فکاهی نامه ی انجمن

ROJO

New member
بچه ها

لطفأ از هر پستی ناراحت شدید تو خصوصی بگین پاک میشه و دیگه هیچ اسمی از شما تو بقیه ی پستا آورده نمیشه! هیچ کس قصد توهین به یوزرای تحصیل کرده ی سایت رو نداره، اگه هم اسم کسی آورده شده تو بعضی از پستا شاید چون تصور این بوده که افراد باجنبه ای هستن یا اینکه از نظر کسی که پست گذاشته پستش اکی و بدون مشکل بوده.

:riz304::riz304::riz304:

sara77

New member
نصف عمر کاربری من سر این گذشت که به بقیه ثابت کنم باmexin نسبتی ندارم ونمیشناسمش!:sad:
.
.
.
.
خوب البته سارا77 هنوزم قانع نشده!:black_eyed:

د نداشتیم دیگه چون اولین کسی که تحقیقاتو شرو کرد واسه تفاوت شما دو نفذ بنده میباشم
این یه قلمو اشتب اومدی دیگه

ROJO

New member
کاری که 21Tir با عوض کردن آواتار قبلیش

PicsArt_1393524536760.jpg

با ذهن و روان من کرد، طالبان با افغانستان نکرد، ینی دیگه پستاشو میبینم احساس غریبی میکنم، آخه خوش غیرت من با اون آواتار ارتباط عاطفی برقرار کرده بودم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

'Reza'

New member
یارو 20سال میره خارج وقتی برمیگرده کل رمز کیف وگاوصندق وکمدای اتاقشو یادشه....
اونوخت ریضا 20روز رفته برا امتحانات درس بخونه الان برگشته رمز ورودش به انجمن یادش رفته!!!
الانم مهسا رو انداختیم جلو بلکه بره سند بذاره پیش آدمین راش بدن تو!!!!

:25r30wi::25r30wi:

ROJO

New member
اینقد که مکسین از اسپم بدش میاد و تو همه ی تاپیکا اعلام میکنه، دخترا از سوسک بدشون نمیاد! خلاصه اگه یه زمان مکسین حرصتونو دراورد، میتونین روحشو با اسپم بسابید!
PicsArt_1393531048302.jpg

N@RVIN

Well-known member
در حاشیه بودن چقد بدرد بخوره...از فکاهی جان سالم به در بردیم:4d564ad6:

آتشین

Well-known member
ملت از خونه قهر می کنن میرن 2 روزه آلبوم میدن بیرون
یا حداقل بازیگری فوتبالیستی چیزی میشن!
اونوخت این آتشین تا توخونه قهر می کنه میاد 30-40تا تاپیک می زنه به بخت ما!!!!

یعنی مکسین مگه دستم بهت نرسه خخخخ

ROJO

New member
حسی که انارک بعد از بن شدن نسبت به بقیه یوزرا داشت:

PicsArt_1393535605202.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

آتشین

Well-known member
من وقتی این جمله رو(تو بیشه ای که شیر نباشه روباهم سلطان میشه!!!!)قبول کردم
که دیدم آتشین تو تالار علوم پزشکی مدیر شده!!!

منم وقتی این جمله رو (گربه دستش دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف) قبول کردم که دیدم مکسین درخواست مدیریت داده تو تالار رد شده خخخ
اونوقت مدیریت مارو فیلم میکنه

mexin

Well-known member
یه موجودی داریم تو این انجمن به نام مکسین (mexin منظورمه ها) هر روز میاد ایمیلای جوکشو اینجا کپی پیست میکنه ملت کلی ذوقشو میکنن که آفرین چقد بامزه ای!!!! بعد من بدبخت عین همون جوکا رو 2ماه قبلش تو خنده بازار گذاشتم خیلی بخوان بهم لطف کنن 2تا لایک میخوره!!! نمیدونم والا کپی پیست کردن مکسین قشنگتر از کپی پیست کردن منه؟!!!!

خخخخخخخخخخخخخ..بیا کبریت فروش جون .باید ک.ل.ا.س آموزشی بری دیگه ...چرا اعتراض؟!هوم؟!!:motat::tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

k-b

New member
خخخخخخخخخخخخخ..بیا کبریت فروش جون .باید آموزسی بری دیگه ...چرا اعتراض؟!هوم؟!!:motat::tonguesmiley:

یا امام زاده بیژن ! صابش اومد!
فکر کنم کپی پیست که میکنی یه کم نمک میپاشی رو مانیتور!!! فقط این مقدار نمکشو بهم بگی حله!

هانیه

Well-known member
سانی باید مکسین عکس امونو میگذاشت ..من که گفتم از تو خوشتیپتر وخوشگلترمممممممممممممم........هههههههههههههههههههه............به نظرت مشهور میشیم؟؟؟ازمون امضا میگیرن سانی؟؟؟؟

mexin

Well-known member
یکی از رسمای چت باکس انجمن اینه ک تا اسمتو نگی جواب سلامتم نمیدن!حیف زحمتی ک آدم میکشه تا بره ی اسم هنری پیدا کنه بزاره!والااا!

من و طنز؟!! :21: آنتی دختر؟!! این اطلاعات نادرست رو چرا تحویل ملت میدی؟!هوم؟:14:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

mexin

Well-known member
بعضی کاربرا هم تخصصی کار میکنن:

مثلا Mexin فقط طنز و آنتی دختر کار میکنه

Maxin هم ی جورایی تو همون حوزس فقط ی تفاوتای ظریفی دارن(البته این دلیل نمیشه به فضای جلف و سبکی که تو بخش سرگرمی هست اعتراضی نداشته باشه!)

آتشین بیشتر تو کار نفر قبلیه ک مثلا اگه سوسک بره تو شلوارش چی کار میکنه یا تولد چی کادو میده و اینا و اطلاعات جامعی در این زمینه داره که عکس العمل نفرهای قبلی در موارد مختلف چی میتونه باشه (البته پستهای ایشون همیشه با نقد یوزرهای تحصیل کرده روبه رو بوده و تا بن شدن هم پیش رفته ولی بازهم دست از تلاش برنداشته و همچنان در حوزه خودش به فعالیتش ادامه میده!)

روجو ادبی و فکاهی رو باهم پیش میبره بس ک بچم با استعداده

کریزی تو کار آمارگرفتن و درست کردن ی آرشیو از مشخصات کامل کاربراس مثه اینکه اسمشون چیه و ماه تولدشون جنسیتشون و .... (و به زودی نتایجشو اعلام میکنه) هرچند در 99.9% از موارد حدساش درس بوده ولی خب مواردی هم بوده ک خطا داشته(مثلا فک میکرده نوتر و نیروان و بی بی تی و گلچین دخترن و ایمونو و 21 تیر پسر)

سارا77 بیشتر تو کار ج دادن به پستای آنتی دختره و یکی از فعالان حقوق زن انجمنه!

نیروان به شدت معترضه حتی در مصاحبه ای گفته بود که:" من به خودم هم اعتراض دارم!"

01 علاقه زیادی به موسیقی داره و اگه علاقشو پی گیری میکرد فکرنمیکنم هیچ وقت به این روز می افتاد ک حرف زدن عادی یادش بره!

بی بی تی:ایشان در هر زمینه ای دست کم 10 الی 15 تاپیک دارن که حکایت از دانش وسیع و تسط ایشان به علوم مختلف دارد!شنیده ها حاکی از پیشنهاد چند میلیونی ادمین به ایشان برای ادامه فعالیت در انجمن ست!

شفیع منخصص حوزه روابط زن و مرد و کلا مساعل این چنینی هستند و همه روزه در مطب شخصی خود به مشاوره می پردازند!

محسن ن ک ک بنده از حوزه تخصصی ایشان بی اطلاعم اما میدانم که آواتار ایشان دل صدها تن از کاربران را برده و اخیرا به دلیل تلفات زیاد مجبور به تعویض آن شده اند!

و اما نایک گفته شده که ایشان لایکر حرفه ای و بین المللی هستند و از سیستم فوق پیشرفته ای استفاده میکنند که قادر است لایک را قبل از انتشار ثبت کند و هیچ پستی در انجمن از لایک های ایشان در امان نیست!

من و طنز؟!! آنتی دختر؟!! این اطلاعات نادرست رو چرا تحویل ملت میدی؟!هوم؟:21::14:

شفق بانو

New member
تو انجمن علوم پزشکی
یه مدتی سرگرمی خوبی واسه مدیرا شده این خود بنی کاربرا اصلا یه وضعی شده والا
.
.
.
.تو چت باکس
کاربر:مدیر فلانی قربون دستت بنم میکنی
مدیر:چرا ؟و ... از این قبیل سوالات
کاربر: برم یه جند کلمه درس بخونم
مدیر:چه مدتی میخایی بن شی؟
کاربر:هرچی کمتربهتر مدیر جون
مدیر:تا ده دقیقه دیگه بن شدی
کاربر:یه نیم ساعت صبرمیکنی؟ حالا بیا ودل کندن کاربر از باکس (جاذبه ای که کاربر به باکس داشت ، سیب نیوتن به زمین نداشت)
مدیر:کابر عزیزدوهفته دیگه مورخ .... ساعت.... ازادی
.
.
.
.تا اینکه این سرگرمی به لطف مدیر .... به کلی از صحنه ی روزگارمحوشد
روایت داریم مدیرای انجمن خیلی شیک مدیریت میکنن
مدیونید اگه فک کنید مدیر توباکس کسی جز مدیر بخش هنرباشه

مدیران عزیز:riz304::rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
قابل توجه داداش مکسین عزیز
نسل اون دایناسورایی که ننه فرزانه برات گفته ..................... هنوز منقرض نشده ... نمونه ش invesibleهای عزیزه ............... البته خودم هم یکی از اونهام ........

بالا