مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لبخند

New member

لبخند

New member

لبخند

New member
بچه ها کتاب iqbشیمی عمومی رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم بخرم کسی میدونه؟؟

لبخند

New member
بچه هاچند تا سوال دارم کسی میتونه جوابشونو واسم تشریحی توضیح بده ممنون میشم؟:
1)هموگلوبین خون حاوی 342/.درصد آهن می باشد اگر هر مولکول هموگلوبین حاوی چهار (آهن2بارمثبت) باشدوزن مولکولی هموگلوبین برابر است با؟؟:
جوابش میشه:65300

2)چه حجمی از NA2S2O3با مولاریته3625/.برای واکنش با 25/1گرمI2نیاز است؟؟
جواب:3/27میلی لیتر

3)با توجه به معادله ترموشیمی زیر میزان آنتالپیبرای تهیه 5/1کیلوگرم N2گرم برابر است با:
2NAN3(S)→2NA(S)+3N2(g)
آنتالپی=7/42 کیلوژول
جواب:763kj

لبخند

New member
بچه هاچند تا سوال دارم کسی میتونه جوابشونو واسم تشریحی توضیح بده ممنون میشم؟:
1)هموگلوبین خون حاوی 342/.درصد آهن می باشد اگر هر مولکول هموگلوبین حاوی چهار (آهن2بارمثبت) باشدوزن مولکولی هموگلوبین برابر است با؟؟:
جوابش میشه:65300

2)چه حجمی از NA2S2O3با مولاریته3625/.برای واکنش با 25/1گرمI2نیاز است؟؟
جواب:3/27میلی لیتر

3)با توجه به معادله ترموشیمی زیر میزان آنتالپیبرای تهیه 5/1کیلوگرم N2گرم برابر است با:
2NAN3(S)→2NA(S)+3N2(g)
آنتالپی=7/42 کیلوژول
جواب:763kj

بچه ها ازتون خواهش میییییییییکنم واسه این 3تا مسئله کمکم کنید جواب با فرمول و راه حل نمیخوام فقط نوشتاری بگید چطور حل میشه(توضیحی)میدونم که همتون صد در صد شیمی رو خوندین وبلدید من متاسفانه نه کسی رو نزدیکم دارم که بخوام مسائلو ازش بپرسم و نه کتاب تست با پاسخ تشریحی..

لبخند

New member

lمرسی مریم عزیزم...از بدشانسیم چون همزمان شده با نمایشگاه کتاب نه کتابفروشیهای شهرمون این کتابو دارن و نه سایتهای فروش کتاب ..تو سایت خود دکتر خلیلی هم تو قسمت بانک سوالاتش کتاب شیمی عمومی رو نداره...نمیدونم چه کنم...:p7977cujr38iyymsu8:کتاب فروشی هم بهم گفته اگه بیاد تا آخر این ماه ولی آخه یکم دیره با مسائل شیمی مشکل دارم خیلی هاشو با هزار بدبختی جوابشونو پیدا کردم ولی بعضیهاشونم اصلا بلد نیستم ..دوستم این کتاب رو داره ولی خونش شهرستانه دیگه اس ..خلاصه کسی رو نزدیکم ندارم که ازش کمک بگیرم:smiliess (12):

Maryam-87

New member
سلام
بچه ها کسی سوالات کنکور دانشگاه آزاد سم رو داره؟؟؟:33: :65d6a5d6s: :smilies-azardl (181

لبخند

New member
سلام دوستان دیگه به نتیجه گیری زحمات چند ماهمون چیزی نمونده....بچه ها راستی شما با خودتون ماشین حساب میبرید؟؟؟
گفتند واسه رشته ما تقلب محسوب میشه آخه مسائل شیمی رو پس چطور حل کنیم بعضیهاش خیلی وقت گیره:(50):

shapur68

New member
سلام دوستان دیگه به نتیجه گیری زحمات چند ماهمون چیزی نمونده....بچه ها راستی شما با خودتون ماشین حساب میبرید؟؟؟
گفتند واسه رشته ما تقلب محسوب میشه آخه مسائل شیمی رو پس چطور حل کنیم بعضیهاش خیلی وقت گیره:(50):

مگه میشه ماشین حسابم برد؟؟؟

لبخند

New member
مگه میشه ماشین حسابم برد؟؟؟

نه ممنوع...ولی من تو یکی از تایپیکا بچه ها سم پارسال دیده بودم یه دختری نوشته بود ما با خودمون سر جلسه برده بودیم و ازشون خواهش کرده بودیم بذارن استفاده کنیم و اونا هم اجازه داده بودن!!!!!!!!!!!!!
حالا من موندم ببرم اگه دیدم اجازه میدن استفاده کنم یا کلا نبرم آخه میترسم به عنوان تقلب بگیرن بیچاره بشم

shapur68

New member
سلام بر دوستان عزیز و خسته نباشید خدمت همه
خب اینم از کنکور راحت شدیم بالاخره ولی من که خوب ندادم و منتظرم تا پاسخنامه بیاد رو سایت و ببینم چیکار کردم. بچه ها به نظرتون سبک سوالات بیوشیمی فرق نکرده بود خیلی سخت بود داروشناسی هم همینطور، شیمی هم مثل سال 90 10تا سوال از شیمی آلی داده بودن منم که این قسمتارو یادم رفته بود نزدم زیست آسون بود شماها چیکار کردین؟؟؟

سلام عزیزم.خوبین؟ من تربیت مدرس می خونم. به نظر من وضعیت سم شناسی بجز اهواز و مشهد تو بقیه دانشگاها داغونه!بهرحال قطب سم مشهده.
عزیزم هزینه دانشگا ازاد واسه سم زیاده بعدم واسه استخدام به مدرک دانشگا نگا میکنن که صد البته مدرس بهتره. اما اگه دوس داری پایان نامت تو زمینه سموم حیوانی باشه بهترین انتخاب علوم تحقیقاته چون با انستیتو رازی همکاری داره.
موفق باشی.

..RANA..

New member
سلام عزیزم.خوبین؟ من تربیت مدرس می خونم. به نظر من وضعیت سم شناسی بجز اهواز و مشهد تو بقیه دانشگاها داغونه!بهرحال قطب سم مشهده.
عزیزم هزینه دانشگا ازاد واسه سم زیاده بعدم واسه استخدام به مدرک دانشگا نگا میکنن که صد البته مدرس بهتره. اما اگه دوس داری پایان نامت تو زمینه سموم حیوانی باشه بهترین انتخاب علوم تحقیقاته چون با انستیتو رازی همکاری داره.
موفق باشی.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:33::33::33::33:

لبخند

New member
موفق باشی.

یعنی گروه سمشناسی تربیت مدرس هم خوب نیست؟؟؟آخه دوستم امسال اونجا قبول شده.....
اهوازم مثل مشهد گروه تحقیقاتی سم شناسی داره.شهر اولم اهواز بود حیف که قبول نشدم:sadsmiley::sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا