مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

PCR

New member
دولت آمریکا حداقل میتونست یه معذرت خواهی کنه اگه راست میگفت
اگه ماهابیایم قضیه هلوکاستو پیش بکشیم حق نداریم ولی نساختن همچین فیلم هایی هم مغایر آزادی بیانه !
خیلی جالبه خدا خودش عاقبت هممونو ختم به خیر کنه.
وزیر امور خارجه آمریکا چند بار گفت که این فیلم مورد تایید آمریکا نیس...ولی مثل اینکه فارس نیوز و ... این چیزا رو نمیشنون...برای شنیدن این خبرا میتونی به یکی از این رسانه های خاک تو سری خارجی مراجعه کنی...

najma

New member
این طور که همه میگن کتاب شازده کوچولو پرفروش ترین هست....بله کتابهای دینی پرفروش هستن نه فقط قران که اکثر کتابای دینی...اونوقت شما چطور آمار گرفتین که این فروش به خاطر نشر این چیزا هست؟

قرآن به زعم اعترافات خودشون پرفروش ترین کتاب مذهبی جهان هست.
خیلی بدیهیه . چون بارها خود مسلمان شده های اروپایی نحوه آشنایی خودشون رو با قرآن و اسلام اینطور بیان کردن !
به هر حال حق همیشه راه خودش رو پیدا میکنه . با وجود تمام تخریب ها !

najma

New member
وزیر امور خارجه آمریکا چند بار گفت که این فیلم مورد تایید آمریکا نیس...ولی مثل اینکه فارس نیوز و ... این چیزا رو نمیشنون...برای شنیدن این خبرا میتونی به یکی از این رسانه های خاک تو سری خارجی مراجعه کنی...

معلومه که باید بگه نیست ... ژست های انسان دوستانه و این محکوم کردن های ظاهری کار جدیدی از طرف اونها نیست .
کاملا اشنا هستیم با این قصه ها ...

PCR

New member
جالبه که وقتی هیلاری کلینتون هم میاد و ساختن چنین فیلمی رو (همه میدونن از روی ظاهر سازی ) محکوم میکنه ، یه ایرانی از ساختش دفاع میکنه ....
معنی آزادی بیان اینه که به راحتی به مقدسات اینهمه مسلمان در سراسر جهان توهین بشه ؟؟
فهمیدنش خیلی هم سخت نیست که این کشت و کشتار باز به دست خودشونه و آدم های ظاهرا مسلمانی که اجیر کردن تا تاییدی بشه بر ساخت فیلم .
جالبه که وقتی هیلاری کلینتون هم میاد و ساختن چنین فیلمی رو (همه میدونن از روی ظاهر سازی ) محکوم میکنه ،
shadman ببین ...نجما هم خبرش رو شنیده..تو چطور با این همه مرگ بر اینو بر اون هنوز خبرش رو ندیدی؟میگم که کلا فقط فارس نیوز و این چیزا هستن که همیشه از پشت پرده های این فیلم ها خبر دارن و دقیقا میدونن که کار کی هست و عملا انگار یه خبرنگار تو اون قسمتهای زیر زمینی دارن و متوجه میشن که کی این کار را رو کرده....در صورتی که هنوز یه ملتی داشتن میگشتن ببینن کیا این فیلم رو ساختن فارس نیوز همون اول پرده از اینا برداشت و گفت که کار کاره خود آمریکای نامرد هست..معمولا هم همیشه کار کاره آمریکا واسراییل هست طبق گفته های فارس نیوز.....

یه ایرانی از ساختش دفاع میکنه ....
شما دقیقا از کدوم قسمت حرفای من برداشت کردی که من دارم از این فیلم دفاع میکنم؟من در مورد دفاع یا متهم کردن این فیلم نظرم رو نگفتم.....فقط توضیح دادم که فیلمهایی که تو کشورهای آزاد ساخته میشن به چه صورت هستن..و دولت نقشی نداره.....

فهمیدنش خیلی هم سخت نیست که این کشت و کشتار باز به دست خودشونه و آدم های ظاهرا مسلمانی که اجیر کردن تا تاییدی بشه بر ساخت فیلم .
خوشم میاد همیشه یه جوابی هم دارین....حالا اون جواب هر چی میخواد باشه ..بدون مدرک ...بامدرک.....و کلا جو داستان سازی و ماجراجوییتون هم بالاست....آمریکا خودش برداشته یه عده مسلمون رو اجیر کرده که بیان سفیر خودشون رو بکشن؟یعنی فیلم سینمایی از این با حال تر نمیشه...

PCR

New member
معلومه که باید بگه نیست ... ژست های انسان دوستانه و این محکوم کردن های ظاهری کار جدیدی از طرف اونها نیست .
کاملا اشنا هستیم با این قصه ها ...
نظرتون چیه که طرف رو بگیرن از بالای مجسمه آزادی حلق آویزش کنن؟

estel

New member
اونا باید طرف رو دار بزنن تا شما بگی محکوم کردناشون ظاهری نیس؟
اگه لطف کنن که دارش بزنن خیلی خوب میشه و در ضمن همون کلید شهرهای نیویورک لس آنجلس و واشنگتن رو هم بدن دیگه ممنونشون میشیم

sahar-a

New member
امام خمینی ره فرمودند مبادا پشت سر کفار غیبت کنید چون ممکنه در لحظه آخر عمر مسلمان بشن و اونوقت غیبت یه مومن دامن شما رو بگیره!!!!! یا امیر المؤمنین نهی کردند اصحابشون رو از توهین کردن فرمودند کارهای زشتشونو بازگو کنید بگید اینکار بد رو کردند اون کارو کردن ولی دوست ندارم اصحاب من دهان توهین کننده ای داشته باشن...

یا پیامبر ص فرمودند به پدر و مادر کفار توهین نکنید جایگاه پدر و مادر به قدری بالاست که حتی کافر باشند مورد احترام مسلمانان هستند

منظور ابراز انزجار بدون اعصاب خورد کنی هستش چون اعصاب خورد کنی یعنی یه نفر دیگه اشتباه کنه من ولی انتقامشو از خودم بگیرم!!

اینم هست:
پیامبر با اینکه رسالتش مبارزه با بت پرستی بود، همیشه به اصحاب و یارانش می*فرمود: به عقیده*ی بت پرستان توهین نکنید تا آنها نیز به مقدسات شما توهین نکنند
به نظر من اگه ما هی مرگ بر این و اون بگیم، و توهین کنیم، باید انتظار هر نوع توهینی رو داشته باشیم.:ph34r-smiley:

ariya21

New member
كارشون خيلي زشت

بوده به نظرم توهين
به مذاهب ديگه كار خيلي زشتيه

shadman

New member
جناب pcr...محکوم کردن یه مقوله هست ومعذرت خواهی برای آرام کردن اوضاع چیز دیگه ایه ....مثلا" بعد از محکوم کردن چیکار کرد میتونستن کارگردانشو مجازات کنن ...توبیخ کنن...یا هر کاری ....حالام دیگه این حرفا نوش دارو بعد مرگه سهرابه مهم این بود که به پیامبر عزیزمون نباید توهین میشد ...ما مسلمونا تا زنده ایم این زخم رو قلبو روحمون میمونه ولی خدا جای حق نشسته خدا خودش یا هدایتشون کنه یا نسلشونو منقرض کنه...ولی تا هدایت نشدن مرگ بر اسرائیل و آمریکا

PCR

New member
جناب pcr...محکوم کردن یه مقوله هست ومعذرت خواهی برای آرام کردن اوضاع چیز دیگه ایه ....مثلا" بعد از محکوم کردن چیکار کرد میتونستن کارگردانشو مجازات کنن ...توبیخ کنن...یا هر کاری ....حالام دیگه این حرفا نوش دارو بعد مرگه سهرابه مهم این بود که به پیامبر عزیزمون نباید توهین میشد ...ما مسلمونا تا زنده ایم این زخم رو قلبو روحمون میمونه ولی خدا جای حق نشسته خدا خودش یا هدایتشون کنه یا نسلشونو منقرض کنه...ولی تا هدایت نشدن مرگ بر اسرائیل و آمریکا
محکوم کردن یه مقوله هست ومعذرت خواهی برای آرام کردن اوضاع چیز دیگه ایه

بیا بازم حرف خودت رو میزنی...معذرت خواهی برا چی؟ مگه اونا درستش کردن که میخوای اونا معذرت خواهی کنن؟به نظرت چرا مثلا ایران معذرت خواهی نمیکنه؟خوب چون که ایران این فیلم رو نساخته.
حالا آمریکا هم فقط میتونه بگه که این فیلم از طرف ما تایید نمیشه ....اون که درستش نکرده که بخواد معذرت خواهی کنه

میتونستن کارگردانشو مجازات کنن ...توبیخ کنن...یا هر کاری ....
کارگردانشو مجازات کنن؟اونوقت به چه جرمی؟مگه اونجا الکیه همین طور بدون مجوز بریزن خونه مردم هر کاری که میخوان بکنن؟کاری که اون کرده با قوانین آمریکا همخونی داره پس هیچ دلیلی برا مجازاتش وجود نداره...

najma

New member
محکوم کردن یه مقوله هست ومعذرت خواهی برای آرام کردن اوضاع چیز دیگه ایه

بیا بازم حرف خودت رو میزنی...معذرت خواهی برا چی؟ مگه اونا درستش کردن که میخوای اونا معذرت خواهی کنن؟به نظرت چرا مثلا ایران معذرت خواهی نمیکنه؟خوب چون که ایران این فیلم رو نساخته.
حالا آمریکا هم فقط میتونه بگه که این فیلم از طرف ما تایید نمیشه ....اون که درستش نکرده که بخواد معذرت خواهی کنه

میتونستن کارگردانشو مجازات کنن ...توبیخ کنن...یا هر کاری ....
کارگردانشو مجازات کنن؟اونوقت به چه جرمی؟مگه اونجا الکیه همین طور بدون مجوز بریزن خونه مردم هر کاری که میخوان بکنن؟کاری که اون کرده با قوانین آمریکا همخونی داره پس هیچ دلیلی برا مجازاتش وجود نداره...

اگر میخواید تلاش دولت آمریکا رو در ایجاد تفکر اسلام ستیزانه بین مردم دنیا منکر بشید که ...
عذر میخوام اینو میگم دوست عزیز !
واقعا ساده اندیشیه .
میتونید فقط به خاطرات سران امریکا در 50 سال اخیر مراجعه کنید !! و اعترافاتی که خودشون بعد از پایان دوره ماموریتشون کردن .
خیلی بعیده از شما که تحصیل کرده اید ، چیز به این واضحی رو انکار کردن .

شما که انقدر اونجا اونجا میکنید و امریکا رو آرمان شهر خودتون میدونید ، چقدر مطمئن هستید از راست کردار بودن دولتمردانش . اونهم بعد از اینهمه فاجعه انسانی که در سراسر دنیا افریدن ...

OMID2010

New member
Anna در اولین مصاحبه ای که با او انجام شد بسیار وحشت زده بود او گفت: توسط مدیر ۵۵ ساله اش فریب خورده است.

این بازیگر جوان ۲۱ ساله اضافه می کند:من کاتولیک هستم و مدت چند روز است که قرص خواب استفاده می کنم، همه اش گریه می کنم مردم به خاطر این فیلم افتضاحی که بازی کرده ام از من متنفر هستند.
07686626567430334869.jpg
[/URL][/IMG]

shadman

New member

کارگردانشو مجازات کنن؟اونوقت به چه جرمی؟مگه اونجا الکیه همین طور بدون مجوز بریزن خونه مردم هر کاری که میخوان بکنن؟کاری که اون کرده با قوانین آمریکا همخونی داره پس هیچ دلیلی برا مجازاتش وجود نداره...[/quote]
من این بحثو با شما کش نمیدم ...با یه همچین آواتاری همچین حرفایی بعید نیست...در ضمن یه نصیحت کوچولو ....>خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.

arezoo_68

New member
من با حرف ارشد 90موافقم عمل کردن و پایبند بودن به سحنان پیامبرمون محکم ترین ضربه به اونایی که مرز بین ازادی بیان و احترام به افکار دیگران رو نمیفهمن .هیچ کس منکر ازادی بیان نیس ولی وقتی این ازادی توهین باشه به افکار و باورهای بقیه دیگه اسمش ازادی نیست تجاوز وباید محکوم بشه .

n.dalil

New member
اگه ما مسلمونیم و الان داریم تو یه کشور اسلامی زندگی میکنیم پس خوش بحال مسیحی، یهودی و..... چرا فقط میگید اونا بدن اونا به ما توهین میکنند. من خودم علنا دیدم چند تا از همسایه هامون به یه مسیحی گفتن کافر نجس. از کی تا حالا مسیحیت شده کفر. تو کشور خود ما به سنی ها که مسلمونند کلی توهین میشه. ماها باید اول خودمونو درست کنیم. وقتی تو افغانستان به خاطر یه مهمونی مختلط سر 37 نفر بریدند خوب معلومه دیگران راجع به اسلام چی فکر میکنند. وقتی حضرت علی همیشه با شمشیر ذوالفقارش توصیف میکنند خوب این واکنشا عادیه. وقتی وحشیانه میریزن تو سفارت یه کشور همه چیو تخریب میکنند.... این قصه سر دراز داره. مااول خودمونو باید اصلاح کنیم.

من با گفته های رضا جان (صفدر خودمون) کاملا موافقم. اگه مابخاطر این فیلم 1 انسان بیگناه رو بکشیم داریم نشون میدیم که تفکر اونها راجع به اسلام درسته و مسلمانان یک قوم وحشی هستن. میتونید تصور کنید که در حال حاضر چند خانواده بیگناه بی سرپرست شدن و مسلمانا باعث مرگ چند فرد بیگناه شدن. ما باید اعتراض کنیم نه وحشی گری.

ما کی گفتیم آدم بکشیم؟:5::5::5::5:

بالا