مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
بجه ها سلام خواستم بكم تو اين روزايي باقي مونده تا ميتونيد تستايي بارسالو بزنيد،جوابايي رو كه بلد نيستيد يا اشتباه زديد رو حفظ كنيد!درضمن من ازمون بارسال رو دارم هركس نداره بكه تا براش ميل منم!

moslem noori

New member
میدونید بچه ها من یه مدتی نیومدم
اما وقتی کارت به جلسه اومد منم یه سر به انجمن زدم بعد هنری و فدا مشکل داشتن هی سر میزدم بینم مشکلشون حل شده
حالا که مکشلشون حل شده احساس پیرمردی رو دارم که بچه هاشو سر و سامان داده بعد منتظر مرگ نشسته
آخ که نمیدونید چه حس عجیبیه !!!!

fada19990

New member
اما وقتی کارت به جلسه اومد منم یه سر به انجمن زدم بعد هنری و فدا مشکل داشتن هی سر میزدم بینم مشکلشون حل شده
حالا که مکشلشون حل شده احساس پیرمردی رو دارم که بچه هاشو سر و سامان داده بعد منتظر مرگ نشسته
آخ که نمیدونید چه حس عجیبیه !!!![/QUOTE
ايشالا هزار ساله باشي اقا مسلم!!!!

fada19990

New member
بجه ها در درمان شناختي رفتاري رابطه درمانحو و درمانكر جكونه است!?
هورناي تحقق بخشيدن به خود ارماني را جكونه توصيف ميكند?
بجه ها اين سوالا مربوط به ازمون بارسال ان,ممنون ميشم هركي ميتونه جواب اونا رو با دليل رام توضيح بده!

fada19990

New member
بجه ها من فردا واسه ازمون ميرم اهواز!ممكنه اونجا به نت دسترسي نداشته باشه!ارزوي موفقيت دارم براي همتون !همجنين خواستم بكم امشب دعاي توسل فراموش نشه!
خدا نكهدار همتون باشه
التماس دعا

henri

New member
بجه ها من فردا واسه ازمون ميرم اهواز!ممكنه اونجا به نت دسترسي نداشته باشه!ارزوي موفقيت دارم براي همتون !همجنين خواستم بكم امشب دعاي توسل فراموش نشه!
خدا نكهدار همتون باشه
التماس دعا

ایشالا با خبرای خوب برگردی عزیزم
از شما هم التماس دعا

henri

New member
آخ که نمیدونید چه حس عجیبیه !!!!

شما خیلی لطف داری مسلم جان امیدوارم موفق باشی
اون موقع هاییم ک نمیومدی جات خیلی خالی بودا نبینم دیگه نیایاااااااا:rose:

ریگار

New member
آزمون مگه پنج شنبه نیست ؟! فردا نیست که امشب میخواین دعای توسل بخونین :(

بروبکسی که میخوان برن مثل من شهید بهشتی ، کسی یه مسیر خوب با مترو میشناسه ؟! همه ایستگاه های مترو به نسبت دور اند و قطعا باید دوباره سوار ماشین شما ما نمیدونم کدوم مسیرش بهتر میخوره به شهید بهشتی . از مترو کرج میام و هزاربار نفرین فرستادم که دانشگاه ایران ننداختن :(

fada19990

New member
آزمون مگه پنج شنبه نیست ؟! فردا نیست که امشب میخواین دعای توسل بخونین :(

بروبکسی که میخوان برن مثل من شهید بهشتی ، کسی یه مسیر خوب با مترو میشناسه ؟! همه ایستگاه های مترو به نسبت دور اند و قطعا باید دوباره سوار ماشین شما ما نمیدونم کدثوم مسیرش بهتر میخوره به شهید بهشتی . از مترو کرج میام و هزاربار نفرین فرستادم که دانشگاه ایران ننداختن :(
ريكا جان هركس شب جهار شنبه دعاي توسل رو بخون ايشالا كه حاجتش براورده ميشه!

moslem noori

New member
امیدوارم همه ی بچه ها این روزهای اخری درآرامش کامل به سر ببرند.فکرتونو الکی مشغول نکنید و هر وقت فکرایی مثل قبول میشم چه میشه و چی نمیشه اومد سراغتون با صدای بلند بگین ایست !!!
من فردا شیفتم فکر کنید 24 ساعت تو زندان باشم بعد 9 صبح هم برم کنکور بدم.اینو گفتم که بدونید چه وضع خوبی دارین و قدر خودتونو بدونید.
پنجشنبه میام امیدوارم همه بیان بگن عالی بود عالی
موفق باشین
شب خوش
:riz304::riz304:

ریگار

New member
منم براتون بهترین ها رو آرزو میکنم .
یه عزیز وجودی میگفت مهم نیست چی داریم، مهم اینه که با چیزی که داریم چی کار کنیم :) کاری که ما میکنیم اینه که با چیزی که بلدیم میکوبیم تو دهن سوالا !

یه نکته کنکوری : تو مکانیسم های دفاعی آدلر دوتا مفهوم مشابه وجود داره : دلیل تراشی و مانع تراشی ، دلیل تراشی پرکاربرد ترین مکانیسم آدلریه در حالی که مانع تراشی ملیح ترین مکانیسم هستش که البته خودش یه زیر مجموعه است .

seyyed reza

New member
سلام و عرض ادب،دوستان لطفا بعد از امتحان یه بسته آموزشی-مشاوره ای برای امثال من که سال آینده امتحان داریم تدارک ببینین که کلا توشه راهمون باشه!!(البته لطفا )

یک نکته در مورد این امتحان:(نفسم از جای گرم درنمی یاد،فحش ندین لطفا):

وقتی حق به حق دار می رسه ،چرا دلشوره داشته باشیم؟
DOWNLOAD.jpg

havash

New member
الها

همچو چنگم، سر تسلیم و ارادت در پیش _ تو به هر ضرب که خواهی بزن و بنوازم

یا علی مدد

rawy

New member
الها

همچو چنگم، سر تسلیم و ارادت در پیش _ تو به هر ضرب که خواهی بزن و بنوازم

یا علی مدد

خداااااااااااااااا, کاش می تونستم بهش توکل کنم و آروم باشم
تا حالا که همینطوری هیپومانی بودم الان تندچرخی رو رد کردم روزی 20 حالت عوض می کنم, با این وضع می خوام برم سر کنکور :13:
بچه ها هموتونو به خدا می سپارم, به من نگاه نکنید من هر دیقه حالم یه جوریه, خوب می شم امیدوارم البته
به توانایی هاتون ایمان داشته باشید و با اعتماد برید سر جلسه
آقای مصفا (و اگه از قبولی های سالهای قبل کسی سر می زنه) لطفا تو این وضعیت بفرمایید تابستان خود را چگونه گذراندید؟ آها نه, بگید پارسال این موقع چه حالی بودید؟ :14::sadsmiley:
به امید موفقیت همه ی دوستان :ad54ad:

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
کاملا طبیعیه توی این 20 ساعت و20 دقیقه باقی مونده تا کنکور استرس به حد اعلا رسیده باشه.
برای همه تون یه کنکور 20 رو ارزومندم.
موفق باشید

ریگار

New member
من که از شدت استرس دچار مسخ شخصیت شدم انگار ! برای این که کارم به فرار تجزیه ای نکشه صلوات !! :d

همه استرس داریم ، همه مثل هم .
نتیجه هرچی باشه زندگی جریان داره و هیچ کس جز بندورای عزیز نبود که گفت وقایع اتفاقی رو نباید نادیده بگیریم :)
زندگی پر از احتمالاته ! :)

rawy

New member
دوستان برای گفتگو در مورد آزمون به تاپیک "نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93" مراجعه کنید

و دوستانی که قصد مطالعه برای کنکور سال آینده رو دارند, طبق قولی که داده بودم تاپیک "مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94" رو با یک سری توضیحات زدم, دوستانی که عجله داشتند می تونن از همین لحظه شروه کنن :smiliess (3):

موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا