فکر میکنی اخلاق نفر قبلیتون چطوریه!

amirreza

New member
فدای تو دادا پس کوجا بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیگفتی شاید یکی دلتنگت شد؟؟؟؟؟؟دادارم با خوت میبری اونجایی که بودی.............:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اخلاقمم بکوچطوره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شفيع

New member
فدای تو دادا پس کوجا بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیگفتی شاید یکی دلتنگت شد؟؟؟؟؟؟دادارم با خوت میبری اونجایی که بودی.............:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اخلاقمم بکوچطوره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

امیر رضا جان پیام هاتو دیدم اینقد پیام داده بودی صندقم پر بود.هههههههههههههههههه
امیر رضا جان گله والا همین بسه.ههههههههههه

amirreza

New member
درسته ما پیام نمیدیم ولی تو دلمون همه اون پیامااااااا محفوظه:25r30wi:...داش نکنه زندان بودی؟؟؟؟؟؟از دخیای این سایت بعید نیستاااااا بفرستنت یه جای خوب
هههههههههههههههه
ممنون گلی از خودته داشم:28:

biosta

Well-known member
به نظرم امیر رضای عزیز انسان آرومی باشه که به دیگران هم آرامش می دهد و اغلب لبخند بر لبان دارد ، از دوستان خوبه خوبه خوبه من تو انجمن هست . :heart:

amirreza

New member
امید عزیز ازینکه منو دوست خودت خطاب کردی ممنونم:rose:.....بعله کاملا درست حدس زدید من خیلی خوش خنده ام مخصوصا تو جمع دوستام....:4d564ad6:
و حالاشما بیوستای عزیزم ...ادم مهربون بسیار خوش قلب و راستگو و یکم درونگرا و محتاط و خیرخواه و بخشنده و راهنمای خوب که همه اینارو تو انجمن همگی شاهدیم:bunnyearsmiley:...بازم از خوبیاتو مهربونیات کم گفتم دادا:heart:

sara77

New member

سارا جان
خیلی مهربون و با نمک (نمک انجمن)، پر انرژی، دوست داشتنی،خیلی هم شاد شبیه اواتارش شیطونه (بلا)..بعلت تعمیرات یه سری خصوصیات یادم رفته یادم اومد میام میگم....خخخ
:riz304:
:sarma::sarma:

جیگررررررررررررتو شفق جونی
جیگرررررررررری از خودته(خخخخخ قافیه رو حال کن)
یه پا خانمممممممم فعال و همیشه در صحنه هستی عزیزمممممممممممممممممم

عاغا این تعمیراتو خوب اومدی اصن اسمشم که میاد عصبیم میکنه بخدا چقد لحظات بدی بودااااااااااااا

sara77

New member
این که اصن اخلاق نداره بابا.هههههههههههههه

چاکرریم نظر لدفته
اصن همین نظرای توع که امید به زندگی رو در من زنده میکنه شفی
دیگه تو اینارو نگی از کی باید انتظار اینجور حرف زدن رو باید داشت
بععععععععععععععععععععععععععععععللللللللللللللللللللللللللللهههههههههههههههههههه

yara

New member
سارا خانوم بنظر خیلیییییییی شادو پر انرژی ومهربون وبا حال میاد........:rose:

yara

New member
وییییییییی روجو جونم ....خیلیییییییی مهربون و دلش مثل آینه پاکه وصاف........البته رک گو هم هست

N@RVIN

Well-known member
یارا خیلی پاک

مهربون و دوس داشتنی

ساده

حساس و تنها (از این لحاظ شبیه خودمه)

N@RVIN

Well-known member
خخخ آری عزیزم درست بید

سارا هم که با جنبه ترین عضو سایت بنظر من

اصن نقطه ی جوش نداره بنظرم

شوووخ ، با نمک مهربون