مطالعه گروهی آزمون Msrt

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها خوش بحال همه اتون. من روزی 12 ساعت هم بخونم دیگه نمیرسم.

مهساد از تو چه خبر؟ به کجا رسوندی؟من 2 درس از کیت رو هنوز نخوندم.تازه بقبه رو دوره نکنم عمرا به سوالاتش جواب بدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehsad

New member
:smiliess (12):
چی بگم والا هم نگار راست میگه هم سندریا!
ای بابا، میگم پس میگی کیت هم از نظر لیستنینگ هم گرامر و استراکچر کفایت میکنه؟ سراغ چیز دیگه نرم؟ من هم هی شاخه به شاخه میپرم! والا موندم چیکار کنم هنوز دکترا اماده نشدم. خوبیش اینه که دفاع کرئم فقط همین! حالا اونم که مهم نیست میتونی بعد همه اینا دفاع کنی!
تازه حالا دکترا هم که بریم 5 سال دستمون بنده. بعدشم که همه ش به دولت بدهکاریم و باید کار کنیم تا مدرکمون ازاد شه. استخدامیم که بدون پارتیو و شرایط ویژه که خودتون میدونین خبری نیست که نیسسسسسسسسسسسسسسست. حالا خر بیار باقالی بار کن.:(50): نمی دونم دلمون به چی خوشه! آخه بگو بعد همه اینا فقط دکترا میگیریم و مامان بابا دلشون خوشه بهمون بگن دکتر:riz277:
اونوقت خبر ندارن آخه دکتر بیکار پیر پاتول به چه دردی میخوره؟ هان! نه واقعا یکی به من بگه من یه کم امیدوار شم! والااااااااااااا، بازم کشورهای دیگه یه احترامی واسه درس خونده هاشون قائلن! آخه ما دلمون به چی چی خوشه!

cnidaria_cnida19

New member
من امروزاز فشار روحی 3 با نهار خوردم.الانم میخوام برم دومین وعده شاممو بخورم.معده م داره میترکه. به همه حرفهات حق میدم مهساد جون. ولی ما خودمون این راهو انتخاب کردیم به نظرت بعد این همه بی خوابی کشیدن و درس خوندن و کنکورو ازمون و کلی زحمت اگه تو این مرحله همه چی رو بی خیال شیم چند تا انتخاب دیگه برای ادامه مسیر کوفتی زندگیمون داریم؟؟؟.الحمدالله نه کار هست نه استخدام نه شوهر نه ارزش توی جامعه.باید خودمون به هر نحوی که ممکنه بزنیم به بی خیالی.بخدا تو یک ماه گذشته همه موهام ریخته.دارم کچل هم میشم از استرس های الکی.خودم اینارو میگم ولی نمیتونم عمل کنم.میگم توی دوران تحصیل اینهمه واحدهای چرت بهمون دادن بجاش زبان میذاشتن هرچند اموزش زبانشونم اصلا اصولی نیست.یا مثلا اونی که تو رشته خودش از نظر علمی کاملا غنی و به روزهست و صلاحیت این رو داره که تا این مرحله اومده اونم بانمرات عالی چرا بخاط کنکور یا زبان محروم بشه و الکی چند سالش حیف بشه.

cnidaria_cnida19

New member
حالا گیرم کیت کافی نبود! مگه تو این 4 روز مونده چقدر میتونی بخونی که برسی ! تو هم گرفتی مارو مهسا جان؟!! من دفعه پیش گرامر خوندم. اینبار لسینینگ.البته اگه بشنوم و پچ پچ و قدم زدنهای الکی این ناظرها بذاره بشنویم.حالا اینبارم بیفتم برای دفعه بعد درک مطلب کار میکنم.یعنی برا کنکور سال بعد هم نمیرسم با این اوصاف

این شفیع کجاست؟ الان داره خود کشی میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negar62

New member
من که دیگه خیلی باحالم!! کلی به همه میگم بخون خودم درگیر کارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t اصلأ این چندروزه تا 4شنبه وقت سر خاروندن ندارم!! بیخیال دیگه بالاخره یه چیزی میشه. :(50): امیدوارم همه موفق بشن :thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

تداعی

New member
بچه ها من همه پست ها رو خوندم و به همه حق میدم. به نظرم حرفتون منطقی هست. ولی بچه ها من به عنوان کسی که متاهل ام و یک کار نیمه وقت دارم ( خودم نیمه وقت دوست دارم) ولی بازم دست از درس بر نمی دارم. می دونید ماها درس خوندن شده جزو وجودمون. من بارها گفتم خسته شدم. فوق لیسانس دارم. شوهر دارم . کار دارم. میشینم کیفمو می کنم. مهمونی میدم. مهمونی میرم. غذاها و دسرهای جدید تهیه می کنم. ولی فکر می کنید شد؟ فقط یک ماه تونستم. یک چیز ته وجودم خالی بود. دیدم نمیشه. بچه ها دلیل تمام این حرص خوردن ها و دنبال درس رفتن همینه که تو وجودمون نهادینه شده وگرنه دل می کندیم. من هنوز که هنوزه هیچ چیز به اندازه پشت میز نشستن خوشحالم نمیکنه. دنیا ناراحت باشم پام میرسه دانشگاه انگار دنیا رو بهم دادن. این روزها تصور روز اول دانشگاه تصور حتی لوازم التحریر خریدن منو میبره تا ان بالا. بیایید این چند روز رو هم بزاریم روی تمام این چند روزهایی که تا حالا 1000 بارشو گذروندیم.من خودم از استرس بعضی وقتها قلب درد میگیرم. کلا روی زبان حساس شدم. فکر نمی کردم این طور اسیرش بشم. انشالله تو همین روزهای عزیز که نزدیک ولادت امام رضاست هممون دست پر بیایم بیرون از این ازمون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ferantic

cnidaria_cnida19

New member
ای بابا دلم اتیش گرفت بخدا.....قربون همه اتون برم من.... بچه ها قبول شدین بازم اینجا سر بزنین ها من تنها نمونم اینجا.........

cnidaria_cnida19

New member
وقت خیلی کمه.من تازه میخواستم درک مطلب رو که 6 صفحه بود شروع کنم که اعلام کردن 20 دقیقه مونده برای همین از استرس حتی اسمم هم یادم رفت.تو مکالمات هم که اصلا مجال نداری گزینه هارو نگاه کنی.برای همین سرعت عمل خیلی مهمه که اونم نتیجه تسلط و تمرین مطالب هست و توی کوتاه مدت بدست نمیاد

Setayesh92

New member
میشه یکی سوالای منو جواب بده:33:

ممکنه به من بگید برای هر بخش ازمون msrt چقدر وقت داریم؟

و اینکه چرا بخش درک مطلب کتاب کیت 5 تا درک مطلب داره؟ شما برای هر کدوم چقدر وقت میذارید؟

ممنونم

لطفا جواب بدید
:sad:

cnidaria_cnida19

New member
من برای هر ریدینگش خیلی وقت میذارم اما کارم اشتباهه چون تو امتحان فرصت زیادی برای هر کدوم نیست .ما بایداول سوالاتشو نگاه بندازیم تا بدونیم ازمون چی میخواد خوندن تمام قسمت متن تو امتحان لزومی نداره.اما از طرفی چون تنها منبعی هست که میخونم (تنها منبع لغت و گرامر و....)باید کل لغاتشو در بیارم. اینکه هر درسش چرا 5 تا ریدینگ داره نمیدونم بر چه اساسیه اما اینکه ریدینگهاش درمورد موضوعات مختلفی هست دقیقا مثل امتحانه و از این لحاظ خیلی خوبه. در کل کیت از بین کتابهایی که من تا حالا خوندم خیلی مفید و جالبه.مخصوصا شنیداریهاش خیلی مفید هستند اگه خوب وقت بذارین نه مثل ما........

Setayesh92

New member
سیندریا جان،
منظور من اینه که سر جلسه امتحان کلا چقدر وقت داریم ؟؟؟ و برای هر بخش مثلا شنیداری درک مطلب و گرامر چقدر بهمون وقت میدن؟؟؟؟
آیا کلا 100 دقیقه وقت داریم برای 100 سوال؟

دوستانی که امتحان قبل رو شرکت کردن حتما میدونن
لطفا کمک کنید

Hamidvet

New member
سلام حمیدجان به کجا رسوندی مطالعه اترو؟

سلام من که هنوز اونقد جدی نمیخونم عزیز ؛
شفیع جان کجائی تو ، این cnidaria کشت خودشو بسکه دنبالت میگشت؛یک سر به پیج مطالعه برای آزمون msrt بزن..
کم پیدائی؟ کجا بودی؟ نکنه داشتی میترکوندی ناقلا؟
امتحانتون همین جمعه هست؟!

cnidaria_cnida19

New member
نه گلم اگه بخوای لغات کاربردی بخونی از لغات ضروری تافل شروع کن یا همون 504

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها چه خبر کم بخونین بابا .... من دارم از سر درد کور میشم... اگه قبول نشیم چیکار کنیم ؟من که لغت نخوندم اینبار.شنیداری کیت کلی وقتمو گرفت حالا شانس بیارم از از اون باشه وگرنه اتیش میگیرم

ای بابا حمید جان دلت خوشه ها ..... شفیع کیه؟ من کی ام؟ تو کی ای؟ما داریم میریم امتحانا........... برامون دعا کن ...بشین بخون عاقبتت مثل ما نشه از من گفتن نصیحت این مادربزرگو بشنو ...افرین پسرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hamidvet

New member
ای بابا حمید جان دلت خوشه ها ..... شفیع کیه؟ من کی ام؟ تو کی ای؟ما داریم میریم امتحانا........... برامون دعا کن ...بشین بخون عاقبتت مثل ما نشه از من گفتن نصیحت این مادربزرگو بشنو ...افرین پسرم

اختیار داری شما، مادربزرگ چیه؟! ... :rolleyessmileyanim:

من اتفاقا لغت زیاد خوندم ؛ ایا گرامر رو میشه زود جمع و جور کرد؟

لیسنینگمم بد نیست هااااااا ... :motat:

biotech_92

New member
سیندریا جان،
منظور من اینه که سر جلسه امتحان کلا چقدر وقت داریم ؟؟؟ و برای هر بخش مثلا شنیداری درک مطلب و گرامر چقدر بهمون وقت میدن؟؟؟؟
آیا کلا 100 دقیقه وقت داریم برای 100 سوال؟

دوستانی که امتحان قبل رو شرکت کردن حتما میدونن
لطفا کمک کنید

سلام

بخش شنیداری /30 پرسش / 15 دقیقه
بخش ساختار / 30 پرسش / 20 دقیقه
بخش درک مطلب و لغت /40 پرسش / 40 دقیقه

کل / 100 پرسش / 75 دقیقه

در این آزمون نمره منفی لحاظ نمیشه پس اگر وقت کم آوردید به طور شانسی بزنید

در آزمون اگر قبول نشید بالافاصله نمیتونید دوره بعدی رو شرکت کنید

نمره قبولی هم که میدونید 50 به بالاست

Hamidvet

New member

ایشالا همگی قبولید ؛ بعد برای ما دعا کنید در آزمون اول آذرماه ...

cnidaria_cnida19

New member
اره بابا گرامر فقط باید تست زیاد کار کنی یعنی دقیقا همون کاری که من نکردم ..حالا هی بشینی بخونی اما ندونی چی رو کجا استفاده کنی ارزشی نداره

بالا