مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
دوستان گرامی تعداد سوالات کم میشه احتمالا 20 تا 25 ولی سوالات تخصصی تر برای کسایی میشه که دروس اصلی جوون دار و مشتی وار خوندن بعدشم شمایی که بیوتکی انتظار میره سلولی بالا بزنی نسبت به ژنتیک و بیو پس این تصورات غلطه که ژنتیک یا بیو جاتونو میگیرن / دروس ضریب 1 هم سرسری نگیرید هیمن 1 از ضریب 3 زبان بیشتر به دادتون میرسه / برای میکروب هم که میگید برگه برندتونه بشینید بیشتر وقت بزارید /

z.bio

New member
سلام بچه ها میدونم شاید گفتن این حرف هیچ ارزشی براتون نداشته باشه اما میگم حتی اگه یه نفرم از این حرف آروم بشه برام کافیه.
دوستای عزیز مایی ه میخوایم ژنتیک بدیم همینکه برسیم سوالات ژن و مسائلش رو حل کنیم + دروس ضریبدار... اصلا وقت نمیکنیم بیایم درسهای شمارم جواب بدیم از طرفی هیچکس از رشته ما امکان نداره وقتشو بذاره برای دروس ضریب دار شما. از طرفی همه ی ما رشته هامونو با علاقه انتخاب کردیم پس شما اگه قراره با درخونای ژنتیک رقابت کنید اونا نمیان بیوتک بزنن چون علایق فرق داره.
پس به هیچ عنوان به خودتونو نگران نکنید.
ببخشید بی اجازه وارد تاپیکتون شدم. این هم صرفا نظر منه. امیدوارم موفق باشید دوستان:riz304:

biotec93

New member
یعنی جدی نمیشه بیوشیمی رو کم اهمیت فرض کرد؟؟
پس اینطوری کدوم درس ارزش کمتری داره؟

به نظرم هیچ درسی دیگه با مجموعه سازی که کردن بی اهمیت نیست...یه اشتباهی که مممکنه دچارش بشیم اینکه اهمیت درس رو در ضریب خلاصه کنیم
ولی با این وضعیت به یقین بگم اینجور نیست...ضریب 4 سلولی یعنی از یه میانگینی پایین تر-میانگین درصد خودمون با توجه به سختی و راحتی این درس نشون میده- در رقابت نخواهیم بود...ودروس دیگه هم رتبه مارو بالا پایین خواهد کرد
شک نکنید...ضریب 1 ها رو دست کم نباید بگیریم
یغنی اهمیت بیوشیمی کم شده؟؟ ابدا..این خوش خیالیه محضه اینجوری فکر کنیم
هر چند قبلن هم نظرم رو گفتم نرجیح میدادم بیو و میکرو ضریب 2 باشن...ولی در عمل تاثیرش اصلن کم نشده

aseman1322

New member
بچه های ایمنی چون تو گروه یک هستند نمیتونند به عنوان رشته دوم تو مجموعه ما شرکت کنند مگه اینکه رشته خودشونو ول کنن بیان اینو شرکت کنند که پارسالم می شد این کارو کرد.
پایین اومدن ضریب زبان و اجازه شرکت تو دوتا مجموعه فقط به ضرر بیوتکا شد. حالا بچه های ایمنی که همه درسای مارو دارن هم به جمع رقیبا اضافه میشن....:14:

aseman1322

New member
خوب خداروشکر دفترچه هم که اومد و تکلیف همه چی روشن شد
دیگه اما و اگر و باید بزاریم کنار
همه چی هم جنبه خوب داره هم بد
پس جنبه های خوبشو ببینیم به نفعمونه
مرسی از تمام دوستانی که جو الکی ندادن و با اینکه خودشون استرس داشتن سعی کردن از استرس بقیه کم کنن و امیدواری بدن
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم :28::auizz3ffy9vla57584x
و مطمئن باشید هرکی اندازه تلاش و پشتکارش جایگاه کسب میکنه
موفق باشد :riz304:

aseman1322

New member
من فقط نگران این بودم که بیوتک دیگه شناور نباشه وسایر رشته های علوم پزشکی نتونن شرکت کنن
که خداروشکر این اتفاق نیفتاد :thumbsupsmileyanim:
نظر کسانی که میگن این کار اشتباهه محترم
اما به نظر من اشتباه نیست. چون برای کسایی مثل من که تو کنکور کارشناسی هم رتبه خوبی داشتن هم علاقه و پایه قوی تو دروس زیست و... اما به علت یک اشتباه تو انتخاب رشته نتونستن به رشته مورد علاقه شون برن اینجا یه فرصت براشون میشه.
و هم چنین ارتباط بین دروس پزشکی و دروس علوم پایه و زیست که غیر قابل انکاره و مکمل هم هستن

alireza-ja

New member
اینو هم امتحان کنید

info@sanjeshp.ir

اینو قبلا امتحان کردم مشکلی نداشت با gmail هم پرسیدم مشکلی نداشت ولی میگم شاید این آدرس مربوط به سوال و جواب نباشه . امیدوار با همین جواب سوالم رو بدن. آخه خودشون گفتن به اون ارشد 94 میل بزنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

Mohammad gh

New member
دوستان گرامی تعداد سوالات کم میشه احتمالا 20 تا 25 ولی سوالات تخصصی تر برای کسایی میشه که دروس اصلی جوون دار و مشتی وار خوندن بعدشم شمایی که بیوتکی انتظار میره سلولی بالا بزنی نسبت به ژنتیک و بیو پس این تصورات غلطه که ژنتیک یا بیو جاتونو میگیرن / دروس ضریب 1 هم سرسری نگیرید هیمن 1 از ضریب 3 زبان بیشتر به دادتون میرسه / برای میکروب هم که میگید برگه برندتونه بشینید بیشتر وقت بزارید /

با داداش گلم کاملا موافقم
درسته که شرایط خونه اخر کمی بیشتر به نفر ژنتیست ها شده ولی بازم بازی برای ما تموم نشده اتفاقا حالا جدی تر از قبل هم شده

Mohammad gh

New member
من فقط نگران این بودم که بیوتک دیگه شناور نباشه وسایر رشته های علوم پزشکی نتونن شرکت کنن
که خداروشکر این اتفاق نیفتاد :thumbsupsmileyanim:
نظر کسانی که میگن این کار اشتباهه محترم
اما به نظر من اشتباه نیست. چون برای کسایی مثل من که تو کنکور کارشناسی هم رتبه خوبی داشتن هم علاقه و پایه قوی تو دروس زیست و... اما به علت یک اشتباه تو انتخاب رشته نتونستن به رشته مورد علاقه شون برن اینجا یه فرصت براشون میشه.
و هم چنین ارتباط بین دروس پزشکی و دروس علوم پایه و زیست که غیر قابل انکاره و مکمل هم هستن

موافقم
شاید برای شما سخت تر باشه شرکت در بیوتک اما این سختی باید انگیزه ی مضاعفتون برای تلاش بیشتر باشه
در غیراین صورت حرف اونایی که میگن باید رشته های غیر مرتبط رو حذف کرد اثبات میشه

خب خدا رو شکر دفترچه هم اومد تکلیفمون مشخص شد

دیدید که خیلی از حرفای قبل از اومدن دفترچه عملی نشد .. قبلا هم گفتم کسی برد کرد که آرامششو حفظ کردو خودشو قاطی بحثای بر پایه حدس و گمان نکرد، تا اومدن دفترچه به همون روال قبلش ادامه داد، الانم همچنان با آرامش ادامه میده

چند مورد دیدم نسبت به پیام خصوصیای توهین آمیزی که براتون فرستاده شده از طرف یه کاربر خاص اعتراض کردید .. لطفا گزارش تمام اونها رو به روش زیر به بخش مدیریت ارسال کنید:

پیام خصوصی مورد نظر رو باز کنید ، پایینش یه مثلث مشکی هست که توش یه علامت ! قرار داره .. روی اون کلیک کنید

hibiotechnology2015 ی عزیز .. چندین بار بصورت خصوصی و تذکر رسمی بهتون گوشزد کردم که جو آروم تاپیک رو به هم نزنید ... الان هم یک اخطار گرفتید ... فقط و فقط بخاطر اینکه نمیخوام روحیه هیچکدوم از بچه های پشت کنکور امسال ذره ای متلاطم بشه یک بار دیگه بهتون فرصت میدم .. ولی اگه بازم تکرار شد ، دیگه اجازه دسترسی به انجمن رو نخواهید داشت

با تشکر

کدوم عملی نشد؟
ی نگاه بنداز من از ضرایب خبر داشتم دیروزم علنیش کردم بعضی ها هم خواستن دادم بهشون
اصلا حذفم کن فک کردی تحفست انجمنتون
انقد مشاور وجود داره که سوال درست جواب بدن
اینجا فقط الافی بود

maryam.

New member
با این ضریب بالای سلولی خیلی دوست دارم یه کتاب دیگه هم بخونم هر چند لودیش کامله ولی جای یه ضروریات سلولی مولکولی خالیه!:smilies-azardl (181

Leyli002

New member
بچه ها یعنی تعداد سوال ها تغییر میکنه؟چون واسه ما ژنتیک ضریب 5 شده.بیو 1.یعنی تعداد سولات کمتر میشه تو بیو؟

Leyli002

New member
راستی بچه ها ما اگه بیوتک میخواستیم همونو انتخاب میکردیم دیگه....ما همون امری رو بخونیم هنر کردیم.
من هنوز درگیر اون قضیه ی ثبت نامم...تو دفترچه گفته اصل دانشنامه یا گواهی فارغ اتحصیلی.گواهی همون مدرک موقته آیا؟یا فرمه؟برم پی مدرک موقت آیا؟؟؟حوصله امضا گرفتن ندارم...دوستان روشنگری کنند پلیییییییز

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
بچه ها به نظر من زبان بعد از سلولی مولکولی همچنان تعیین کننده خواهد بود. چون ضریبش هنوز بعد از سلولی مولکولی بالاتر از بقیه است و این یعنی اگر همه بچه ها سلولی مولکولی رو متوسط بزنن رقابت میاد رو ضریب بالاتر زبان و نه بیوشیمی و میکروب. من همیشه گفتم و می گم: ضریب بالای سلولی مولکولی قبولی رو تضمین می کنه و ضریب بالای زبان رتبه رو شدیدا جابجا می کنه. قبلا هم اینطور بوده و با تغییرات جدید هم بنظر میرسه همچنان همانطور خواهد بود. دو درس دیگه رو اگه کسی بخواد ضعف تو این دوتا رو جبران کنه باید بالا بزنه وگرنه همچنان از اهمیت زبان کاسته نشده. یه وقت گول نخورید زبان رو بیخیال بشید، چون رتبه های برتر سالهای پیش و همچنین اغلب قبولیها زبان رو متوسط به بالا میزنن. موفق باشید:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا