحیه بگیرم نه اینکه روحیه موببازم

rawy

New member
یعنی جملات پرند واسه من معجزه می کنه هاااااااااااا
دفه اولی که گفت فقط بخون (پارسال) یه شوک داد بهم
الانم باز یه شوک دیگه ی به موقع
خدا خیرت بده عزییییییییزم
یک در دنیا صد در آخرت :riz304:
باورت نمی شه اگه بگم اصلا حواسم نبود سه ماه به علوم وقت هست :14:

hamidehjoon

New member
سایه ی وحشت من باشه کافیه دیگه.ایندفرو به بزرگی خودم میبخشم.راستی من لهجه بیشتر شهرارو بلدم.تو خدمت ی حالی میداد که نگو.قسمت بشه به زبان یزدی برات درافشانی کنم نظرتو بگی.

نه نه نه اصلا نمیخاد درافشانی کنی
تاحالا هرکی غیریزدی خاسته لهجه ماروتقلیدکنه ادم یادفارسی پشتومی افته
نه مرسی دوست خوبم

rawy

New member
سلااااام خااااانوووووم
چطوری عزیزم؟؟
راوی جون مثل خودمی شوخی وجدیت رونمیشه فهمید!
راسی کنکورعلوم هم می شرکتی؟؟؟

سلام اسم قشنگ
شکر خوبم, بالاخره مودم خریدم الان دوتایی خوشحالیم :tonguesmiley:
شما خوبی؟
گوشت و بیاااااااااااار (جدی گفتتتتتتتم :smiliess (6):)
بلهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
فک کن یه کنکور مربوط به روانشناسی برگزار بشه من توش شرکت نکننم حتی یه درصصصصصصصصصصصد :25r30wi:

hamidehjoon

New member
سلام اسم قشنگ
شکر خوبم, بالاخره مودم خریدم الان دوتایی خوشحالیم :tonguesmiley:
شما خوبی؟
گوشت و بیاااااااااااار (جدی گفتتتتتتتم :smiliess (6):)
بلهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
فک کن یه کنکور مربوط به روانشناسی برگزار بشه من توش شرکت نکننم حتی یه درصصصصصصصصصصصد :25r30wi:
خوبم عزیزم
راوی جون توهفته ای چندروز وروزی چندساعت سرکارمیری؟؟؟
من که سه روز وروزی پنج شش ساعته پدرم داره درمیاد
میترسم به کنکورم لطمه بزنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا