مطالعه گروهی آزمون Msrt

SNA

New member
بچه ها کیت واقعا کتاب مفید و خوبیه لطفا از 5 تومنتون بگذرید و بخرینش .لغاتش و شنیداریهاش خیلی خوبند.اگر لانگ من رو مثل من نرسیدید بخونید حداقل این کیت رو بخونید.
من دارم لانگ منو میخونم.این کتاب پاسخنامه نداره؟؟؟من هر جای کتابو نگاه کردم پاسخنامشو پیدا نکردم

cnidaria_cnida19

New member
:smiliess (12):

- - - Updated - - -

بچه ها شماها چکار کردین؟چی ها رو خوندین تا الان؟دو هفته موند

negar62

New member
بچه ها کتاب کیت رو از انتشاراتی هایی که منحصرأ کتاب زبان میفروشن:riz277: تهیه کنین. من به خاطر دوره ای که می رفتم تقریبأ نصف کتابو زدم. البته همکلاسیهام تمومش کردن ولی من به خاطر شاغل بودن کمتر تست زدم. اما ارزش یه دور خوندن رو داره . واسه ریدینگ من یه پیشنهاد دارم، گرچه استادم زیاد موافق نبود اما من به همین روش همیشه نمره خوبی سر تستهای کلاسی می گرفتم. قبل از خوندن متن یه نگاه به سوالا بندازین تا ببینین چی میخواد ازتون؟! واسه سوالایی که باید رفرنس بدین مثلآ این ضمیر به چی برمی گرده و این جور سوالا... سریع برین به دوخط قبل اون ضمیر و بخونین. اونطوری زمان رو از دست نمیدین.

Hamidvet

New member
بچه ها کتاب کیت رو از انتشاراتی هایی که منحصرأ کتاب زبان میفروشن:riz277: تهیه کنین. من به خاطر دوره ای که می رفتم تقریبأ نصف کتابو زدم. البته همکلاسیهام تمومش کردن ولی من به خاطر شاغل بودن کمتر تست زدم. اما ارزش یه دور خوندن رو داره . واسه ریدینگ من یه پیشنهاد دارم، گرچه استادم زیاد موافق نبود اما من به همین روش همیشه نمره خوبی سر تستهای کلاسی می گرفتم. قبل از خوندن متن یه نگاه به سوالا بندازین تا ببینین چی میخواد ازتون؟! واسه سوالایی که باید رفرنس بدین مثلآ این ضمیر به چی برمی گرده و این جور سوالا... سریع برین به دوخط قبل اون ضمیر و بخونین. اونطوری زمان رو از دست نمیدین.

آره خب برای Reading روش منم همینه ، خیلی خوبه

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها من نمیدونم چرا این روزها فقط وقت تلف میکنم.سر سوزن هم استرس ندارم. چکار کنم به نظرتون؟

negar62

New member
بچه ها من نمیدونم چرا این روزها فقط وقت تلف میکنم.سر سوزن هم استرس ندارم. چکار کنم به نظرتون؟

گاهی اوقات یه ذره استرس کوچولو خوبه! یه محدوده واسه رسیدن به موفقیتتون تعیین کنین. مثلأ بگین من باید تا این تاریخ به این نتیجه رسیده باشم. من واسه کنکور ارشدم همین کارو کردم و سال اول نتیجه گرفتم. واسه زبان هم همینطوره! فکر کنین این آخرین باریه که میتونین آزمون بدین . بعد خودتون ببینین که چطور وادار میشین برنامه ریزی مناسب خودتونو انجام بدین. من که جواب گرفتم!!:a2d3:

hosseini

New member
منم هستم
ممنون از پست مفیدتون

- - - Updated - - -

بچه در صورتی که ی معتبر دارید لطفا برای من هم ایمیل کنید

cnidaria_cnida19

New member
قربونت برم نگارجون با این پیشنهادت کلی روحیه دادی بهم.امروز کلی درس خوندم.البته اگه تا 2 هفته این حالت موندگار باشه و فردا دوباره نرم تو فاز افسردگی.لطفا این دو هفته ما رو تنها نذار

negar62

New member
حتمأ موفق میشی! فقط دوهفتس! منم به هوای بروبچ اینجا دارم میخونم :thanks:

cnidaria_cnida19

New member
سلام بچه ها کجایین؟ چکار کردین.من از دیروز افتادم رو غلتک.اما سرعتم خیلی کمه.انگار این کیت رو هم دیگه نمیرسم تموم شم.ظاهرش کوچیکه اما کلی مطلب داره.

Hamidvet

New member
جالبه ها cnidaria جان ؛

یا واقعا دارند میخونند بچه ها یا .... نمیدونم ؛ عجیبه چرا سر نمیزنند اینجا ...

negar62

New member
هستیم! منم دیگه آروم آروم از کیت تمرینارو حل میکنم. تا جمعه 10 روز مونده. هر روز یه reading بزنیم + یه listening + روزی حداقل دو درس لغات تافل کلی میفتیم جلو. تقریبأ روزی دوساعت زمان میبره:(50):

تداعی

New member
هستیم! منم دیگه آروم آروم از کیت تمرینارو حل میکنم. تا جمعه 10 روز مونده. هر روز یه reading بزنیم + یه listening + روزی حداقل دو درس لغات تافل کلی میفتیم جلو. تقریبأ روزی دوساعت زمان میبره:(50):

نگار جان شما درک مطلب های کیت رو لغت هاشو حفظ میکنی یا به لغت هاش کاری نداری؟

cnidaria_cnida19

New member
تداعی جان کل لغات درک مطلب کیت تو همون 13 صفحه جمع شده دقت کردی؟ مطمئن باش.اره نگارجان برنامه ات خوبه.من فردا با تداعی قراره تا شب گرامر رو تمام شیم از جمعه طبق برنامه تو میریم جلو.. تمرین و درک مطلب و لسینینگ.من لغات تافل رو ماه پیش خوندم تهوع میگیرم وقتی میخوام مرور کنم همین کیت رو تمام شم کافیه دیگه برای هیچ مروری زمان ندارم

بالا