مطالعه گروهی آزمون Msrt

cnidaria_cnida19

New member
نکته بسیار مهم: حرف h اگر بدون صدا باشد. یعنی تلفظ نشود با an همرا هست و در صورتی که صدای h(ه) بدهد با a
an honor , a home

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
قبل از اسامی غیر قابل شمارش به شرطی از the استفاده میشود که همراه با of امده یا توصیف شده باشد

the art of the middle age is on display

the+اسم غیر قابل شمارش+of+عبارت وصفی
هنر مربوط به وسطی به نمایش گذاشته شده است
art:اسم غیر قابل شمارش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cnidaria_cnida19

New member
قبل از اسامی رودخانه ها،دریا،کوهها و......................the میاید
دریاچه ،فقط به شرطی که همراه s باشد و جمع بیاید

the great lakes
کوهها ، به شرطی که جمع باشد(به معنی رشته کوه)

the rocky mountains

قبل از اعداد ترتیبی the میاید
the first
the third

- - - Updated - - -

تداعی جان این نکات خیلی مهمه و تو بیشتر تستها اومده

mehsad

New member
بچه ها این لیستنینگ ها ی شما با جوابه؟ من جوابشو ندارم. کلید تستهاشو از کجا بگیرم؟:smiliess (11):

cnidaria_cnida19

New member
اگر منظورت لسینینهای کیت هست جوابش اخر کتاب اومده

- - - Updated - - -

شما چند دور وش میدین به هر مکالمه؟

- - - Updated - - -

شما چند دور گوش میدین به هر مکالمه؟کاملا متوجه میشین همون بار اول؟

mehsad

New member
نه والا حمید جان!
هنوز که گیج میزنم!
یه دی وی دی از کسی گرفتم اما صوتی لانگمنه! همه صوتیا هست بجز کیت! حالا اگر قراره فقط از کیت بیادلیستنینگ که صوتیشو می خرم. :smiliess (12):
شما کتابشو خریدی مهساد؟!

mehsad

New member
اگر منظورت لسینینهای کیت هست جوابش اخر کتاب اومده

- - - Updated - - -

شما چند دور وش میدین به هر مکالمه؟

- - - Updated - - -

شما چند دور گوش میدین به هر مکالمه؟کاملا متوجه میشین همون بار اول؟

بعضی صوتیا اسونتره با دو بار . تمرکز می خواد
اما بعضیاش که صداش زیره نه. چند بار باید گوش داد. والا نامردیه امتحان اینجوری! من فیلممها رو بیشترشو راحت می فهمم اما نمی دونم چرا اینا رو که گوش می دم استرس میکشتم:shocked:

cnidaria_cnida19

New member
چرا خبری از کسی نیست؟کجایین پس؟

نمیدونم حمید جان. صوتی هرچی دم دستته گوش کن.شنیداری کیت اگه روش تاکید میشه صرفا برای قبولی تو این ازمون هست

از یکی دو هفته پیش که شروع کردم به لسنینگ کار کردن،تازه احساس میکنم که زبان دارم یاد میگیرم.یعنی این همه سال یه طرف ، این دو هفته یه طرف. واقعا خیلی تاثیر داره. انقدر علاقه مند شدم که حتی اگه این ازمون رو قبول شم بازم ادامه میدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negar62

New member
سلام بچه ها. کتاب کیت خیلی خوبه . همه تمریناشو بزنین. من یه دوره کوچولو رفتم و الانم رو به اتمامه. همون مباحث تافل تدریس شد بعلاوه کتاب کیت که تمریناشو حل کردیم. لیسنینگش هم خوبه چند بار گوش بدین . یکی از بچه های دوره قبل که میومد بهمون گفت که نحوه سوالا تکراریه. فقط زیاد تست بزنین.راستی کیا واسه 29 شهریور ثبت نام کردن؟ :a2d3:

Hamidvet

New member
سلام بچه ها. کتاب کیت خیلی خوبه . همه تمریناشو بزنین. من یه دوره کوچولو رفتم و الانم رو به اتمامه. همون مباحث تافل تدریس شد بعلاوه کتاب کیت که تمریناشو حل کردیم. لیسنینگش هم خوبه چند بار گوش بدین . یکی از بچه های دوره قبل که میومد بهمون گفت که نحوه سوالا تکراریه. فقط زیاد تست بزنین.راستی کیا واسه 29 شهریور ثبت نام کردن؟ :a2d3:

cnidaria ، mehsad و شفیع ثبت نام کردن فکر میکنم ...

cnidaria_cnida19

New member
من ماه پیش لغات ضروری تافل رو خوندم و فلش گرامر تافل رو.اما باید تو این دو هفته دوره کنم .الانم همون کیت رو برسم بخونم زرنگم.چون 2 هفته مونده.

من مشکلم اینه که زمان کم میارم یعنی تو نیم ساعت نمیرسم 6 تا ریدینگ مفصل رو بخونم وگرنه دامنه لغاتم بالاست.وقتی سر جلسه هی ساعت رو اعلام میکنند از استرس حتی اسمم هم یادم میره. تو لسینینگم که حتی فرصت نیست گزینه ها رو بخونی. خیلی ظلمه واقعا به خاطر این ازمون از درسهای خودمون بمونیم. شاید یکی اصلا به رشته خودش مسلطه حالا زبانشم خوبه این ازمون از کی و چه جوری اومد شرط کنکور شد من موندم. حالا از شانس ما وقتی قبول شدیم اعلام میکنن که ازمون زبان حذف شده ......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

تداعی

New member
انقدر نا امید نباشید. چرا انقدر انرژی منفی به خودتون می دید.مگه دفعه اولتون هست که تو شرایطی قرار می گیرید که سخته؟ دفعه اولتون که مجبور می شید کاری رو بر خلاف میلتون انجام بدید؟من تا اینجا خیلی از درسها بوده دوست نداشتم خیلی امتحانا بوده متنفر بودم ولی مجبور بودم خوندم و رفتم امتحان دادم. هیچ کس هم حذفش نکرد.
مطمئن باشید با غر زدن ما و بی حوصلگیمون هیچ کس دلش نمی سوزه بهمون نمره بده و یا بگه به خاطر گل روی ما شرط نمره زبان رو بر می داره. بچه ها یا بشینید بخونید شرش رو بکنید تا 2 سال نفس بکشید یا بشینید هی غر بزنید و اصل مسئله رو زیر سوال ببرید و ان وقت ماهی یک بار برید هی امتحان بدید.
دههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه یک بار دیگ بیام ببینم اینجا از این حرفهاست من می دونم با شما. بشینید سر درستون.

من به مرکز ازمون تهران زنگ زده بودم وقع ثبت نام، یک خانمی اومده بود رفرنس بپرسه. مسئولش گفت لانگ من و کیت رو مسلط باش. لینک کیت رو گذاشتم . لینک لانگ من رو ییکی از بچه ها گذاشته. کیت رو بخرید بهتره. ارزونه و راحت می تونید روی سوالاتش کار کنید. ولی لانگ من گرونه اگه نمی تونید دانلود کنید به جای خریدش.

آخرین ویرایش:

cnidaria_cnida19

New member
بچه ها کیت واقعا کتاب مفید و خوبیه لطفا از 5 تومنتون بگذرید و بخرینش .لغاتش و شنیداریهاش خیلی خوبند.اگر لانگ من رو مثل من نرسیدید بخونید حداقل این کیت رو بخونید.

Hamidvet

New member
بچه ها کیت واقعا کتاب مفید و خوبیه لطفا از 5 تومنتون بگذرید و بخرینش .لغاتش و شنیداریهاش خیلی خوبند.اگر لانگ من رو مثل من نرسیدید بخونید حداقل این کیت رو بخونید.

لامصب بحث قیمتش نیست که ... بحث اینه من دنبالش بودم اصلا گیر نمیااااااد :dadad4:

بالا