فکاهی نامه ی انجمن

ROJO

New member
اینجا مواردی که توی سایت و برای اعضا پیش میاد رو بزبون طنز مینویسیم :rolleyessmileyanim:

خواهشأ دوستان همکاری کنند :riz304:

باجنبه هم باشید پلیز!:image170:

خب دیگه خواهش نمیکنم بار بعد با بولدوزر از روی اون طرف رد میشم! ههههخ:thanks:

ROJO

New member
میگن زمانیکه سایت خوابیده بوده تاپ لایکر های سایت برای جبران مافات و اینکه دیگه به پستای دلنشین ما دسترسی نداشتن:25r30wi::whistle: به صفحات اجتماعی هجوم برده و کارشون حتی به لایک کردن عکسای عباس قادری کشیده بوده...:ph34r-smiley:

من نمیگما، میییگن...:smiliess (12):

ROJO

New member
تاپیکای غیر سرگرمی:

محسن ن ک:

... :)

مثال::

میشه بگین منابعتون برای کنکور علوم چی بوده

محسن ن ک:
منبع آب :)

:14:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arezoo90

ROJO

New member
خودمم که اگه هر 3 - 4 هفته یبار اواتار عوض نکنم شب تارم سحر نمیشه:tonguesmiley:

خوو چیکار کنم خسته میشم
چیه
ادم تنوع طلب ندیدین! ببینین:sarma:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

amirreza

New member
خ طنزی ماکسین.............:riz481:واسه ما داستان نداری بگی:ad54ad:

محسن ن ک

New member
مورد داشتیم واسه جلوگیری ا ورود ی نفر ب انجمن خود انجمن رو بجای اون ی نفر بن میکنن..رسیدگی شود

ROJO

New member
یه ضرب المثل قدیمیم هس که میگه اگه یه زمان اومدی انجمن دیدی فقط یه دونه لایک داری ، بدون نایک اومده انجمن! میتونی چکش نکنی بذاری جمع بشه بعد!

محسن ن ک

New member
مورد داشتیم ی نفر تو کارشناسی بد تر ا من بودا حالا ک ارشد شده واسم اختار میفرسته.لطفا جنبه داشته باشید.والا الان کاراموز ارشد دارم

محسن ن ک

New member
مورد داشتیم طرفو خدا هم ا خودش محروم کرده...ناگهان. صدایی ا درونش گفت من همینطوری ام.مرا هینگونه بد دوست داشته باشید لطفن ..اونای ک خوبن رو همه دوست دارن

k-b

New member
عاقا دقت کردین اینجا الهی شکر همه فرشته ان!!! مگه کسی اینجا جرات داره بگه دوس دختر یا دوس پسر داره! همه چادری ، اهل نماز و روزه و قرآن! والا بخدا بدشون منم!!! یه تاپیک بود در مورد اینکه حجابتون کدومه یادش بخیر من و یکی از دوستام که حالا اسم نمیبرم کلی خندیدیم سر این تاپیک، چون به این نتیجه رسیده بودیم که خلافا و بد حجابای این انجمن ماییم!!!:25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sahar-a

ROJO

New member
یسریا هم هستن دل نمیتونن بکنن از مادیات دنیوی
نمونش اینکه طرف یه تاپیک داره در بهترین حالت 1/4 پستاش خودشه که سوت زده تو تاپیکو شکلک گذاشته که تاپیک بمونه بالا

این حرکت بسیار هوشمندانه و کاملأ ایرانیه، ینی اگه کسانی دارن حیف میشن تو انجمن ، همین افرادن

sepideeee

New member

ماشاله اهالی انجمن چه دل پری داشتن .....
روجو سپاس بابت این تاپیک ... :21:

- - - Updated - - -

ماشاله اهالی انجمن چه دل پری داشتن .....
روجو سپاس بابت این تاپیک ... :21:

baran1001

New member
وقتی انجمنو بسته بودن مکسین پشت در انجمن چادر زده بود تا درو که باز کردن پرید تو (البته فک کنم خود مکسین در انجمنو شکوند انجمن باز شد
305320_JC_thinking.gif
) تا عکسایی که از طبیعت اطراف انجمن تو این مدت گرفته بود واسه همه بفرسته
26502_dorbin.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ad1986

TUMS

Well-known member
مکسین خلاقیتت توی حلقم
روجو ممنون از تاپیک خوبت
حالم خوب نبود اینا را خوندم خندیدم
مکسین در مورد منم بگو البته فک نکنم چیزی به ذهنت بیاد:28:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Ana67

New member
اون انرژی کهmaxin صرف قانع کردن و فهموندن ( mexin نه ) به بچه های انجمن رو واسه درس میذاشت میشد بهش امید داشت

مرسی روجو و مکسین:rose:

amirreza

New member
نه داداش اصن را نداررررررررره .............آدرس بده حضوری بیام واسه تشکراته ویژگه ازینهمه خلاقیت

لایک و امتیاز در حقت کمه:28::smiliess (8):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

ROJO

New member
یکی از فانتزیام اینه که شوکا رو هیپنوتیزم کنم ازش بپرسم چرا به پستای آنتی نایک من همیشه امتیاز میده:smiliess (12):نایک آزاری دوس داره بچم! البته نایکم دیواره کوتاهیه ههههههههخ

ROJO

New member
اونجوری که اون اولا منو انار واسه هم زبون درازی کردیم تو تاپیک دختران اهن پرسته باران ، من گفتم دیگه هیچی تا اینجا میایم رو مخ همیم داشتم تیرمو میذاشتم تو کمون براش بعد دیدم دل این انار از دل گنجیشکم یچی اونورتره

خوبه که باحالی انار:riz304:

ROJO

New member
اگه یه زمان دیدین هانیه گل بخودش تقدیم نکرد ، بدونین شوور کرده اون داره بهش تقدیم میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elham2012
بالا