مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balzak

New member
سلام به همه بچه هایههههههههههههههههه گل.امیدوارم همگی خوب باشین.
نمی دونید چقدر انرژی میگیرم وقتی پستهای شماروو میخونم خداییش.راستش منم مثه شما دارو خودمو واسه کنکور بهداشت آماده میکنم.1 ماهی میشه کلا" بیخیال وزارت علوم شدم.و دارم فقط وزارت بهداشت میخونم.
دوستان من مشکلی که دارم اینه که خیلی یواش میرم جلو یعنی تو خوندن درسام خیلی وسواس بخرج میدم.مثلا واسه کاپلان هر صفحه 15 دقیقه وقت میبرههههه!!!شما چطور درس میخووووووووونید!؟؟؟شما مشکل منو که ندارید!!!
راستی من الان دارم کاپلان 1 و هیلگارد و فیست میخونم.زبان هم هر روووز

balzak

New member
راستی منم تصمیم گرفتم با شما برم جلوو.البته میدونم خیلی از شما عقبترم.

rawy

New member
نمی دونید چقدر انرژی میگیرم وقتی پستهای شماروو میخونم خداییش.راستش منم مثه شما دارو خودمو واسه کنکور بهداشت آماده میکنم.1 ماهی میشه کلا" بیخیال وزارت علوم شدم.و دارم فقط وزارت بهداشت میخونم.
دوستان من مشکلی که دارم اینه که خیلی یواش میرم جلو یعنی تو خوندن درسام خیلی وسواس بخرج میدم.مثلا واسه کاپلان هر صفحه 15 دقیقه وقت میبرههههه!!!شما چطور درس میخووووووووونید!؟؟؟شما مشکل منو که ندارید!!!

سلام دوست عزیز
خوشحالم که جمع ما براتون انرژی دهنده است
به نظرم بی خیال علوم نشید چون بعضی درس ها هستند که همپوشی دارند, حتی اگه نمی خواید که براش بخونید اما شرکت کنید
در مورد کاپلان که کاملا حق دارید آهسته پیش برید تا جایی که می دونم همه همینطوری هستند تازه به نظرم شما دارید خوب می خونید چون کاپلان کلمه به کلمه اش نکته است اما مراقب وسواسی شدنتون باشید و با نگاه تستهای سالهای قبل ببینید که به چه قسمتهایی بیشتر تو کنکور توجه می شه.
موفق باشید :rose:

Negar carol

New member
سلام ,من یه چند روزه درست حسابی نخوندم ناراحتم, خدا کنه پرند هم مشکلش حل بشه ناراحت شدم :sad:

hamidehjoon

New member
سلام ,من یه چند روزه درست حسابی نخوندم ناراحتم, خدا کنه پرند هم مشکلش حل بشه ناراحت شدم :sad:

سلام نگارجون
پرندبه خاطرمادربزرگش ناراحت بودظاهراخطررفع شده
منم امروز حال جسمیم خوب نبودفقط سه ساعت خوندم تاحالا
نگران نباش مهم اینه که ناامیدنشی
حواست باشه گاهی ادم میخادزیادی شاهکارکنه بعدازیه مدتی خسته میشه سعی کن شرایط جسمی وروحیت هم درنظربگیری

hamidehjoon

New member
اینکه میگم شرایط جسمی وروحیمون روبایددرنظربگیریم منظورم اینه بایدبه توان جسمی ونیازهای روحیمون توجه کنیم
به قول ماریاجون بایدبه خودمون برسیم ماریاجون میگفت هرروزقرص های تقویتی بخور ولی من میگم هم بایدبه جسم برسیم هم به روح مثلا من کارم شده درس وکلینیک وکارای خونه میترسم سه ماه دیگه جابزنم.شاید تواین یه ماه اخیرفقط دوبارخونه اقوام رفتم تفریح همکه نداشتم.براهمین که استرس کنکور واسترس محیط کار و ...روی هم جمع شده و هرروز من سردرد هستم

Negar carol

New member
سلام حمیده جون ,خوشحال شدم خدا کنه همه سلامت باشن این از همه مهمتره.:thumbsupsmileyanim:

Negar carol

New member
آره اینجوری که آدم دیگه میترکه,این چند روزه زیاد تو خونه نبودم نتونستم درست درس بخونم فعلا روحم انرژی گرفته:tonguesmiley:

havash

New member
سلام دوست عزیز, خوش اومدین
اگه این تاپیک رو نخوندین حتما بهش سر بزنید خیلی می تونه بهتون کمک کنه
موفق باشید :riz304:

سپاس راوی جان...:rose: شما کتاب تست آمار زیستی رو خوندین؟ چطوره؟ کتاب خوبی هست؟ راستی اگه من اون جزوات و تستایی رو که ماریا براتون فرستادنو بخوام چطور می تونم تهیه کنم؟

hamidehjoon

New member
سپاس راوی جان...:rose: شما کتاب تست آمار زیستی رو خوندین؟ چطوره؟ کتاب خوبی هست؟ راستی اگه من اون جزوات و تستایی رو که ماریا براتون فرستادنو بخوام چطور می تونم تهیه کنم؟

سلام هاوش جان
توصیه من این که اول کتاب اصلی روبخون مرورجامع امارزیستی یاهمون تست امارزیستی روبذاربرا بعدازاون
این برنامه منه چون دیدم تست امارزیستی اومده خلاصه مباحثوگفته وتستاش برامروراخرامارخوبه یعنی عالیه
خوب بگوگزارش امروزت؟؟

hamidehjoon

New member
عاغامن امروز حالم خوب نبودفقط دوسه ساعت خوندم .دارم دیوانه میشم به اندازه یه روز عقب افتادم

havash

New member
سلام هاوش جان
توصیه من این که اول کتاب اصلی روبخون مرورجامع امارزیستی یاهمون تست امارزیستی روبذاربرا بعدازاون
این برنامه منه چون دیدم تست امارزیستی اومده خلاصه مباحثوگفته وتستاش برامروراخرامارخوبه یعنی عالیه
خوب بگوگزارش امروزت؟؟

سلام
امروز 60 درصد پیش رفتم تا الان ولی قصد دارم یکی دو ساعت دیگه بخونم....اگه بشه
ممنون از راهنماییت

havash

New member
عاغامن امروز حالم خوب نبودفقط دوسه ساعت خوندم .دارم دیوانه میشم به اندازه یه روز عقب افتادم

اشکالی نداره تا کنکور خیلی وقت هست ... منم در روز 5-6 ساعت بیشتر نمی خونم چون اگه زیاد سخت بگیرم به قول شما از نظر روحی و جسمی خسته می شمو یه موقع جا می زنم

hamidehjoon

New member
اشکالی نداره تا کنکور خیلی وقت هست ... منم در روز 5-6 ساعت بیشتر نمی خونم چون اگه زیاد سخت بگیرم به قول شما از نظر روحی و جسمی خسته می شمو یه موقع جا می زنم

ممنون ازهمدلیت
به خودم سخت نمیخام بگیرم چون پیوسته خوندن برام مهمتره تازیادخوندن
گمهم اینه که تااخردوام بیارم و خوب خونده باشم نه صرفا زیاد

havash

New member
ممنون ازهمدلیت
به خودم سخت نمیخام بگیرم چون پیوسته خوندن برام مهمتره تازیادخوندن
گمهم اینه که تااخردوام بیارم و خوب خونده باشم نه صرفا زیاد

من فک می کنم بعد از عید مهم باشه که باید دقیق و کامل درسا رو خوند و یک ماه آخر رو هم برای مرور درسا نگه داریم.

rawy

New member

بله کم کم دارم می خونمش, عااااالیه
ماریای عزیز موفق نشد تست برامون بفرسته اما تا جایی که خاطرم هست چندتا آمار برامون ایمیل کردند
اگه خواستید ایمیلتون رو اینجا یا تو خصوصی برام بفرستید که براتون ارسالشون کنم

rawy

New member
سلام هاوش جان
خوب بگوگزارش امروزت؟؟

حمیده جون نمی دونم پست های ماریای عزیز رو تو تاپیک شیوه مطالعه خوندی یا نه, اما توصیه اکیییییییدش برای آمار این بود که تا می تونین تست بزنین هر روووووز
به نظرم مسئله ای نیست که از چه کتابی می خونیم اما مبحث مبحث بخونیم و همون روز تستهای مرتبط با مطلبی رو که خوندیم رو هم بزنیم , یعنی توصیه ی ایشون این بود و اینکه هیچ وقت آمار و زبان رو کنار نگذارید

yazdan

New member

چه جالب!!!!!!!
منم دقیقآ پارسال هرصفحه رو در 15دقیقه میخوندم

- - - Updated - - -

حمیده جان من گفته بودم که فعلآ گزارش نمیدم
ولی از شنبه هیچیم نخونم گزارش میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا