فکاهی نامه ی انجمن

ROJO

New member
بعضیام هستن باهات ب مشکل میخورن میرن پستایی ازت ک لایکوندن دیسلایک میکنن!!!:5: :25r30wi:

یاد بچگیام افتادم ک دختر داییم اومده بود خونمون بعد دعوامون شد گفتم اصن اون عروسکیم ک مامانم واست از مشد آورده , پسش میاری :|

N@RVIN

Well-known member
:smiliess (11):تو تصور شمام، کیانا,ملینا,آتشین و ناروین همشون یه شکلن .....یا فقط من اینطوری تصور می کنم.:smiliess (12):

خخخ اونوخ چرا؟؟؟

نه من به شدت تکذیب می کنم شکلامون متفاوته..مثلا من مثلثم بقیه ام مربع، دایره و متوازی الاضلاع و اینا

arezoo90

New member
من اگه میدونستم حرفم اینقد برش داره با اشتون وارد مذاکره میشدم، چه کاری بود آقای ظریفم ب زحمت نمی افتاد

آرزووووو آواتار نو مبارک :)))))
:smiliess (8):

دیگه دیدم شما داری واسم کت وشلوار میخری:ph34r-smiley: گفتم از خجالتت درآم......
:black_eyed:
ولی جواب اونایی که با اون آواتارم ارتباط عاطفی برقرار کرده بودن و خودت بده خخخخخخخخخخ زدی روحیه ملت داغون شد:25r30wi:
مـــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون...............................................................

ROJO

New member
عیزم نبوغت تو انتخاب اسم کاربری تو حلق سوپرمدراتور نداشته ی سایت:(50):

Screenshot_2014-03-19-21-16-07.jpg

pashmak

New member
ای بابا پولشونکوووو اینا جیب ما رو نزنن
در ضمن من واقعن از دست رفتم

pashmak

New member
خو ارزش داره
بعدم.مگه لباسه که به مد باشه
بعدم قسمت ۵۱ بود

ROJO

New member
Screenshot_2014-03-20-23-22-08.jpg

مکسین ترکوندی زمان سال تحویلم داشتی تاپیک باز میکردی

تا آخر سال دیگه همینه برنامت:ph34r-smiley:قدما میگن:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mohammad63

Well-known member
عاغا .......... پای کلیپس به سریال های نوروزی هم باز شد ..............
تو یه سکانس از سریال پایتخت نقی به هما میگه: تو دو متر از زیر اضافه کردی دو متر هم از بالا ............ دقیقا 4 متر خلافی داری ................... خدا این کلیپسو از ما نگیره .............

- - - Updated - - -

عاغا .......... پای کلیپس به سریال های نوروزی هم باز شد ..............
تو یه سکانس از سریال پایتخت نقی به هما میگه: تو دو متر از زیر اضافه کردی دو متر هم از بالا ............ دقیقا 4 متر خلافی داری ................... خدا این کلیپسو از ما نگیره .............

ROJO

New member
دیگه این عید، عید نیس; چ عیدیه کسی عیدی بهت نمده! میری خونه مامان بزرگ اینقد نوه و نتیجه قد ونیم قد ریختن اونجا اصن آدم خودش خجالت میکشه تازه من اینقد خودمو مظلوم نمودم
girl_blush2.gif
ی چن قرون بجیب زدم !
34-1.gif

باید ی فرهنگسازی کنم تو فامیل ک اصن عیدی تبرکه میخوام بزارم جیبم روزیم زیاد بشه:65d6a5d6s:

ROJO

New member
خلاصه جریانات ما با مدیرای سایت

77407836615025556392.jpg

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
دیروز بعد از پیامک مستر پرزیدنت تو دلم گفتم ... :)))

چیه میخوای بدونی چی گفتم مگه پرزیدنتی:| دانشجو رو چ ب فضولی برو درستو بخون بعد عید همه امتحان میگیرن، بدو بابا جان، اورین :)

ROJO

New member
این مگزینو میبینین ی سفره هف سین چیده پدر مارو دراورده از تعریف کردن هی ب سفره های بقیه هم جسارت میکنه، این مگزین باید پدر عروس بشه، من این تواناییو توش میبینم، مخصوصا تو شب خواستگاری خوب مجلسو میتونه بچرخونه دخترشم یجوری نشون بده با اپرا وینفری اشتباه بگیری :smiliess (4):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

BBT

New member
از اونجا که ممکنه کسایی که تو باکس صحبت میکنند راضی نبآشند حرفاشون تو تاپیک آورده بشه پس سعی کنید اینجا ننویسید تشکر

biotechnologist

New member
بنده هم همینجا از maxin عزیز تجلیل و قدردانی میکنم که با حضور فعال و پررنگ خود و هماهنگ سازی چند تن از رفقا، در تاپیک "پسرا یکی اضافه کنن! دخترا یکی کم کنن!" جهت رساندن عدد به 1000، در اعلام موجودیت پسران نقش بسزایی داشته و خدمات بی شائبه ای را در این مهم به انجام رسانیده است.:smilies-azardl (113

IL-2

Well-known member
بنده هم همینجا از maxin عزیز تجلیل و قدردانی میکنم که با حضور فعال و پررنگ خود و هماهنگ سازی چند تن از رفقا، در تاپیک "پسرا یکی اضافه کنن! دخترا یکی کم کنن!" جهت رساندن عدد به 1000، در اعلام موجودیت پسران نقش بسزایی داشته و خدمات بی شائبه ای را در این مهم به انجام رسانیده است.:smilies-azardl (113

منم از همین تریبون از حضور فعال وتاثیرگئارشون در تاپیک "پسرا یکی اضافه کنن! دخترا یکی کم کنن!" تشکر میکنم...
طوری که پسرا یه دفعه پست گئاشتن من فک کردم حداقل یه 300 ، 400 سالی خوابیدم

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member

خداییش کار هماهنگ و خیلی جالبی انجام دادید. من که خوشم اومد. پسرا همینطورین دیگه، دانشگاه هم ما کل ترم رو درس میخونیم پسرا آتیش میسوزونن بعد چند روز به امتحان با گرفتن یه کامل از دخترا یه شبه ره صد ساله میرن، تاپ استیودنت هم میشن:25r30wi: همت کنن به همه چی میرسن. حیف که نسل جدید یه کم تنبل و راحت طلب شدن وگرنه....:auizz3ffy9vla57584x:smilies-azardl (113

بالا