مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

اگه ما مسلمونیم و الان داریم تو یه کشور اسلامی زندگی میکنیم پس خوش بحال مسیحی، یهودی و..... چرا فقط میگید اونا بدن اونا به ما توهین میکنند. من خودم علنا دیدم چند تا از همسایه هامون به یه مسیحی گفتن کافر نجس. از کی تا حالا مسیحیت شده کفر. تو کشور خود ما به سنی ها که مسلمونند کلی توهین میشه. ماها باید اول خودمونو درست کنیم. وقتی تو افغانستان به خاطر یه مهمونی مختلط سر 37 نفر بریدند خوب معلومه دیگران راجع به اسلام چی فکر میکنند. وقتی حضرت علی همیشه با شمشیر ذوالفقارش توصیف میکنند خوب این واکنشا عادیه. وقتی وحشیانه میریزن تو سفارت یه کشور همه چیو تخریب میکنند.... این قصه سر دراز داره. مااول خودمونو باید اصلاح کنیم.

بعضی مسیحی ها مشرک که هستن می گن سه تا خدا یا مسیح همون خداست شما که قرآن رو قبول دارین مسیح به آسمان رفت و مسیح همان خدا نیست

ولی اهل کتاب (یهودی و مسیحی) در یک کشور اسلامی تحت حمایت دولت هستند حضرت علی ع فرمودند اگر بخاطر اینکه دشمنان خلخال یک دختر یهودی رو در یک کشور اسلامی به زور از پاش درآوردن مسلمانی از سرزنش خودش بمیره کسی حق نداره او رو ملامت کنه نشان دهنده ی سیاست ما در برخورد با اهل کتابه

ولی طرف ما الآن نه مسیحیه نه یهودی ما با یه مشت آدمی طرفیم که به هیچی اعتقاد نداره

متاسفانه اینطور که پیداست اینها موفق بودن حتی شماها تحت تاثیره حالا نه این فیلمو نمی گم ولی تحت تاثیر ابر رسانه هاشون قرار گرفتین

فیلم گمشده رو دیدین؟ اول فیلم آنجلینا جولی می ره مدرسه دنبال پسرش. پسرش گویا تو مدرسه یه خورده دعوا کرده بهش می گه پسرم؟ مگه نگفتم هیچ وقت یه دعوا رو شروع نکن؟
اینکه شروع کننده دعوا نباشیم سخن قرآنه ولی می خوان نشون بدن کشوری که تمدن اش به اندازه ایران نمی رسه و تاریخش پر از گانگسترها آدم کشی ها و آل پاچینو هاست و یک کلام به غرب وحشی معروفه نماد اخلاقه ولی همین مسلمونا وحشی اند

یا سریال خاطرات یک خوناشام نینا دوبرو بازیگر نقش الینا و کاترین یک آدم ایده آله از حیث اخلاق ولی وقتی شما خوب با این شخصیت انس گرفتین و بهش علاقه مند شدین بر می گرده می گه من به هیچی اعتقاد ندارم!!!!

اختلاف انداختن بین سنی و شیعه کار خودشونه چطور در جریان نیستین؟

شما چندتا همسایتون گفتن کافر نجس با این اهانت مقایسه اش می کنین؟ قابل مقایسه نیستن!!!

سربریدن 37 نفر کذبه نباشه از کی تا حالا افغانستان شده معرف اسلام پس ما چکاره ایم؟ توی فیلم "کایت رانر" هم نشون دادن دو نفر رو به خاطر عشق تو استادیوم فونبال سنگسار کردن در زمان پیامبر چنین مسائلی مطرح بوده ولی برخورد خوده پیامبر چیز دیگری بود

حضرت علی با شمشیر ذوالفقارش یعنی مرد آهنی یعنی مرد عنکبوتیه 1و2و3 یعنی سوپر من چرا ازونا نمی ترسن؟

اگه خیلی از کشتار مردم ناراحتید و خاستار اصلاح هستید اول باید قوانین رانندگی رو اصلاح کنید بعد آموزش بدین به مردم در مورد پیشگیری از بیماری های قلبی و سرطان در هر سه سطح پیشگیری اولیه ثانویه و ثالثیه و خیلی چیزهای دیگه که به اصلاحاتی که شما عنوان کردید نمی رسه

آخرین ویرایش:

gazal

New member
در اعتراض به خشن جلوه دادن اسلام در یک فیلم ، اسلامیون چهره ی واقعی و عاری از خشونت خود را به نمایش گذاشتند

a14ajlbwlmia6s7n2np.jpg

arshade90

New member
یک اعتراض صحیح و انسانی در اعتراض به توهین به پیامبر اسلام...
مسلمانان لندن دیروز در جواب توهین به رسول الله
...بیش از 110.000 جلد ترجمه قرآن و سیره ی رسول را
در میان غیر مسلمانان لندن توزیع كردند.

qj5a3b0pnzs493bl6wac.jpg

محکوم کردن یه مقوله هست ومعذرت خواهی برای آرام کردن اوضاع چیز دیگه ایه

بیا بازم حرف خودت رو میزنی...معذرت خواهی برا چی؟ مگه اونا درستش کردن که میخوای اونا معذرت خواهی کنن؟به نظرت چرا مثلا ایران معذرت خواهی نمیکنه؟خوب چون که ایران این فیلم رو نساخته.
حالا آمریکا هم فقط میتونه بگه که این فیلم از طرف ما تایید نمیشه ....اون که درستش نکرده که بخواد معذرت خواهی کنه

میتونستن کارگردانشو مجازات کنن ...توبیخ کنن...یا هر کاری ....
کارگردانشو مجازات کنن؟اونوقت به چه جرمی؟مگه اونجا الکیه همین طور بدون مجوز بریزن خونه مردم هر کاری که میخوان بکنن؟کاری که اون کرده با قوانین آمریکا همخونی داره پس هیچ دلیلی برا مجازاتش وجود نداره...

آقای روشن فکر اینا ادعای تسلط بر دنیا و حکومت واحد دارن هیچ قانونی تعریف نشده نیست نخواهد شد که کسی حق نداره به مقدسات کسه دیگه توهین کنه
این چیزا رو گفتن شما رو همراهه خودشون کنن شما چرا ساده این؟

روزی هزار بار می ریزن تو خونه ی مسلمانان آمریکایی نیمه شب وقت بی وقت این ها اشکال نداره آفرین خیلی روشن فکری

وزیر امور خارجه آمریکا چند بار گفت که این فیلم مورد تایید آمریکا نیس...ولی مثل اینکه فارس نیوز و ... این چیزا رو نمیشنون...برای شنیدن این خبرا میتونی به یکی از این رسانه های خاک تو سری خارجی مراجعه کنی...

مورد تایید آمریکا نیس؟ گفته فدای سرم...

جالبه که وقتی هیلاری کلینتون هم میاد و ساختن چنین فیلمی رو (همه میدونن از روی ظاهر سازی ) محکوم میکنه ،
shadman ببین ...نجما هم خبرش رو شنیده..تو چطور با این همه مرگ بر اینو بر اون هنوز خبرش رو ندیدی؟میگم که کلا فقط فارس نیوز و این چیزا هستن که همیشه از پشت پرده های این فیلم ها خبر دارن و دقیقا میدونن که کار کی هست و عملا انگار یه خبرنگار تو اون قسمتهای زیر زمینی دارن و متوجه میشن که کی این کار را رو کرده....در صورتی که هنوز یه ملتی داشتن میگشتن ببینن کیا این فیلم رو ساختن فارس نیوز همون اول پرده از اینا برداشت و گفت که کار کاره خود آمریکای نامرد هست..معمولا هم همیشه کار کاره آمریکا واسراییل هست طبق گفته های فارس نیوز.....

یه ایرانی از ساختش دفاع میکنه ....
شما دقیقا از کدوم قسمت حرفای من برداشت کردی که من دارم از این فیلم دفاع میکنم؟من در مورد دفاع یا متهم کردن این فیلم نظرم رو نگفتم.....فقط توضیح دادم که فیلمهایی که تو کشورهای آزاد ساخته میشن به چه صورت هستن..و دولت نقشی نداره.....

فهمیدنش خیلی هم سخت نیست که این کشت و کشتار باز به دست خودشونه و آدم های ظاهرا مسلمانی که اجیر کردن تا تاییدی بشه بر ساخت فیلم .
خوشم میاد همیشه یه جوابی هم دارین....حالا اون جواب هر چی میخواد باشه ..بدون مدرک ...بامدرک.....و کلا جو داستان سازی و ماجراجوییتون هم بالاست....آمریکا خودش برداشته یه عده مسلمون رو اجیر کرده که بیان سفیر خودشون رو بکشن؟یعنی فیلم سینمایی از این با حال تر نمیشه...

شرم آوره!!

اینم هست:
پیامبر با اینکه رسالتش مبارزه با بت پرستی بود، همیشه به اصحاب و یارانش می*فرمود: به عقیده*ی بت پرستان توهین نکنید تا آنها نیز به مقدسات شما توهین نکنند
به نظر من اگه ما هی مرگ بر این و اون بگیم، و توهین کنیم، باید انتظار هر نوع توهینی رو داشته باشیم.:ph34r-smiley:

عزیزم کاش اینا بت پرست بودن هر چی می کشیم بخاطره اینه که شیطان پرستن!!! شما ازون ور فتح مکه رو هم در نظر بگیرید که ریشه ی بت پرستی چیده شد

وای خدا تو دیگه کی هستی؟ ما داشتیم زندگیمونو می کردیم آمدن کشوره ما رو غارت کردن. کارتون "بچه های مدرسه والت" نشون می ده ایتالیا هم روزی از شر انگلیس و فرانسه درامان نبوده و الآن سیاست فرق کرده وقاحت رو به جایی رسوندن که امام فرمود: اگر آمریکا از ما تعریف کنه ما باید به خودمون شک کنیم

شما راه رو گم کردین به رهبرتون هم ایمان ندارین چنین گم شدنی دور از انتظار نیست

آخرین ویرایش:

sahar-a

New member
اگه ما مسلمونیم و الان داریم تو یه کشور اسلامی زندگی میکنیم پس خوش بحال مسیحی، یهودی و..... چرا فقط میگید اونا بدن اونا به ما توهین میکنند. من خودم علنا دیدم چند تا از همسایه هامون به یه مسیحی گفتن کافر نجس. از کی تا حالا مسیحیت شده کفر. تو کشور خود ما به سنی ها که مسلمونند کلی توهین میشه. ماها باید اول خودمونو درست کنیم. وقتی تو افغانستان به خاطر یه مهمونی مختلط سر 37 نفر بریدند خوب معلومه دیگران راجع به اسلام چی فکر میکنند. وقتی حضرت علی همیشه با شمشیر ذوالفقارش توصیف میکنند خوب این واکنشا عادیه. وقتی وحشیانه میریزن تو سفارت یه کشور همه چیو تخریب میکنند.... این قصه سر دراز داره. مااول خودمونو باید اصلاح کنیم.
من با بیشتر حرفاتون موافقم ولی در مورد سر بریدن 37 نفر هیچ اطلاعی ندارم. و همینطور شما گفتین حضرت علی با شمشیر ذولفقارش، این شمشیر ذولفقار کی یه بیگناه رو زخمی کرد؟ کی پشت وحشی گری اعراب جاهلیت ایستاد؟ حضرت علی کی به غیر مسلمانان به خاطر صرفا غیر مسلمان بود یا اعتقاد نداشتن گفت مرگ بر...؟(به نظر من مرگ بر یه کشوری گفتن، یه توهین بزرگه)....

یه بار داشتیم با دکتر زیبا کلام صحبت میکردیم.ایشون میگفت ملت ما همیشه فکر میکنن که یه عده هستن تو یه جاهای زیرزمینی تو یه تاریکی که یه لامپ هم بالاش داره تکون میخوره ، دور یه میز نشستن و دارن سیگار میکشن و برای جهان و جهان اسلام دسیسه میسازن ..هیشکی هم اینا رو نمیبینه ...فقط حرفش هست که آره مثلا اسراییل نشسته نقشه کشیده که مسلمونها رو مثلا با این فیلم بد کنه.

برادر من..خواهر من....خب نگو اینجور...یعنی چی مرگ به آمریکا اسراییل به توان 2012 ..این تفکر مسخره که آمریکا و اسراییل پشت این چیزا هستن میدونی از کجا درس شده؟از اونجایی که ما تو کشورمون همه چیز دست دولت هست و هیچ اندیشه ای بدون تایید دولت نمیتونه پا بگیره و عملا کارهایی که تو کشور ما انجام میشه و همه میبینن توسط دولت صورت گرفته...کلا افرادی که تو کشورهای دیکتاتوری هستن نمیتونن درک کنن که آقا یه کشورهایی هستن تو دنیا که مردمشون آزاد هستن و میتونن هر نظر و تفکری که دارن رو منتشر کنن بدون نگرانی از تایید جایی مثل وزارت ارشاد.....دوست من تو کشورهای آزاد هر کی حق داره اندیشه اش رو منتشر کنه حتی در سطح جهانی....و دولت اونا رو آزاد گذاشته...مگه همین فیلم محمد رسول الله تو قلب شیطان بزرگ تو هالیوود ساخته نشد؟کسی چیزیش گفت؟اونجا همه آزادن که هر اندیشه ای که دارن رو منتشر کنن...حالا این اندیشه میتونه تبلیغ اسلام باشه یا انتقاد از اون...و دولت اونجا تو ساخت یا جلوگیری از نشر این اندیشه ها دخالتی نداره.....همین مرگ بر اینو اون گفتین الان وضعمون اینه....کلا کشور ما شده منجی بشریت و همه دارن اشتباه میکنن و باید بمیرن تا اندیشه ما مدیریت جهانی دنیا رو بگیره...جالب اینجاست که تو یه صحنه فیلم داره کشتار رو نشون میده و مسلمونها برای اینکه نشون بدن که اینجور نیس دقیقا اومدن دارن مردم رو میکشن...خب نکنید این کارا رو..

خوشبختانه دنیا با ماست و مثه شما فکر نمی کنه یکم به اکثریت کشورهای غیر اسلامی و اسلامی که در جناح مخالف آمریکا قرار گرفتن توجه کنین

من با بیشتر حرفاتون موافقم ولی در مورد سر بریدن 37 نفر هیچ اطلاعی ندارم. و همینطور شما گفتین حضرت علی با شمشیر ذولفقارش، این شمشیر ذولفقار کی یه بیگناه رو زخمی کرد؟ کی پشت وحشی گری اعراب جاهلیت ایستاد؟ حضرت علی کی به غیر مسلمانان به خاطر صرفا غیر مسلمان بود یا اعتقاد نداشتن گفت مرگ بر...؟(به نظر من مرگ بر یه کشوری گفتن، یه توهین بزرگه)....

عزیزم مردم عصبانی اند نمی شه کاریش کرد... خود مردم آمریکا هم پیش اومده مسائلی که از دولتشون ابراز انزجار کردن

sahar-a

New member
نباید جواب توهین رو با توهین داد بلکه باید سعی کنیم به کسانی که راجب اسلام واقعی چیزی نمی*دونن، با رفتار درست خودمون و همینطور از هر روش رسانه ای و ... اسلام واقعی بدون وحشی گری و خشونت رو نشون بدیم

من دیدم فیلمو مزخرفه انگار اینکارو کردن واسه عصبانی کردن مسلمونا که خودشون بشینن اون دورو به ماها هر هر بخندن

اینکه در قرآن آمده .:: اشدا علی الکفار و رحما بین هم::. می گه مسلمونا سخت هستند نسبت به کفار و این سخت بودن به معنی خشن و عصبانی نیست هرگز مذهبی بودن به معنای خشن بودن نیست!! این سخت بودن به تعبیر مقام معظم رهبری به معنای غیر قابل نفوذ بودنه یعنی کفار هرگز نمی تونن به ذهن و جان یک مسلمان نفوذ کنن او رو همراهه خودشون کنن مثله سنگ سخت و نفوذناپذیره

ولذا می بینید ما مخالف خشونت هستیم

نباید جواب توهین رو با توهین داد بلکه باید سعی کنیم به کسانی که راجب اسلام واقعی چیزی نمی*دونن، با رفتار درست خودمون و همینطور از هر روش رسانه ای و ... اسلام واقعی بدون وحشی گری و خشونت رو نشون بدیم

مرگ بر آمریکا توهین نیست حالت دفاعی داره یعنی مرگ بر افکار پلید حالا اینکه سیاسیون آمریکا با پلیدی در یک موضع قرار گرفتن تقصیره خودشونه

pink bloom

New member
یک اعتراض صحیح و انسانی در اعتراض به توهین به پیامبر اسلام...
مسلمانان لندن دیروز در جواب توهین به رسول الله
...بیش از 110.000 جلد ترجمه قرآن و سیره ی رسول را
در میان غیر مسلمانان لندن توزیع كردند.

qj5a3b0pnzs493bl6wac.jpg

اها... این درسته... دیگه الان دوره ی وحشی گری و برخوردای نسنجیده نیست
درسته کار اونا اشتباهه و یه توهین بزرگ و مسلمونا باید از اعتقاداتشون دفاع کنن ولی هر چیزی راهی داره باید حساب شده جوابشونو داد
ما به جای اینکه بخوایم بکشیمو داغون کنیم میتونیم حقیقت دین و پیامبرمون رو نشونشون بدیم

ba ba barghi

Well-known member
داستان کاریکاتورهای روزنامه دانمارکی علیه پیامبر اسلام را که فراموش نکرده اید. همه معترضان می شکستند، می سوزاندند، پاره می کردند، فحش می دادند، تحریم می کردند، فریاد می زدند و بر سر و سینه می کوبیدند. اما یک جانباز در تهران کاری کرد که باید تمام قد ایستاد در مقابل این همه شعور و شرف و انسانیت ... در آن رونقی بازار زدن و شکستن و خرد کردن و تحریم کردن، یک جانباز در تهران رفت روبروی سفارت دانمارک یک سکو گذاشت. بعد رفت بالای آن.

او هنر نقاشی و رنگ و بومش را هم با خودش برده بود. او می توانست پرچم آتش گرفته دانمارک را نقاشی کند یا هر نقاشی لبریز از خشم و نفرت را.

اما او همه هنرش را ریخت روی بوم و زیباترین تصویر را از حضرت مریم ترسیم کرد.

او با مهربانی تمام، ظرفیت یک مسلمان را به رخ همه کشید. او ثابت کرد اعتراض فقط در شکستن و آتش زدن نیست. خلق زیبایی می تواند نماد یک اعتراض باشد.

180145_orig.jpg

admin

Active member
پرسنل مدیریت
همیشه به عقلتون رجوع کنید به دور از افراط و تفریط

بالا