فکاهی نامه ی انجمن

mohammad63

Well-known member
من خودم هم هنوز نفهمیدم .......... چرا تو جمله هایی که می نویسم ایقد نقطه چین میذارم ........... یه پدرآمرزیده ای هم پیدا نمیشه این نقطه چینها رو با عبارت مناسب پر کنه ............... خیال ما هم راحت بشه .....:idea_majidonline:

mohammad63

Well-known member
تعجب میکنم خیلی .....
طرف اومده پست زده .......... امروز رفتم برا بچه خواهرم که یکسالشه یک تمبون زرد آسمانی خریدم .......... حتی ادمین عزیز هم لایکش کرده ......
بعد خدا زد پس کله ما ........... اومدیم یه پست گذاشتیم برا دانلود برنامه های مورد نیاز .............
رفتم جواب مشتری رو دادم و برگشتم . دیدم برام پیغام اومد این تایپیک تبلیغاتیه و کل تایپیک حذف شد .........
جدیدا دانلود برنامه تبلیغاته دیگه ......... ما خبر نداشتیم ........... پس معذرت می خواهیم .......
درود بر همه مدیران خوش تیپ سایت ......... دوستتان داریم ....... البته منظورم جنس مذکر هست هاااااا ............. ابجی های محترم رو که محترمانه مخلصیم ...........

N@RVIN

Well-known member
بعضی کاربرا هم تخصصی کار میکنن:

مثلا Mexin فقط طنز و آنتی دختر کار میکنه

Maxin هم ی جورایی تو همون حوزس فقط ی تفاوتای ظریفی دارن(البته این دلیل نمیشه به فضای جلف و سبکی که تو بخش سرگرمی هست اعتراضی نداشته باشه!)

آتشین بیشتر تو کار نفر قبلیه ک مثلا اگه سوسک بره تو شلوارش چی کار میکنه یا تولد چی کادو میده و اینا و اطلاعات جامعی در این زمینه داره که عکس العمل نفرهای قبلی در موارد مختلف چی میتونه باشه (البته پستهای ایشون همیشه با نقد یوزرهای تحصیل کرده روبه رو بوده و تا بن شدن هم پیش رفته ولی بازهم دست از تلاش برنداشته و همچنان در حوزه خودش به فعالیتش ادامه میده!)

روجو ادبی و فکاهی رو باهم پیش میبره بس ک بچم با استعداده

کریزی تو کار آمارگرفتن و درست کردن ی آرشیو از مشخصات کامل کاربراس مثه اینکه اسمشون چیه و ماه تولدشون جنسیتشون و .... (و به زودی نتایجشو اعلام میکنه) هرچند در 99.9% از موارد حدساش درس بوده ولی خب مواردی هم بوده ک خطا داشته(مثلا فک میکرده نوتر و نیروان و بی بی تی و گلچین دخترن و ایمونو و 21 تیر پسر)

سارا77 بیشتر تو کار ج دادن به پستای آنتی دختره و یکی از فعالان حقوق زن انجمنه!

نیروان به شدت معترضه حتی در مصاحبه ای گفته بود که:" من به خودم هم اعتراض دارم!"

01 علاقه زیادی به موسیقی داره و اگه علاقشو پی گیری میکرد فکرنمیکنم هیچ وقت به این روز می افتاد ک حرف زدن عادی یادش بره!

بی بی تی:ایشان در هر زمینه ای دست کم 10 الی 15 تاپیک دارن که حکایت از دانش وسیع و تسط ایشان به علوم مختلف دارد!شنیده ها حاکی از پیشنهاد چند میلیونی ادمین به ایشان برای ادامه فعالیت در انجمن ست!

شفیع منخصص حوزه روابط زن و مرد و کلا مساعل این چنینی هستند و همه روزه در مطب شخصی خود به مشاوره می پردازند!

محسن ن ک ک بنده از حوزه تخصصی ایشان بی اطلاعم اما میدانم که آواتار ایشان دل صدها تن از کاربران را برده و اخیرا به دلیل تلفات زیاد مجبور به تعویض آن شده اند!

و اما نایک گفته شده که ایشان لایکر حرفه ای و بین المللی هستند و از سیستم فوق پیشرفته ای استفاده میکنند که قادر است لایک را قبل از انتشار ثبت کند و هیچ پستی در انجمن از لایک های ایشان در امان نیست!

دقیقا همینجاس که یه سوال پیش میاد؟؟:33:

نیروان کیه؟؟ چرا من نمیشناسمش؟:21:
نگو که همون اسم قشنگه من!!آخه چراااا:65d6a5d6s:

mohammad63

Well-known member
عاغا ............ همین الان ... همین الان ........... همین الان ........... تو تلویزیون گفت .... برا ریاست جمهور محترممون کف بزنید ......... خب کف بزنید دیگه ............
اخه پدربیامرز ........ تو که قرار بود پشت تریبون حرف بزنی و از تلویزیون پخش بشه ........... لااقل جملات مرتب تری آماده میکردی .....
عاغا . کف بزنید دیگه ................

images

ROJO

New member
تصوری که من از مهدیه75 دارم وقتی تو تاپیکا حاضرجوابی و قلدری میکنه

Safe6344182922451.jpg

ROJO

New member
PicsArt_1393573141443.jpg

مدیونین اگه فکر کنین راکی ادمینه اونیکیم BBT:sarma:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

21Tir

New member
یه عده هم هست که باید بهشون بگی چند وقته کم پست میذارى......... اصلا شاخص چرت و پرت انجمن اومده پایین ...!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

ROJO

New member
عکس یادگاری

aksneveshte-jaleb-radsms29.jpg

1: شووووووکا

2: ناییییییک (خوش تییییپ)

3: مکسییییین

4: منم!

5: بیبیتی ههههههههخ

6: ایمونووو

7: آرزو ( رنگ شلوارشو با رنگ فونتش ست کرده )

8: انااااار (سالار)

9: سپیییید71 ( ببین با چه غرضی سالارو نگا کرده )

sara77

New member
والا مورد داشتیم که تو انجمن یه تاپیک باز شده به اسم فکاهی نامه
اصن یه عده اینجا تلف شدن
یه عده هم استعدادای نهفتشون بدجور شکوفا شده(نخوصا مکسین):a2d3:
یه عده هم خسارتهای جانی به ادمین و سایر دوستان وارد کردن
اصن منو بگو دهنم همینجور وا مونده :shocked:

sara77

New member
نه باید یکی هم پیدا بشه دستشو بذاره رو شونه ی مکسین و بگه تلاشی که تو توی این تاپیک داشتی اشک 75میلیون ایرانی رو تونستی یجا در بیاری ینی کاری که فقط روحانی میتونست انجام بده:smiliess (6):
اصن موندم تا الان هماتو قبول نشدی
تعجبه بغرعان:21:

arezoo90

New member
عکس یادگاری

ای خدا مردم ازخنده:25r30wi:
خواستم امتیازبدم نشدنامرتا:black_eyed: با احساساتم بازی کردن
خعلی باحال بودخخخخخخخخخخخخخخ
چه خوش قیافه وخوش ژستم من هههههههههههههههه :whistle:

bioshimi@

Well-known member
عکس یادگاری

خخخخخخخخخ دمت جیز روجو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

bioshimi@

Well-known member
میخا یه تاپیک بزنیم توش کمکهای مالی عزیزانو جمع کنیم ،بریم اول برا سارا77 یه کیبورد بخریم ....غلط املاییاش چشمونو در آورد ...
بعدشم یه سیستم بخریم برا پشمک...شبا حین آبگوشت خوردن با اون 11گوشکوبش ک میاد باکس بوی غذاش تا پروفایل آدمینم میره....
.
.
.
لطفا همکاری کنید...علی(ad1986)مخصوصا شما ک خدا از مال دنیا بی نیازت کرده...
قربون دستتون یه دست کت و شلوارم برا نوتر بگیرن ...لطفا همکاری کنین ..من باید کت و شلوار تن این بچه بکنم ..فداتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

nejla

New member
چقدر اینجا باحاله.
البته از حق نگذریم هی دارم ورق می زنم ببینم اینجا کسی پشت سرم حرفی چیزی نزده.
:p7977cujr38iyymsu8: بیام حسابشو برسم.:25r30wi:

- - - Updated - - -

چقدر اینجا باحاله.
البته از حق نگذریم هی دارم ورق می زنم ببینم اینجا کسی پشت سرم حرفی چیزی نزده.
:p7977cujr38iyymsu8: بیام حسابشو برسم.:25r30wi:

nejla

New member
اندر احوالات چت باکس:

آرزو90:سلام شما رشتتون میکروبه؟؟؟
بنده خدا:بعله میکروب میخونم چطور مگه؟
آرزو90:خب میتونی کمکم کنی من یسری مطلب میخام درمورد باکتری گرم مثبت؟
بنده خدا:خب ما (ج زوه)باکتریمونو از یجای اشنا می خریم خیلی خوبن زیادم هست!»»»(دقت کنید که دراین جمله کلمه ج.زوه بر اثر فیلتر حذف شده است.)
آرزو90:عه ازکجا باکتری میخرید کیلویی چقد میده؟؟؟
بنده خدا::5:

.
.
.
.
.

من که از رحمت خدا ناامید نشدم :dadad4::14:........شمام برا شفاش دعا کنید اجرتون با امام حسین.....

وااااااااااااااااای مردم از خنده.:25r30wi:
فک کن بری مغازه بگی آقا یه دو کیلو باکتری واسه مابکشن. گرم مثبتاش بیشتر باشه. ترجیحا اشریشیاکلی
آرزو حالا در گوشی بهم بگو اشریشیاکلی گرم مثبیت بود یا منفی. همه اش رو یادم رفته.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

BBT

New member
احساس محمد وقتی تو انجمنه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saaabaaa

Nike313

New member
:25r30wi:
ناصر نامرت
حداقل اون عكس با لباسمو ميذاشتی :25r30wi:
بچه ها چشاتونو درويش کنين:mad_majidonline:

آتشین

Well-known member
آتشین بیشتر تو کار نفر قبلیه ک مثلا اگه سوسک بره تو شلوارش چی کار میکنه یا تولد چی کادو میده و اینا و اطلاعات جامعی در این زمینه داره که عکس العمل نفرهای قبلی در موارد مختلف چی میتونه باشه (البته پستهای ایشون همیشه با نقد یوزرهای تحصیل کرده روبه رو بوده و تا بن شدن هم پیش رفته ولی بازهم دست از تلاش برنداشته و همچنان در حوزه خودش به فعالیتش ادامه میده!)

خخخخخ والا اینجا جز مکسین کسی کاری به تاپیکای من نداره خخخخ
عشق اف تاپیکه خخخ
تا حالا هم به مرز بن شدن بر نخوردم
احتمالا اون وسط مسطا حواسم نبوده از رو مرز پریدم خخخخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

آتشین

Well-known member
:25r30wi:
ناصر نامرت
حداقل اون عكس با لباسمو ميذاشتی :25r30wi:
بچه ها چشاتونو درويش کنين:mad_majidonline:

خخخخخخ محمد حسم بهم گفته بود سیاهی خخخ
البته دیشبم یکی از بچه ها گفت نیک سیاهه خخخخ:riz481:

nejla

New member
وااااااااااااااااای مردم از خنده.:25r30wi:
فک کن بری مغازه بگی آقا یه دو کیلو باکتری واسه مابکشن. گرم مثبتاش بیشتر باشه. ترجیحا اشریشیاکلی
آرزو حالا در گوشی بهم بگو اشریشیاکلی گرم مثبیت بود یا منفی. همه اش رو یادم رفته.

یکی از دوستان درگوشی بهم تقلب رسوند.
اشریشیاکلی گرم منفیه.
بله بنده هم مطلع بودم. می خواستم ببینم توی این جمع کی حواسش هست. فقط یه نفر در این حد اطلاعات داشت؟ واقعا که....:smiliess (7):
از این دوست گرامی هم تشکر می کنیم. و از همین تریبون از خداوند منان تقاضا داریم به ایشان خیر جزیل دهاد.:smilies-azardl (113

بالا