مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotec93

New member
جالبی ماجرای ضریبا اینکه ژنتیکی های عزیز میان ما رو دلدار ی میدن...حیلی جالبه برام... این کارشون خیلی حس خوبی به من میده
ممنونم که هستید
اخلاق بزرگترین سرمایه ادم هاست..اینکه کنار رقابتی که هست اخلاق مدارید..خیلی ارزشمنده
برای همه بچه ها آرزوی موفقیت دارم

bir

New member
کتاب خلاصه لودیش میتونه جایگزین خود کتاب لودیش باشه؟ کسی خونده؟ در ضمن از دوستانی که سوال قبلی رو پاسخ دادن تشکر میکنم:riz304::riz304::riz304::riz304:

Mohammad gh

New member
کتاب خلاصه لودیش میتونه جایگزین خود کتاب لودیش باشه؟ کسی خونده؟ در ضمن از دوستانی که سوال قبلی رو پاسخ دادن تشکر میکنم:riz304::riz304::riz304::riz304:

والله با ضریب۴ شدن سلولی دیگه خوندن هرچیزی غیر لودیش اشتباه محضه!
مثلا ژنتیکی ها بخاطر ضریب۵شون همشون تقریبا امری رو میخونن
حالا نوبت بیوتکی هاس که جلوی لودیش تسلیم بشن :)

dina9

New member

من چند فصلو از لوديش اصلي خوندم بعد با خلاصه مقايسه كردم مثل هم بود فقط مثالاشو حذف كرده بود ولي اصلياتش مثل هم بود.من چون نمي رسم اصليشو بخونم خلاصشو مي خونم.

سلام..همیشه زیست مهم بوده!چون تو سالای قبل هم اکثرا زیستو بالاتر زدن!تا دروس دیگه!ولی خدا رحم کنه که امسال با این شوک مخربشون..سوالات چطورن!!!!!!

The Guy

Well-known member
بعید میدونم یکی از ژنتیک یا بیوشیمی بیاد ارشد بیوتک! چون همونطور که دوستان ژنتیکی گفتن، بحث علاقه هم در میونه. اصلا" کسی که میره بیوشیمی یکی از مهمترین انگیزه هاش تاسیس آزمایشگاهه که نسبت به بقیه پی اچ دی ها کارش راحت تره (حداقل روی کاغذ)
کسی هم که میره ژنتیک چشمش دنبال تاسیس آز ژنتیک و مشاوره و زندگی لوکس و... ایناست.

bir

New member
منم 5 فصل مختلف از کتاب اصلی لودیش و خوندم هم از جلد اول هم جلد دوم ولی مطالب اضافی وقت گیر زیاد توضیح داده. من و یه کتاب هم از زیستو کامل خوندم ولی سوالای کنکور از لودیش و تقریبا بدون هیچ تغییری میاد الان با لین ضریب باید کتاب لودیش هم خوند که من میخوام همون خلاصه شو بخونم

Taraa

Well-known member
راستی بچه ها ما اگه بیوتک میخواستیم همونو انتخاب میکردیم دیگه....ما همون امری رو بخونیم هنر کردیم.
من هنوز درگیر اون قضیه ی ثبت نامم...تو دفترچه گفته اصل دانشنامه یا گواهی فارغ اتحصیلی.گواهی همون مدرک موقته آیا؟یا فرمه؟برم پی مدرک موقت آیا؟؟؟حوصله امضا گرفتن ندارم...دوستان روشنگری کنند پلیییییییز

شما اگه مدرک موقت دارید دیگه نیاز به هیچ فرم دیگه ای ندارید

nbiology

New member
بچه ها بیاید تقا ضا کنیم زمان ازمون برگرده سر جاش ..سالهای قبل گوش کردند

leila89

New member
بچه ها بنظرتون چرا دفترچه را از روی سایت برداشتن؟
یعنی تغییرات جدیدی می خوان بهش اضافه کنن؟
خدا به داد برسه .... تازه داشتیم یه کم آرامش می گرفتیم از دست اینا....:p7977cujr38iyymsu8::65d6a5d6s:

baran-

New member
دوستای گل بیوتکی سلام . . .

امیدوارم مثل این چن وقت که همه خیلی پویا حضور داشتن بازم بیاید تا از کمک هم استفاده کنیم

و به قولی به هم روحیه بدیم نه اینکه روحیه ی دوستامون رو تضعیف کنیم!

راستی بیولوژی محمد نژاد هم ی کتاب خوب و خلاصه است که کسایی وقت ندارن لودیش رو بخونن خیلی خوبه

موفق و سربلند باشید

و من الله توفیق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: The Guy

leila89

New member
دوستان بنظرتون حالا که دفترچه ها یکی شده سوالات درس هایی که مشترک هستن ولی ضریبشون فرق داره چطور داده می شه؟
نکنه ما باید همون بیوشیمی بچه های بیوشیمی را جواب بدیم در حالی که ضریب ما یک هست؟ این ظلم بزرگیه

بنظرتون اگه به سنجش پزشکی میل یا زنگ بزنیم کسی جوابگوی ما خواهد بود؟ خودشون اصلا می دونن چطور می خوان بدن یا خودشون هم توش موندن؟

baran-

New member
لیلی جان نگران نباش

درست مثل آزمون وزارت علوم میشه

ضریب یک درس ربطی به سخت تر بودنش نداره

مثلا تو آزمون وزارت علوم ضریب ژنتیک برای گرایش ژنتیک 4 در حالی که برای ی گرایش دیگه 1 هست و همه دارن به یک سری سوال ج میدن!

البته به نظر من علت اینکه ضریب بیوشیمی را 1 کردن همینه که تاثیرش رو برای ما کمتر کنن

دوست گلم شما با نهایت تلاش درست رو بخون و باقیش رو به خدای مهربون بسپر

فکر کردن به حواشی فقط انرژی ات رو هدر میده

به جای اینکه به این مسائل فکر کنی تمام انرژی ات رو برای درس خوندن بزار

موفق باشی:rose::rose::rose:

leila89

New member
لیلی جان نگران نباش

درست مثل آزمون وزارت علوم میشه

ضریب یک درس ربطی به سخت تر بودنش نداره

مثلا تو آزمون وزارت علوم ضریب ژنتیک برای گرایش ژنتیک 4 در حالی که برای ی گرایش دیگه 1 هست و همه دارن به یک سری سوال ج میدن!

البته به نظر من علت اینکه ضریب بیوشیمی را 1 کردن همینه که تاثیرش رو برای ما کمتر کنن

دوست گلم شما با نهایت تلاش درست رو بخون و باقیش رو به خدای مهربون بسپر

فکر کردن به حواشی فقط انرژی ات رو هدر میده

به جای اینکه به این مسائل فکر کنی تمام انرژی ات رو برای درس خوندن بزار

موفق باشی:rose::rose::rose:

ممنون باران جان از راهنمایی و دلداریت
ولی این واقعا نامردیه سوالات بیوشیمی رشته بیو خیلی سخته و نامردیه که ما هم همون ها را باید جواب بدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا