مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

shadman

New member
الهم صل علی محمد وآل محمد
این دو شیطان به خاطر عظمت و پاکی اسلام و مسلمین وهمچنین به خاطر ترس از فرهنگ مسلمانان دست به همچین اقدامات شیطانی میزنن ولی آگاه باشند که اینجور اقدامات
شیطانی فقط باعث وحدت بیشتر مسلمانان میشود.الهم صل علی محمدوآل محمد

antenyus

Active member
به تجربه ثابت شد که هرچه علیه اعتقادات ملتی بیشتر اهانت کنند آن ملت محکم تر می شود.
ما آرام نخواهیم نشست.

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره والمستشهدین بین یدیه

ZOT

New member
درود بر حضرت ختمی مرتبه محمد مصطفی (ص)
و مرگ بر آمریکا و اسرائیل

Dexter2009

New member
اللهم عجل لولیک الفرج
خدا کنه درس خوندن ما برای رضای خدا و شادی امام زمان (عج) باشه و با درس خوندنمون چشم امریکا و اسرائیل رو کور کنیم.

آمین

estel

New member
بچه ها کسی میدونه اسم فیلمه چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

princess

New member
مرگ بر آمریکا م اسراییل
لعنت بر کسی که این فیلمو ساخت:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

mohana

Well-known member
خدا لعنتشون کنه که به مقدسات ما توهین میکنن...

farshad25

New member
پیامبر بزرگمون بیدی نیست که به این بادها بلرزه.........خدا جوابشونو خواهد داد..............

mahsa.

New member
دیری است که از حضور او جاماندیم
در غربت سرد خویش تنها ماندیم
او منتظر ماست که ما برگردیم
ماییم که در غیبت کبری ماندیم

اللهم عجل لولیک الفرج

arshade90

New member
دوستان خوبه خودم....اصلا نیاز نیست خودتونو عصبانی کنین

پیامبر ما کسی نیست با این توهین ها شخصیتش خدشه دار بشه...اگه کتابهای که در مورد اون بزرگوار رو بخونین می بینین که تو زمون خودشون هم خیلی بدتر از اینا شو دیدن.

از ما تحصیل کرده ها بعیده که مثل عوام دهنمون رو به الفاظ رکیک الوده کنیم که می خواهیم بگیم مرگ بر فلانی

بهترین جواب ما اینه که به دستورات اون بزرگوار از ته دل عمل کنیم.

تمام سعیتون رو بذارین برای خوندن علم و تحقیق و تولید علم.

gazal

New member

پیامبر ما کسی نیست با این توهین ها شخصیتش خدشه دار بشه...اگه کتابهای که در مورد اون بزرگوار رو بخونین می بینین که تو زمون خودشون هم خیلی بدتر از اینا شو دیدن.

از ما تحصیل کرده ها بعیده که مثل عوام دهنمون رو به الفاظ رکیک الوده کنیم که می خواهیم بگیم مرگ بر فلانی

ahsan....derayat o zekavato ghorbon

jupiter_sps

New member
[size=3[b]]اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم[/b]----قربون کرامتش برم![/size]

آخرین ویرایش:

estel

New member

حرف شما درست اما نباید هم به روی خودمون نیاریم انگار که اتفاقی نیوفتاده اینجوری هم درست نیس ذیگه همیشه باید میانه رو بود

shadman

New member

آقای تحصیل کرده ...وقتی اونا با برنامه ریزی های تحصیل کرده هاشون میلیون ها مسلمان و تو هرجای دنیا(فلسطین و افغانستان و میانمار و ...)میکشن گفتن مرگ بر اونا که کوچکترین مجازاته....

بالا