مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

الأخبار - مؤسسة بقطر تنتج فيلما عالميا للرسول ثقافة وفن

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع موثق تاکید کردند که ساخت فیلم اهانت*آمیز به ساحت مبارک پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) با حمایت مالی موسسه*ای قطری صورت گرفته است.

20352_994.jpg

به نوشته پایگاه خبری «براثا»، کاربران شبکه*های اجتماعی در اینترنت تصویری منتشر کرده*اند که نشان می*دهد فیلم آمریکایی اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) با حمایت مالی موسسه قطری «النور القابضه» صورت گرفته است.

در این تصویر یوسف قرضاوی، مفتی شناخته*شده اهل تسنن مقیم قطر، در میان رئیس موسسه قطری «النور القابضه» و «باری اوزبورن»، تهیه کننده فیلم توهین آمیز به ساحت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) دیده می*شود.

به گفته این منابع، نقش یوسف القرضاوی در این فیلم، علاوه بر نظارت بر روند تولید فیلم، مشروعیت بخشی به ساخت آن بوده است.

منبع شيعه نيوز

ادامه..

اطلاعات ديگري درباره سازندگان و دست اندركاران فيلم جالب توجه مينمايد.
گفته ميشود كه كارگرداني فيلم را شخصي بنام سام باسيل كه يك اسرائيل امريكائي است بعهده داشته
او به روزنامه ” وال استریت ژورنال” گفت: “برای این فیلم ۵ میلیون دلار از یکصد صهیونیست اعانه جمع آوری شده است. این فیلم با استفاده از ۵۹ بازیگر و تیمی ۴۵ نفره در پشت صحنه، به مدت سه ماه در اواسط سال گذشته میلادی در کالیفرنیا تولید شد”.

ادعاي سوء استفاده کارگردان از عوامل فیلم !؟

در همین حال یک بازیگر زن که در این فیلم ایفای نقش کرده است ادعا کرد که عوامل فیلم از آنچه سازنده آن دنبال می*کرده است، مطلع نبوده*اند. وی می*گوید که به وی گفته نشده بود که این فیلم در نهایت به کجا خواهد انجامید؛ بلکه در زمان فیلمبرداری، فیلم مزبور «جنگجویان صحرا» نام داشته و زمان آن نیز مربوط به هزاران سال پیش از ولادت پیامبر اسلام(ص) بوده است. این بازیگر که «سیندی لی گارسیا» نام دارد، تصریح کرد: «قرار نبود این فیلم هیچ کاری به مذهب داشته باشد، بلکه قرار بود نشان دهد که در گذشته شرایط در مصر چگونه بوده است؟ در این فیلم در رابطه با [حضرت] محمد(ص) و یا مسلمانان چیزی نبود.»

یکی دیگر از اعضای گروه سازنده فیلم موهن هم که به دلایل امنیتی خواست تا نامی از وی برده نشود، روز چهارشنبه در پیامی به شبکه خبری سی*ان*ان ابراز داشت: «تمام عوامل فیلم بشدت ناراحت هستند و احساس می*کنند تهیه*کننده فیلم از آنها سوءاستفاده کرده است. ما از این فیلم حمایت نمی*کنیم و درباره مقصود و منظور آن دچار گمراهی شدیم. ما از بازنویسی*های کامل فیلمنامه و دروغ*هایی که به عوامل فیلم گفته شد، شوکه شده*ایم.» همچنین بیانیه*ای از سوی عوامل فیلم منتشر و در آن اعلام شده است که نام پیامبر اسلام(ص) و هرچه که مربوط به اسلام است، پس از پایان مراحل فیلمبرداری به فیلم مزبور اضافه شده است. همچنین دیالوگ*های اهانت*امیز فیلم مزبور در زمان فیلم*برداری ضبط نشده*اند بلکه آن نیز بعداً به*وسیله دوبله تغییر داده شده و جایگزین دیالوگ*های اصلی شده*اند

najma

New member
بهترین راه ، مقابله ی رسانه ایه .
یادتونه یکبار هم فیلم 300 چنین آشوبی راه انداخت . به هر حال توهین به مقدسات ماست .
باید یاد بگیریم که چطور از طریق رسانه مقابله به مثل کنیم . یا اذهان عمومی رو به سمت خودمون جلب کنیم .
ما متاسفانه با یک راهپیمایی نمادین کاری از پیش نمیبریم .
اونا سرمایه گذاری میکنن . ما هم باید پا از مرحله شعار فراتر بذاریم و سرمایه گذاری کنیم ...

arshade90

New member
عمل به دستورات اون بزرگوار...بلندتر برنده تر از هر شعار و فریادیه

reza.n

New member
دوستان سو برداشت نکنین من خودم لایک کردم تاپیکو ولی هیچکی این فیلم و ندیده هنوز.از روی چی داریم قضاوت میکنیم پس!؟از رو چیزی که ندیدیم.اونم به این شدت....شکی نیست که توهین به پیامبر ما و هر پیامبر دیگه ای خیلی ناپسنده ولی مسلمونا با رفتارشون همچنان دارن نشون میدن به غرب که وحشی گری و...که به مسلمونا نسبت داده میشه درسته.ما با این همه ادعای مسلمونی هنوز نمیدونیم چطور برخورد کنیم.اگه پیامبر بود چیکار میکرد؟به جای عصبانیت بیایم فکر کنیم.هنوز که هنوزه به بچه هامون یاد میدیم که جلوی قران پامونو دراز نکنیم چون عیب داره ولی یه بار نمیگیم بهش اگه چیزایی که تووش گفته شده رو انجام ندیم چقد عیب داره.نمیدونم رفتن زدن سفیر امریکا رو کشتن به نشونه ی اعتراض و افتخار هم میکنن.جالب تر اینکه یه سری هم خوشحال میشن از شنیدنش.ببینید ما چقدر دگم شدیم که از کشته شدن کسی که هیچ کاره هم بوده خوشحال میشیم.ببخشید من همه ی بچه هارو اینجا دوس دارم و چون دوس دارم میگم یعنی چی که دوست عزیزم گفت من فلان قدر صلوات میفرستم بقیه هم بگن چند تا.آخه که چی بشه الان.به جای این ها بحث بشه بهتر نیست؟خسته کننده میشه برام وقتی میبینم هم سن و سالای خودم که دانشجو هم هستن خشک هستن.اشتباه نکنید تعصب خوبه منم رو اعتقاداتم تعصب دارم ولی خشک نباشیم که فرصت فکر کردن رو هم بگیریم........
آمریکا و اسرائیل بد بد بد بووووووووووووق(فحش +18).اینم واسه اینکه جبهه گیری نکنید.:a2d3:

sahar2

New member
ارشد جان شما منظورت اینه که نباید بگیم مرگ بر امریکا؟؟؟؟!!!!:33:
گل پسر این کار عوامانه نیست ها؟ بلکه لازمه تا بدونن چقدر تو دنیای اسلام منفورن!!! مایی که میگیم مرگ بر امریکا و به حق هم میگیم منظورمون ملت امریکا نیست بلکه دولت امریکاست! ملت بیچاره که خودشون فریب خوردن! ان شالله تو حکومت جهانی خدا نجاتشون میده!

مرگ بر اسرائیل که دیگه جای خود دارد!

یعنی درسته که در لیبی اون کشتار راه بیفته؟! اونا این طوری به هدفشون می رسند ومسلمان ها رو خشن معرفی می کنند باید جواب عاقلانه و حساب شده باشه

VERSA

New member
ina hame vaseine ke mosalmoonao asabi konan ta dargiri ijad she
asle qazie pa barjst
ma bayad saay koni khodemoon mosalmoone vaqei bashim!
olgoo bashim
na enqadr bi tarahom ke hata too khiabooon be ham sahrimoon rah nadim rad she baad edeamoon donya ro begire
mitoonim eslamo be hame moarefi konim ta jazb shan mardome donya
hala ta 100 sale digam marg befrestin..

sahar2

New member
دوستان سو برداشت نکنین من خودم لایک کردم تاپیکو ولی هیچکی این فیلم و ندیده هنوز.از روی چی داریم قضاوت میکنیم پس!؟از رو چیزی که ندیدیم.اونم به این شدت....شکی نیست که توهین به پیامبر ما و هر پیامبر دیگه ای خیلی ناپسنده ولی مسلمونا با رفتارشون همچنان دارن نشون میدن به غرب که وحشی گری و...که به مسلمونا نسبت داده میشه درسته.ما با این همه ادعای مسلمونی هنوز نمیدونیم چطور برخورد کنیم.اگه پیامبر بود چیکار میکرد؟به جای عصبانیت بیایم فکر کنیم.هنوز که هنوزه به بچه هامون یاد میدیم که جلوی قران پامونو دراز نکنیم چون عیب داره ولی یه بار نمیگیم بهش اگه چیزایی که تووش گفته شده رو انجام ندیم چقد عیب داره.نمیدونم رفتن زدن سفیر امریکا رو کشتن به نشونه ی اعتراض و افتخار هم میکنن.جالب تر اینکه یه سری هم خوشحال میشن از شنیدنش.ببینید ما چقدر دگم شدیم که از کشته شدن کسی که هیچ کاره هم بوده خوشحال میشیم.ببخشید من همه ی بچه هارو اینجا دوس دارم و چون دوس دارم میگم یعنی چی که دوست عزیزم گفت من فلان قدر صلوات میفرستم بقیه هم بگن چند تا.آخه که چی بشه الان.به جای این ها بحث بشه بهتر نیست؟خسته کننده میشه برام وقتی میبینم هم سن و سالای خودم که دانشجو هم هستن خشک هستن.اشتباه نکنید تعصب خوبه منم رو اعتقاداتم تعصب دارم ولی خشک نباشیم که فرصت فکر کردن رو هم بگیریم........
آمریکا و اسرائیل بد بد بد بووووووووووووق(فحش +18).اینم واسه اینکه جبهه گیری نکنید.:a2d3:
چه جالب آقای رضا من بدون خوندن نظر شما نظری مثل شما دادم

OMID2010

New member
فیلم خیلی ضعیفیه از نظر ساخت حتی نرفتن صحرا، عکس انداختن پشتشون
به قول معروف عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد....یکی از اثراتش این بوده که باعث اتحاد و نزدیک شدن شیعه و سنی شد

امروز یه نفر به شما توهین کنه شما می گید به نام لطافت من جوابشو نمی دم ولی همین شما می شی پدر بزرگ یکی به شما توهین می کنه نوه های شما بچه های شما دوستان شما ناراحت می شن شما کاری نکنید اونا یه کاری می کنن
چه برسه به پیامبر یک دین
چرا هیچکی این فیلمو ندیده باید لینک بذارن تبلیغ شه؟
در مورد کشته شدن یک انسان بی گناه!!! باید خدمتتون عرض کنم که هر کی هندونه می خوره پای لرزش می شینه فوتبال ما تماشاچی کشته نداشته؟ اینکه همیشه کسانی هستند که از موقعیت سو استفاده می کنن به اسلام و مسلمانی چه؟ من ابراز مسرت نکردم اطلاع رسانی کردم اتفاقا به خودم گفتم اوه یککی مرد؟!!
در مورد اینکه چطور برخورد باید کرد من نظر کارشناسان دینی رو اینجا کپی پیست کردم نه نظر خودمو
اینکه متین و سنگین یه جا بشینیم قبلا جوابشو پس داده که به درد نمی خوره گورهای دسته جمعی مسلمانان کشتار دانشمندان مسلمان و زن و بچه های بی گناه شما متوجه نیستید با چه کسی طرفید
شما می فرمایید ما حق دفاع از حیثیت خودمونو نداریم؟؟؟
بذارین بگم براتون توی قرآن چی نوشته شده دوست عزیز:
اگر کسی شما را با سنگ زد با سنگ با چوب زد با چوب و نه بیشتر پاسخ دهید ولی اگر بگذرید برای آخرت شما بهتر است
مثله پیامبر رفتار کردن نهایته ایده آله که باید عرض کنم مگه من از مقام عصمت برخوردارم که مثه پیامبر باشم؟ مگه من روزی هزار بار با جبرئیل حرف می زنم که به درکی برسم مثله او صحبت کنم؟ مگه من اصل و نسبم به خاندان نبوت می رسه یا اهل بیت پیامبرم؟ مگه... مگه... مگه... و هزار تا مگر های دیگه که خوده پیامبر به کسی نگفت مثله من باشید
من خشکه مذهبی ام؟ باشه قبول ولی شما هم از من بهتر نیستید که ازون ور افتادید
صلوات بهانه است و بیشترین برکت و رحمتش به شخصه فرستنده می رسه اگه نه پیامبر ما محتاج صلوات شما نیست شما فلسفه ی صلوات رو نمی دونید ادعای روشن فکری دارید

آخرین ویرایش:

shadman

New member
دوست عزیز میخوام بدونم منظورتون چیه که میخوان مسلمونارو بد نشون بدن ؟میخوان به کیا بد نشون بدن ؟به مذاهب دیگه؟به شرق؟به نوجوناو بچه های غرب و اروپا؟مذاهب دیگه رو دیدیم چطوری تو میانمار مسلمونارو کشتن ولی آیا کسی تو دنیا مسلمونا رو حمایت کردو گفت که امکان نداره اسلام با پیروان ادیان دیگه همچین کاری بکنه!یا مثلا" تو هند . اونا به هر حال هیچموقع با این سیاست هایی که میخوان دنیا رو به قول خودشون یه نظمی بدن از مسلمونا چهره ی خوبی رو نشون نمیدن هدف اونا اینه که مقوله ی دین و مقدسات هر دینی رو از دنیا پاک کنن !

shadman

New member
دولت آمریکا حداقل میتونست یه معذرت خواهی کنه اگه راست میگفت
اگه ماهابیایم قضیه هلوکاستو پیش بکشیم حق نداریم ولی نساختن همچین فیلم هایی هم مغایر آزادی بیانه !
خیلی جالبه خدا خودش عاقبت هممونو ختم به خیر کنه.

آمریکا و اسرائیل بد بد بد بووووووووووووق(فحش +18):a2d3:

مشخصه که ازین اقدام رسانه های غربی_عربی خیلی ناراحتید ولی این فحش های بالای هجده سال چرا آقا رضا؟ بر خلاف عقایدیست که پیشتر فرمودید حتی منه خشکه مقدس اینکارو نکردم

دولت آمریکا حداقل میتونست یه معذرت خواهی کنه اگه راست میگفت
اگه ماهابیایم قضیه هلوکاستو پیش بکشیم حق نداریم ولی نساختن همچین فیلم هایی هم مغایر آزادی بیانه !
خیلی جالبه خدا خودش عاقبت هممونو ختم به خیر کنه.

معذرت خاهی کنه؟ نمی بینید دوستان اعتقاد دارن اخلاق رو فقط برای مسلمونا نوشتن بقیه همینکه از نظر علمی رتبه ی اول رو دارن و تو المپیک در صدر جدول اند کافیه
ما هموطنانه این دوستان لیاقت و استحقاق عذرخاهی رو نداریم لیاقت ما گورهای دسته جمعیه
جریحه دار شدن احساسات ما خیلی وقته از اهمیت افتاده و خبر نداریم

OMID2010

New member
درود خداوند بر خاتم پیامبران عالم بهترین انسانها در نزد خدای یگانه و او که آرزویمان شفاعت او است در موعد سخت قیامت و لعنت خداوند بر هر شیطان و هر انسانی در پوست شیطان که بخواهد او را بی حرمت کند

reza.n

New member
امروز یه نفر به شما توهین کنه شما می گید به نام لطافت من جوابشو نمی دم ولی همین شما می شی پدر بزرگ یکی به شما توهین می کنه نوه های شما بچه های شما دوستان شما ناراحت می شن شما کاری نکنید اونا یه کاری می کنن
چه برسه به پیامبر یک دین
چرا هیچکی این فیلمو ندیده باید لینک بذارن تبلیغ شه؟
در مورد کشته شدن یک انسان بی گناه!!! باید خدمتتون عرض کنم که هر کی هندونه می خوره پای لرزش می شینه فوتبال ما تماشاچی کشته نداشته؟ اینکه همیشه کسانی هستند که از موقعیت سو استفاده می کنن به اسلام و مسلمانی چه؟ من ابراز مسرت نکردم اطلاع رسانی کردم اتفاقا به خودم گفتم اوه یککی مرد؟!!
در مورد اینکه چطور برخورد باید کرد من نظر کارشناسان دینی رو اینجا کپی پیست کردم نه نظر خودمو
اینکه متین و سنگین یه جا بشینیم قبلا جوابشو پس داده که به درد نمی خوره گورهای دسته جمعی مسلمانان کشتار دانشمندان مسلمان و زن و بچه های بی گناه شما متوجه نیستید با چه کسی طرفید
شما می فرمایید ما حق دفاع از حیثیت خودمونو نداریم؟؟؟
بذارین بگم براتون توی قرآن چی نوشته شده دوست عزیز:
اگر کسی شما را با سنگ زد با سنگ با چوب زد با چوب و نه بیشتر پاسخ دهید ولی اگر بگذرید برای آخرت شما بهتر است
مثله پیامبر رفتار کردن نهایته ایده آله که باید عرض کنم مگه من از مقام عصمت برخوردارم که مثه پیامبر باشم؟ مگه من روزی هزار بار با جبرئیل حرف می زنم که به درکی برسم مثله او صحبت کنم؟ مگه من اصل و نسبم به خاندان نبوت می رسه یا اهل بیت پیامبرم؟ مگه... مگه... مگه... و هزار تا مگر های دیگه که خوده پیامبر به کسی نگفت مثله من باشید
من خشکه مذهبی ام؟ باشه قبول ولی شما هم از من بهتر نیستید که ازون ور افتادید
صلوات بهانه است و بیشترین برکت و رحمتش به شخصه فرستنده می رسه اگه نه پیامبر ما محتاج صلوات شما نیست شما فلسفه ی صلوات رو نمی دونید ادعای روشن فکری دارید
اوه اوه.چه عصبانی شدی شما.اولا اینکه شما همه رو به خودتون گرفتین چرا.من فقط قسمت صلواتش منظورم شما بودید نه سایر قسمت ها که اینطور قاطع از خودتون دفاع کردین.دوم اینکه مسلما شما نمیتونین مثل پیامبر باشی ولی هدف انسانی ماها حرکت به اون سمته.و باز هم میگم من اصن به شما منظورم نبوده.کلی عرض کردم و هرگز نگفتم شما خشک مذهبی هستی.شما بحث کلی منو شخصی کردی و فک کردی مخاطب من شمایید که اینطور نبوده.ضمن اینکه من ادعا خوب بودن هم ندارم که بخام از کسی بهتر باشم.و چقدر بده که شما منو قضاوت کردی و گفتی ازون ور افتادم یا ادعای روشن فکری دارم.ازتون توقع ندارم شما که عقیده داری نباید اینطور حرف بزنی.من این چندتا نکته به ذهنم رسید که بگم فقط.دیگه هم راجع به این موضوع صحبت نمیکنم.:smiliess (10):

بالا