مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Negar carol

New member
پرند جون راجبه سهمیه دانشگاه 10درصد برتر بدون کنکور چیزی میدونی؟
هرکی میدونه میشه راهنمایی کنه؟

Negar carol

New member
پرند فعلا خود درمانی میکنم قرص و کپسول همیشه دکتر همینها رو میده اگه بدتر شد میرم دکتر:p

parand

Well-known member
پرند فعلا خود درمانی میکنم قرص و کپسول همیشه دکتر همینها رو میده اگه بدتر شد میرم دکتر:p

اتفاقا من همین الان دارم با یکی در مورد این قضیه قرص خوردن صحبت میکنم...
اره دکترا واسه سرماخوردگی نسخشون همیشه یکیه...
پرتقال بخووور...طبیعیه
ایشالا زود خوب میشی.

Negar carol

New member
اتفاقا من همین الان دارم با یکی در مورد این قضیه قرص خوردن صحبت میکنم...
اره دکترا واسه سرماخوردگی نسخشون همیشه یکیه...
پرتقال بخووور...طبیعیه
ایشالا زود خوب میشی.

مرسی پرند جون, واقعا نسخشون یکیه هااااا! قرص سرماخوردگی ,کپسول آموکسی سیلین ,یا آزیترومایسین,اکه سرفه باشه شریت ,ویتامین 3,آبنبات

parand

Well-known member
مرسی پرند جون, واقعا نسخشون یکیه هااااا! قرص سرماخوردگی ,کپسول آموکسی سیلین ,یا آزیترومایسین,اکه سرفه باشه شریت ,ویتامین 3,آبنبات
اره دقیقا همیناست...
نگار جونم با اجازت من برم بخوابم چون خیلی خستم...
شب ارومی داشته باشی عزیزم...:rose:

adambarfi

New member
سلااااااااااااام به همه
روزتون بخیرررررررررر

من دارم باز می خونم ... مرسی از روحیه دادناتون

liona

New member
:4d564ad6:اخ جونمي چه خوب شد اينجا مي تونم هر سوالي كه مربوط به درس روانشناسي ازتون بپرسم
من قبلا يه چند واحد روان شناسي تو دانشگاه پاس كردم ولي به طور كل خيلي وقته كه ازش فاصله گرفتمو چيز زيادي يادم نيست امسال دارم واسه رشته مشاوره مامايي مي خونم كه يه چند فصل از كتاب كاپلان جزء ريفرنس هامه درساي شمام مثل رشته مامايي خودم كم سخت نيستااااااااااااا:65d6a5d6s:
براي همه برو بچه هاي روان شناسي ارزوي موفقيت مي كنم:rose::

oksana

New member
پرند جون راجبه سهمیه دانشگاه 10درصد برتر بدون کنکور چیزی میدونی؟
هرکی میدونه میشه راهنمایی کنه؟

خانم نگار این سهمیه مربوط به استعداد درخشان هستش که فقط یک بار میتونید ازش استفاده کنید. به شرطی که از نظر معدل جزو ده درصد برتر در کل ورودیتون باشید شامل (شبانه و روزانه) زمان ثبت نامشم توی شهریوره از طریق سنجش من امسال از طریق معدل روزانه دانشگاه اصفهان صنعتی سازمانی قبول شدم

Negar carol

New member
خانم نگار این سهمیه مربوط به استعداد درخشان هستش که فقط یک بار میتونید ازش استفاده کنید. به شرطی که از نظر معدل جزو ده درصد برتر در کل ورودیتون باشید شامل (شبانه و روزانه) زمان ثبت نامشم توی شهریوره از طریق سنجش من امسال از طریق معدل روزانه دانشگاه اصفهان صنعتی سازمانی قبول شدم
شتم
مرسی ,منم جز سهمیه بودم ولی خودم خبر نداشتم نفر 6 بودم وقتی که رفتم دانشگاه گفت خانوم مهلتش گذشته باید زودتر فرم پر میکردی پس فرمت کو؟منم خبر نداشتم اصلا 10 درصد سهمیه میگیره ,نفرات 1و2و3 میدونستم ولی خبر نداشتم

Negar carol

New member
گفتم خبر نداشتم دوستام هم چیزی نگفتن,گفت خانوم اونا رقیباتون هستن نمیان که بگن !!جالب اینجاس تازه اینم از شاگرد اولمون فهمیدم اون بهم گفت فکنم اسمتون بوده جز لیست کفتم چی میگی ؟ کدوم سهمیه؟تازه فهمیدم,گفت من فک میکردم خبر داری خیلی ها ترم آخر سعی کردن به شما برسن یه ترم دیگه که میشه ترم 8 طولش دادن درسشونو که معدلشون بهتر بشه!منم اینجوری:shocked: ,ولی تا ترم 6 معدلارو حساب میکردن,بعدش گفتم پس این اطلاعیه چیه سازمان سنجش داده؟گفت این طرح جایابی که هرجا قبول بشی بری حالا میخوای برو فرم پرکن<منم گفتم ولش کن سال بعد میخونم شاید یه جای بهتری قبول شم,ولی خانومه گفت اکه سال بعد همین بخشنامه بیاد میشه از سهمیه ات استفاده کنی اگه استفاده نکرده باشی و یه سال بیشتر از فارغ تحصیلیت نگذشته باشه,اکه بخشنامه بباد.میگفت چرا زودتر نیومدی رتبه ات خوبه ما پارسال تا نفر 10قبولی داشتیم,منم اومدم خونه گریه ,حال گرفته .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا