مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-ja

New member
...

دوستان از خوندن غافل نشین ، همچنان بـا انـرژی ادامه بدین :28:

%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA2.jpg

turtle.jpg

5_ghanoon.jpg

...

عالی بودن. بخصوص بخصوص 5 قانون.

dr.ailin

New member
سلام
بچه ها دفترچه اووومد. خداروشکر ضریب زبان 2 شد. من که خیلی دعا کرده بودم.:thanks:

Mohammad gh

New member
میلیون بار میلیون بار گفتم که دروس نامربوط ضریب ۰ میگیرن اما یه عده هم در علوم پزشکی و مخصوصا در فیسبوک شروع کردن که نه اقا
ما ایرانی جماعت بدبخت و بیچاره ایم ما همیشه بدشانسیمو حالا باید مورتیمر و امری بخونیم
من حتی بعضیارو میشناسم که رفتن برای بیوتک مورتیمر و امری رو خریدن!!!!!!
.
.
.
.
اما بالاخره مشخص شد که بعله ضریب شیمی ژن ۰ هست و بیوشیمی و میکروب هم ضریب ۱ دارن حالا یه خورده سخته عادت به ضریب ۱ برای میک و بیو مخصوصا که منابعشون واقعا سنگینه ولی خداروشکر درس اصلی ما یعنی سلولی مولکولی شد ۴
زبان هم دیگه اونقدر تعیین کننده نیست چون واقعایه عامل بازدارنده برای بعضی ها بود

آخرین ویرایش:

shentia

New member
افتضاحه واسه بیوتک ها ...... زبان نباید 2 میشد!

این وسط فقط حق بیوتک ها ضایع شد روت سیاه بشه وزارت بهداشت!

sakhreh

New member
پایین اومدن ضریب زبان و اجازه شرکت تو دوتا مجموعه فقط به ضرر بیوتکا شد. حالا بچه های ایمنی که همه درسای مارو دارن هم به جمع رقیبا اضافه میشن....:14:

shentia

New member
آخه میکروب 1؟

میکروب تنها درس متمایز کننده بچه های زیست بود! حق خوری تا این حد؟

maryam.

New member
من که خوشحال شدم ضزیب زبان 2 شد .:thanks:
زبانم ضعیف نیست ولی ضزیب بالای زبان تو ازمون بیوتک به نظرم بی معنی بود.
ولی بیوشیمی1واقعا تعجب اوره.
دیگه چاره ای نیست باید خوند.:j58r36j3gcr4suxymup

shentia

New member
ورود همه رشته های غیر مرتبط رو تبریک میگم به رشته بیوتک

بچه های بیوتک و زیست بهتره شما هم برید مامایی و امثال اون چون جایی برای زیست ها نیست

منم دوست داشتم میتونستم برم رشته های پیرا با اینکه الفبای اونو هم نمیدونم

maryam.

New member
پایین اومدن ضریب زبان و اجازه شرکت تو دوتا مجموعه فقط به ضرر بیوتکا شد. حالا بچه های ایمنی که همه درسای مارو دارن هم به جمع رقیبا اضافه میشن....:14:
بچه های ایمنی تو مجموعه ما نیستن.برای هر مجموعه یه دفترچه در نظر گرفته شده اونا تو مجموعه2 هستن.

The Guy

Well-known member

صخره جان هرکس میتونه 2تا رشته از 2تا گروه مختلف (نه 2تا مجموعه مختلف) شرکت کنه. ایمونو ها نمیتونن! چون مثل ما تو گروه 1 (مجموعه 2) هستن

The Guy

Well-known member
میلیون بار میلیون بار گفتم که دروس نامربوط ضریب ۰ میگیرن ما عدهای هم در علوم پزشکی و مخصوصا در فیسبوک شروع کردن که نه اقا
ما ایرانی جماعت بدبخت و بیچاره ایم ما همیشه بدشانسیمو حالا باید مورتیمر و امری بخونیم
من حتی بعضیارو میشناسم که رفتن برای بیوتک مورتیمر و امری رو خریدن!!!!!!
.
.
.
.
اما بالاخره مشخص شد که بعله ضریب شیمی ژن ۰ هست و بیوشیمی و میکروب هم ضریب ۱ دارن حالا یه خورده سخته عادت به ضریب ۱ برای میک و بیو مخصوصا که منابعشون واقعا سنگینه ولی خداروشکر درس اصلی ما یعنی سلولی مولکولی شد ۴
زبان هم دیگه اونقدر تعیین کننده نیست چون واقعایه عامل بازدارنده برای بعضی ها بود

کی گفتی؟!!!!

:ad54ad: ه Kidding
ولی خیلی عالی شد! فقط حیف زبان...
بریم سلولی بخونیم

biotec93

New member
اوه مای گااااااد بالاخره این دفترچه اومد
الان یعنی اون ضریب صفرا رو میبینما باورم نمیشه:thanks:

ببین ضریب حالا پایین اومده که اومده ولی اهمیتش رو از دست نمیده
الان یعنی اینکه تا زیستت رو به حد خوبی نرسونی در رقابت نیستی ولی برای بالا پایین رفتن رتبه ها همین ضریب 1 تعیین کننده است

biotec93

New member

این ببین
1 هر يك از داوطلبان با توجه به مدارك مورد پذيرش مندرج در جدول شماره 1، مجاز به انتخاب فقط یک
رشته یا مجموعه از هر یک از چهار گروه زیر و حداکثر دو رشته یا دومجموعه از دو گروه متفاوت مي-
باشند. بعبارتی از یک گروه نمیتوان دو رشته را انتخاب نمود و میبایست دو رشته انتخابی از دو گروه
مختلف باشد.

love virology

New member
بچه ها درود تعداد سوالات من نفهمیدم چطوری شده / ولی زبان نباید کم میکردن / برای ما یه درس دیگه هم حذف شد

biotec93

New member
باز هم به من ثابت شد که فقط صبر کنم و توکل
درگیر شایعه ها و شایعه پراکنی نشم
و اعصاب نازنینم رو برای چیز نامعلوم خرد نکنم

maryam.

New member
اوه مای گااااااد بالاخره این دفترچه اومد
الان یعنی اون ضریب صفرا رو میبینما باورم نمیشه:thanks:

ببین ضریب حالا پایین اومده که اومده ولی اهمیتش رو از دست نمیده

الان یعنی اینکه تا زیستت رو به حد خوبی نرسونی در رقابت نیستی ولی برای بالا پایین رفتن رتبه ها همین ضریب 1 تعیین کننده است

منم همین فکرو میکنم.سلولی که دیگه هیچی:smilies-azardl (181

می بینم که ضرایبی که من دیروز اعلام کردم درست بود
فقط میکروب رو گفته بودم 2
کسی نمی خواد به زمان کنکور اعتراض کنه 1 هفته هم 1 هفته هست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا