مطالعه گروهی آزمون Msrt

cnidaria_cnida19

New member
من همکلاسیم 5 بار پشت سر هم شرکت کرد ایراد هم نگرفتن. 45 هم قبوله.بعدا میتونین در زمان مناسب تر نمره اتون جبران کنین

biotech_92

New member
این آزمون 3 قسمت داره :

بخش شنیداری : 30 تا تست که به صورت مکالمات کوتاه که 2 نفر یک مکالمه کوتاه انجام میدن بعد سوال پرسیده میشه برای پاسخگویی به این بخش دقت کنید که روی صحبت های نفر دوم بیشتر تمرکز کنید چون در اغلب موارد از صحبت های نفر دوم سوال پرسیده میشه

بخش ساختار : 30 تا تست که 15 تاش structure و 15 تاش written expression

بخش درک مطلب: 40 تا تست که معمولا توی 4 تا متن جداگانه است

سوال دیگه ای بود در خدمتم

cnidaria_cnida19

New member
کیت فصل d هستم تازه. روزی یه فصل گذاشتم. راستی اون پکیج که ایمیل نمیشد وقت نکردم بخونم فقط اون درک مطلب هاش همونایی که تو پی دی افشو گذاشتی تو سایت حتما بخون همونا میاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها با یک نفر اشنا شدم تو ازمایشگاه 4 سال هست که ازمون زبان میده...نکنه اخر عاقبتم به این وضع بیفته...

من کی خودمو کشتم؟ هیشکی گزارش نمیداد سراغشونو میگرفتم.این عصر یک کلمه نتونستمم بخونم سردرد نذاشت. خیلی خسته شدم از این شرایط. دوس دارم زود تموم شه حتی اگه بیفتم

کسی تافل کیت رو تموم کرد برا جمعه ؟؟ شما ها چی خوندین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
سلام من که هنوز اونقد جدی نمیخونم عزیز ؛
شفیع جان کجائی تو ، این cnidaria کشت خودشو بسکه دنبالت میگشت؛یک سر به پیج مطالعه برای آزمون msrt بزن..
کم پیدائی؟ کجا بودی؟ نکنه داشتی میترکوندی ناقلا؟
امتحانتون همین جمعه هست؟!

ممنون عزیز جانم.والا داتم 504 رو میخوندم من که تازه اونو تموم کردم و یه چن درسیم از اسنشل خوندم

cnidaria_cnida19

New member
تو نیاز به خوندن نداری پایه ات قویه.همه میگن این امتحان ها خیلی شانسیه.می بینی یکی هیچ چی بلد نیس اما قبوله.اما برعکس یکی زبانش عالیه میفته.به هر حال تو مرحله مزخرف زندگیمونیم بابت یه زبان...چه میدونستیم اخه.................

حالم از 504 به هم میخوره

شفیع اگه یه دور کیت رو بخونیم امیدی به قبولی هست؟ البته بدون مرور.اخه همه رو اون تاکید دارن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شفيع

New member
504 عالیه والا اما بعضی جاها حال ادمو به هم میزنه

شفیع اگه یه دور کیت رو بخونیم امیدی به قبولی هست؟ البته بدون مرور.اخه همه رو اون تاکید دارن

آره به شرطی تو ذهنت بمونه یه چیزایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
من دیگه بی خیال شدم وقتی زیاد فکر میکنم مریض میشم. امروز هیچ کار مفیدی نکردم فقط میخوام زود تموم شه این وضعیت.کل برنامه ریزیم برای دکترا به هم ریخت

کوچیکی کیت رو نگاه نکن خیلی سنگینه محتواش اگه بخوای دقیق بخونی هر درس حداقل 5 ساعت وقت میبره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
ببین من دفعه پیش لغات تافل رو کامل خونده بودم و گرامرم هم خوب بود دیگه اینبار رو شنیداری بیشتر کار کردم.مشکلم اینه که درک مطلب رو سرسری نمیخونم رد شم و نکته به نکته میخونم میرم جلو که زمان زیادی ازم میگیره.به نظرت چیکار کنم که از درک مطلبها نمره بیارم.سرعتم خیلی کمه.حتی با دونستن لغتهاش.یه راهنمایی کوچولو میخواستم ممنون ازت

بچه ها هر کی راه حل مفیدی داره بگه استفاده کنیم ثواب داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hamidvet

New member
منم حس میکنم سرعتم کمه؛
بچه ها ی سوال: وقتی تو درک مطلب میگه
What's the passage implying to?! باید چیکار کنی ؟؟ از هر پاراگراف یک جمله بخونی سریع، ببینی راجع به چیه؟

negar62

New member
بچه ها هر کی راه حل مفیدی داره بگه استفاده کنیم ثواب داره

بازم میگم تایم رو به تعداد سوالات تقسیم کن، ببین چقدر زمان داری 10 دقیقه ازش کم کن تا وقت کم نیاری ، بعد توی این فرصت هر متن رو یه نگاه سریع (Scan) بنداز، روی متن اصلأ وقت نذار، فقط در حدی که main Idea دستت بیاد، سریع برو سراغ سوالا، هرچی نتونستی برو سراغ سوالایی که رفرنس میدن مثلأ it به چی برمی گرده، یا معنی فلان کلمه با توجه به متن یعنی چی ، خیلی کمک میکنه. من خودم همش همین کارو میکنم. نسبتأ راضیم. البته این دفعه اولمه که میخوام آزمون بدم. اما اینا راهنماییهای استادمون بود.
فقط دو روز دیگر باقیست!!
با آرزوی موفقیت برای همه اهالی :smilies-azardl (113

شفيع

New member
بازم میگم تایم رو به تعداد سوالات تقسیم کن، ببین چقدر زمان داری 10 دقیقه ازش کم کن تا وقت کم نیاری ، بعد توی این فرصت هر متن رو یه نگاه سریع (Scan) بنداز، روی متن اصلأ وقت نذار، فقط در حدی که main Idea دستت بیاد، سریع برو سراغ سوالا، هرچی نتونستی برو سراغ سوالایی که رفرنس میدن مثلأ it به چی برمی گرده، یا معنی فلان کلمه با توجه به متن یعنی چی ، خیلی کمک میکنه. من خودم همش همین کارو میکنم. نسبتأ راضیم. البته این دفعه اولمه که میخوام آزمون بدم. اما اینا راهنماییهای استادمون بود.
فقط دو روز دیگر باقیست!!
با آرزوی موفقیت برای همه اهالی :smilies-azardl (113
من که 38 شدم نتونستم قبول شم والا

abiabi

New member
سلام

بخش شنیداری /30 پرسش / 15 دقیقه
بخش ساختار / 30 پرسش / 20 دقیقه
بخش درک مطلب و لغت /40 پرسش / 40 دقیقه

کل / 100 پرسش / 75 دقیقه

در این آزمون نمره منفی لحاظ نمیشه پس اگر وقت کم آوردید به طور شانسی بزنید

در آزمون اگر قبول نشید بالافاصله نمیتونید دوره بعدی رو شرکت کنید

نمره قبولی هم که میدونید 50 به بالاست

جرا ميكين نميشيه بشت سرهم ازمون داد كجا نوشته اين قانونو؟؟

شفيع

New member
جرا ميكين نميشيه بشت سرهم ازمون داد كجا نوشته اين قانونو؟؟

نه بابا این درست نیست من ماه قل 38 شدم زنگ زدم به شیرازو تبریزو ارومیه و تهران همشون گفتن میتونید شرکت کنید منم شرکت کردم خب

biotech_92

New member
شما هم سايت رسمي msrt را مطالعه بفرماييد،،با تشكر

من سایت رسمی رو خواندم چیزی نگفته در مورد اینکه اگر قبول نشیم میتونیم شرکت کنیم یا نه
ولی استادم سر کلا س msrt همین حرف رو زدن حالا شاید بشه شهر دیگه ای شرکت کرد
من بازم میپرسم ازشون

بالا