فکاهی نامه ی انجمن

biotechnologist

New member
ماگزین فکاهی چش بود؟؟!!! نکنه مثه مسعود ده نمکی دیدی اخراجیها زیاد طرفدار داره 2 رو هم زدی؟؟؟ ایشالا 3 کدوم تاریخ کلید میخوره؟:thumbsupsmileyanim:

ماگزین ده گوله نمکی

آره بابا، کاش تو همون فکاهی ادامه میدادید، من که وقتمو از سر راه نیاوردم صد جا برم طنز بخونم لایک بزنم. دو دقیقه میخوایم بخندیم صدتا صفحه باید باز کنیم:riz304: یه جا بذارید ییهو بخندیم:25r30wi:

mohammad63

Well-known member
یه سری کاربرا هم هستن یا تو انجمن هستن یا هم به فکر این هستن که وقت میشه برن انجمن. این کاربرا ای ول به ولت دارن بخدا ......... غلام حس مسئولیتشون هستیم همگی .

melinaa

New member
ووووواااااااااااای بچه ها امروز انقده خندیدددددددددددممممممممممم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
داشتم ظهری درس میخوندممممم که یهو دیدممم از بالای پنجره اتاقم ی دختره و ی پسره زیر اپارتمان ما بدجورری داشتن کار بد میکردنننن.....
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
انگار جا قحطی گیر آورده بودن...یهو در همین حال که چشام داشت از کاسش قولوپی میزد بیرون دیدم مادرخانم گرامیه بنده نگو از تو آشپزخونه اینا رو دیده بوددد
بعدیهو دیدم ی دیگ آب یخ و یقابلمه رنگ ساختمون که داشتیم خالی شد رو سرشون....
عاغا یجوری فرار میکردن...یجوری هول شدن که نگو...خخخخخ انقده خنده دار شده بود قیافه هاشون...دختره که درجا فرار کرد...پسره هم که عین گورخر یک خط در میون زرد شده بود...وای خدا انقده خندیدم که نگووووو...تا دوساعت فقط غش کرده بودم از خنده...کاشکییییی بودیینننننننن
خخخخخخخخ
انگار جا قحطه وسط شهر زیر پنجره.....

zErOOn3

Well-known member
من هفته پیش رفتم ی سر بزنم باکس که بتونم پارت3 چت باکس رو بیام اینجا بنویسم و از اونجایی که "گهی زین به پشت و گهی زین به پشت " قانونه طبیعته،خودم در چت باکس سوژه شدم./
شروع کردیم با بچه ها سلام و احوال پرسی.شفیع و آرزو و مهسا90 و باران(نمیدونم باران شماره چند دقیقا) هم بودن.بعد کاربری به اسم mahsa. وارد شد منم فککردم کاربره جدیده دیگه و از اونجایی که به غریبه ها سلام نمیکنم به ایشون هم سلام نکردم.خلاصه ما مشغول گپ زدن بودیم دیدم کاربر مذکور دارن میرن و گله که چرا سلام نکردیم.منم گفتم:"عزیزم من شما رو نمیشناسم.من خودمم تازه عضو شده بودم کسی تو باکس بهم سلام نمیکرد.شما هم خودتو ناراحت نکن."
کاربر مذکور در پاسخ گفتن:"کریزی جان من شما رو میشناسم نشون به اون نشون که اومدیم تاپیک زرشک طلاییتون و به ملت زرشک دادیم."
من که همچنان بر موضع غلط خودم اصرار می ورزیدم گفتم:"نه یادم نمیاد شما رو!!!"
بعد که آف شدم یهووووو-تقریبا بعد 45 دقیقه-یادم افتاد که کاربر مذکور مهسا خانم گل و دوست داشتنی خودمون بودن و من در عرض دوهفته غیبت از انجمن یادم رفته./
( پارت 3 رو میخاستم کلا راجع به آرزو بنویسم.خدا به نیت شومم پی برد اینجوری مضحکه عام و خاص شدم!)

سیلام

سیلام

- - - Updated - - -

من هفته پیش رفتم ی سر بزنم باکس که بتونم پارت3 چت باکس رو بیام اینجا بنویسم و از اونجایی که "گهی زین به پشت و گهی زین به پشت " قانونه طبیعته،خودم در چت باکس سوژه شدم./
شروع کردیم با بچه ها سلام و احوال پرسی.شفیع و آرزو و مهسا90 و باران(نمیدونم باران شماره چند دقیقا) هم بودن.بعد کاربری به اسم mahsa. وارد شد منم فککردم کاربره جدیده دیگه و از اونجایی که به غریبه ها سلام نمیکنم به ایشون هم سلام نکردم.خلاصه ما مشغول گپ زدن بودیم دیدم کاربر مذکور دارن میرن و گله که چرا سلام نکردیم.منم گفتم:"عزیزم من شما رو نمیشناسم.من خودمم تازه عضو شده بودم کسی تو باکس بهم سلام نمیکرد.شما هم خودتو ناراحت نکن."
کاربر مذکور در پاسخ گفتن:"کریزی جان من شما رو میشناسم نشون به اون نشون که اومدیم تاپیک زرشک طلاییتون و به ملت زرشک دادیم."
من که همچنان بر موضع غلط خودم اصرار می ورزیدم گفتم:"نه یادم نمیاد شما رو!!!"
بعد که آف شدم یهووووو-تقریبا بعد 45 دقیقه-یادم افتاد که کاربر مذکور مهسا خانم گل و دوست داشتنی خودمون بودن و من در عرض دوهفته غیبت از انجمن یادم رفته./
( پارت 3 رو میخاستم کلا راجع به آرزو بنویسم.خدا به نیت شومم پی برد اینجوری مضحکه عام و خاص شدم!)

سیلام

سیلام

mw.ashel

New member
عاقا من الان ی چیزی میخام بنویسم ولی نمیدونم اینجا بزارم یا تو تاپیک "انجمن از پشت عینک طنز".:65d6a5d6s:
آخه متاسفانه هم روجو دوستمه هم مکسین! و از اونجایی که "میان دو کس جنگ چون آتش است سخن چین بدبخت هیزم کش است" منم نمیخام دوستام ناراحت بشن.:riz277:
شایدم توهر2تا تاپیک بنویسم اینجوری لایک بیشتری هم گیرم میاد!
شایدم اصن برم ی تاپیک جدا خودم بزنم....اسمشم یکی از این اسامی پیشنهادی نیروان میزارم:
کاریفروماتور/انجمن از پشت دوربین طنز کریزی/یا انجمن از پشت عینک ته استکانی کریزی/بروشور طنز/قهقهه کده/نمکستان انجمنی/دبه خیارشور انجمنی...

خب الان بگید دخیخا من چی کار کنم؟؟؟ :l

1-تو همین تاپیک بنویسم؟؟!
2-تو تاپیک "انجمن از پشت عینک طنز" بنویسم؟؟!
3-تو هر دوتا تاپیک بنویسم؟؟!
4-خودم ی تاپیک جدا بزنم و اونجا بنویسم؟؟!!! (نیاید لایک کنید نامردید خخخ)

سلام. به نظرم تو تاپیک "انجمن از پشت عینک طنز" بنویس:riz304:

بالا