مطالعه گروهی آزمون Msrt

Soroush Star

New member
تداعی جان کل لغات درک مطلب کیت تو همون 13 صفحه جمع شده دقت کردی؟ مطمئن باش.اره نگارجان برنامه ات خوبه.من فردا با تداعی قراره تا شب گرامر رو تمام شیم از جمعه طبق برنامه تو میریم جلو.. تمرین و درک مطلب و لسینینگ.من لغات تافل رو ماه پیش خوندم تهوع میگیرم وقتی میخوام مرور کنم همین کیت رو تمام شم کافیه دیگه برای هیچ مروری زمان ندارم

سلام cnidaria .

دانشجوی ارشد انگل شناسی کدوم دانشگاهی ؟
فقط در جریان هستم داری سخت واسه کنکور دکترا میخونی ، ایشالا موفق باشی و به موفقیت میرسی . حدود 2 ماه مونده .

البته در تاپیکهای دیگه متوجه شدم کدوم دانشگاه هستی ... از اراده ای که داری خیلی خوشم میاد آفرین

آخرین ویرایش:

cnidaria_cnida19

New member
سروش جان من فقط میخوام این زبان رو حل کنم وگرنه قبولی تو دکترای انگل راحت تر ازهمه رشته هاست.با حدکثر 3 ماه مطالعه میتونی قبو بشی.در ضمن من جز تک یاخته که 2 ماه پیش خوندم و خلاصه برداری کردم فعلا هیچ کاری نکردم.

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها من دارم میرم گرامرو شروع کنم و اگر اتفاقی برام نیفتاد تا شب تمومش کنم بندازم اونور.ما موفق میشیم............................

negar62

New member
تداعی عزیز من فقط لغات رو رد میشم! یعنی سعی میکنم اونایی رو که نمی دونم با توجه به کلمات زمینه بفهمم. در ضمن خیلی از لغات تکراریه. و به قول استادمون اصلأ اونجا نیاز به معنی و ترجمه ندارین! همون لغات تافل کفایت میکنه. منتهی اگه واقعأ فرصت یادگیری لغات متون رو هم داری که خیلی عالیه. :a2d3:

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها من دیگه گرامر رو نمیخونم.الانم که ساعت 3 شد میرم بیرون تا شب مشغولم.بچه ها زبونم لال من اگه بعد امتحان پیدام نشد بدونین که افتادم و دیگه رو ندارم این ورا آفتابی شم........... ولی مجبورم تا قبول نشدم هی امنحان بدم هی پول تو جیب اینا بریزم.......... شفیع ..مهساد..........حمید.......کجایین؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negar62

New member
ای بابا! امتحانه دیگه! انشاا.. که همه قبول میشیم. نشدم بیخیال سری بعدش شرکت میکنیم:a2d3:

marava

New member
با سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
دوستان عزیزم منظورتون از کتاب کیت همین کتابه؟و اینکه آزمون mhle با همین رفرنسهایی که تو این تاپیک برای مطالعه گروهی msrt گذاشتین میشه خوند؟ممنون میشم از راهنماییتون.
http://s2.picofile.com/file/7932897197/20130912_092754.jpg

cnidaria_cnida19

New member
من از دیروز یک کلمه نخوندم سرم وحشتناک شلوغه .تازه الان دارم میرم خونه. از فردا باید مرور کنم خونده هامو.خیلی ناراحتم

Setayesh92

New member
تداعی جان کل لغات درک مطلب کیت تو همون 13 صفحه جمع شده دقت کردی؟ مطمئن باش.اره نگارجان برنامه ات خوبه.من فردا با تداعی قراره تا شب گرامر رو تمام شیم از جمعه طبق برنامه تو میریم جلو.. تمرین و درک مطلب و لسینینگ.من لغات تافل رو ماه پیش خوندم تهوع میگیرم وقتی میخوام مرور کنم همین کیت رو تمام شم کافیه دیگه برای هیچ مروری زمان ندارم

سیندریا جان من نتونستم همه تاپیکو بخونم میشه بگی کدوم 13 صفحه؟؟؟؟؟

aaram

New member
سلام بچه هایی که میخواین آزمون mhle هم شرکت کنید....گفتم بهتون بگم 1 مهر ثبتنامش شروع میشه یعنی همون چیزی که گفته بودم !زودتر از موعد مقرر،بخاطر کنکور آبان...موفق باشید....جا نمونین از ثبت نامتون

cnidaria_cnida19

New member
لغت رو ما از اینترنت خریدیم. این لغات مربوط به ریدینگ های کتاب کیت هست.مترافهایی که تو سوالات درک مطلب کیت هست رو یک جا جمعش کردن شده 13 صفحه.کیا کیت رو کامل خوندن؟ من فصل 2 و 3 کلا و فصل 4 شنیداریهاش موند.دیگه مرورم نمیتونم برسم.

mehsad

New member
درود درود
بچه هاخسته نباشید
من دارم لیستنینگ ها روگوش میدم فعلا
بابا من که خیلی عقبم
گرامرو لغت که هنوز نخوندم
از ماه قبل که خوندم هنوزبه مرور نرسیدم
میگم سینریا این 13 صفحه منظورت کجاست؟
والا من که امیدی به دکترای امسال ندارم
در بهترین حالت که زبانو قبول شم چیزی وقت ندارم واسه دکترا!!!!!!!! تازه اونم یه سر و هزار سودا. باور کن از شر این زبان راحت شم کلامو میندازم رو هوا. اخه هر روز یه چیزی علم میشه که من رو برنامه پیش نرم! چیکار کنم نمی دونم!
راستی میگم فلش گرامر تافل رو کسی خونده؟ کسی لینک دانلودشو داره؟ یا اگر کتابش هست معرفی کنید. مرسی

cnidaria_cnida19

New member
واله من گرامر تافل رو ماه قبل خوندم 16 درس بود .دیگه مرور نکردم.کلا این ماه اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم من. هی از این کتاب واز این شاخه میپرم به اون یکی. باور کن همه کتابها و همه مثالها عین همن.در ضمن من شرایطم بهتر از تو نیست.تازه من دفاع هم نکردم.مطلب دیگه اینکه بخش استراکچر تافل کیت کفایت میکنه.من امروز خیلی پریشون و درمونده بودم فقط فکر کردم. از فردا همین کیت رو میخونم هرچی میخواد بشه میترسم زبان و دکترارم قبول شم اما از این همه فشار و استرس الکی سرطانی چیزی بگیرم.بی خیال.تا روز اخر با ارامش کیتو میخونیم. بقیه اش دست خدا.مردیم بابا تا کی استرس امتحان و کنکورو......... جوونیمون رفت.حالا امسال تو فامیل ما بچه هرکی کنکور داده با رتبه نجومی روزانه قبول شده چند سال بعد اینا بدون کنکور دکترا و ازمون زبان،دکتراشونم میخونن.نسل ما فقط از تولد تا مرگ هزار تا کنکور و ازمون داره.

negar62

New member
واله من گرامر تافل رو ماه قبل خوندم 16 درس بود .دیگه مرور نکردم.کلا این ماه اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم من. هی از این کتاب واز این شاخه میپرم به اون یکی. باور کن همه کتابها و همه مثالها عین همن.در ضمن من شرایطم بهتر از تو نیست.تازه من دفاع هم نکردم.مطلب دیگه اینکه بخش استراکچر تافل کیت کفایت میکنه.من امروز خیلی پریشون و درمونده بودم فقط فکر کردم. از فردا همین کیت رو میخونم هرچی میخواد بشه میترسم زبان و دکترارم قبول شم اما از این همه فشار و استرس الکی سرطانی چیزی بگیرم.بی خیال.تا روز اخر با ارامش کیتو میخونیم. بقیه اش دست خدا.مردیم بابا تا کی استرس امتحان و کنکورو......... جوونیمون رفت.حالا امسال تو فامیل ما بچه هرکی کنکور داده با رتبه نجومی روزانه قبول شده چند سال بعد اینا بدون کنکور دکترا و ازمون زبان،دکتراشونم میخونن.نسل ما فقط از تولد تا مرگ هزار تا کنکور و ازمون داره.

متاسفانه این شده واقعیت نسل ما! واسه همین چون ما نمیتونیم شرایط رو تغییر بدیم خودمون شرایط جدید باید درست کنیم!! یعنی واقعأ مدرک و این برنامه ها اصلأ ارزش نابود کردن واز بین بردن سلامتیمونو نداره. منم اینجوری بودم. امامدتیه به این نتیجه رسیدم که هر اتفاقی بخواد بیفته توی زمان خودش رخ میده، قبولی ارشد و دکترا، زبان، ازدواج ، شغل و.... حالا ما هی بیایم خودمونو از بین ببریم...:p7977cujr38iyymsu8: بعدش چه فایده داره وقتی که تازه میخوایم از مدرکمونو شغلمون لذت ببریم گرفتار انواع بیماریها و مشکلات روحی بشیم؟!!! آزمون و کنکور همش رقابته، همه آی کیو ها تقریبأ برابر، اما رقابت زیاده. از یه قیف 10 سانتی 1000 لیتر آب در عرض 1 دقیقه رد میشه؟؟! نه! بیشترش می مونن. ما هم وضعیتمون همینه. بالاخره هممون هم زبان قبول میشیم هم دکترا به امید خدا.
باغبان اگر همه درختانش را غرق در اب کند ، باز هم درختان در فصل خودشان " میوه" می دهند....!

Hamidvet

New member
بله و در ادامه فرمایشات خانم نگار :

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور / کلبه احزان شود روزی گلستان، غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود، دل بد مکن / وین سر شوریده بازآید به سامان، غم مخور ...

maha

New member
سلام ، بچه ها من سال اول ارشدم میخوام تا سال آینده این مدرک زبان و cv م رو آماده کنم که آزمون دکتری 94 رو شرکت کنم. کسی حوصله داره در مورد آزمون زبان راهنماییم کنه که کدومش آسون تره؟ msrt یا hmle یا تافل؟ و اگه از الان بخوام بخونم چه کتاب هایی رو باید داشته باشم؟
برای ارشد کتاب 504 و لغات ضروری تافل و موزاییک و اکسپندینگ و دولوپینگ رو خوندم. چیا دیگه لازمه؟

nutgirl92

New member
عجبزززززززززززززززززز

دوستان ...
واسه تقویت لیسنینگ ... چه پیشنهادی دارید ؟؟

بالا