فکاهی نامه ی انجمن

ZOT

New member
عاقا من میدونم این زوت عادم فضاییه حالا کی گفتم ....فرداروزی نگید نگفتیا؟
اصن معلومه هی همش میاد عکس از سیارات همسایشون یا سیاره خودشون میذاره که باهامون ارتباط برقرار کنه!!!!! اونوخت ما هی میریم در جواب ازش تشکر میکنیم اونم از خنگیمون حرص میخوره بروشم نمیاره!
حتی تو باکسم میذاره!
بعضی شبام میاد باکس میگه دارم میرم به یه دنیای دیگه!مخصوصا وقتی حالش خوب نیست!
.
.
.
زوت سلام منم به ایتی و کیلووات برسون!!!خدایاع اگه اسمش زوت نباشه چی... Zt248 سلام منم به هم سیارت برسون به هموشون!!!

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::ph34r-smiley:
حالا باید حتما همه میفمیدن؟ هههههه باشه سلامت رو میرسونم به بچه ها! خیلی دوست دارند یه سر بیان انجمن! منتظر اجازه ی ادمین هستن! خخخخخخخخ البته خاستم ریا نشه نگفتم سفینه دارم والا! ما که ریاکار نیستیم که! خواستید می تونید یه بار سوار سفینه ام بشید چون شماها بچه های انجمنید باهاتون ارزون حساب می کنم

baran1001

New member
دیدین علی(ad1986) همش عکس ماشینشو ویلاشو نمای حیاط پشتیو حیوون خونگیشو میذاره!!! گناه داره آخه این همه ریاااااا... رسیدگی شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arezoo90

marzi ba

Well-known member
تو تالار که بودیم مرضی خانوم اومده با یه اسم کابری جدید پیام داده:سلوم داش مکَسین خوبی انجمن چش شده؟
من:سلام مرضی خانوم خوبی
مرضی خانوم:عه ازکجا شناختیم؟؟؟
من/:
دوباره من/:
وبازم من/:
حالا گفتن نداره که آواتارشم همونی بود که تو انجمن داشت!!!!!!

مکُسین خخخخخخخخخخخ
هاهاهاها
حالا گفتن نداره اواتارم این نبود خواهر این اواتارم بود خخخخخخ

من که میدونم منو از چه طریقی شناسایی کردی خخخخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elham2012

TUMS

Well-known member
ینی اگه میدونستم ایمونو قراره یه روزی برگرده,اون روزایی که داشت میرفت و حال یه ملتو گرفته بود دوتا وردنه نثارش می کردم :p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:
لامصب,از خدافظی لیلی و مجنونم سنگین تر بود اصن!!!
خیلی باحال بود
مکسین داری توی این انجمن حیف میشی به خدا :25r30wi::25r30wi:

k-b

New member
یه موجودی داریم تو این انجمن به نام مکسین (mexin منظورمه ها) هر روز میاد ایمیلای جوکشو اینجا کپی پیست میکنه ملت کلی ذوقشو میکنن که آفرین چقد بامزه ای!!!! بعد من بدبخت عین همون جوکا رو 2ماه قبلش تو خنده بازار گذاشتم خیلی بخوان بهم لطف کنن 2تا لایک میخوره!!! نمیدونم والا کپی پیست کردن مکسین قشنگتر از کپی پیست کردن منه؟!!!!

sara77

New member
پس بقیه کجان!
خب اگه روتون نمیشه پست بذارید قَلبیر بگیرید جلوتون!
:whistle:
.........................................
معنی قلبیرو نمیدونی برو بپرس ....والا!

والاشما همه رو شرمنده کردی
اصن با همین ریتمی که داری برو جلوووووووو ادامه بده
داریمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت اصن

sara77

New member
سیر تکاملی zero one:

1_
http://upload7.ir/imgs/2014-02/03783538453932308583.jpg .

2_سلام علی جان تولدت مبارک باشه!

3_slm بروبچس نوپس مو نومیایم .منومنیوم.!

4_ur ur 2u کوجا ویومدی ناقلا؟شنگول باشین

5_nOopSمو تo رو 2us دا6تیم کلک.!!!

6_slm....yep 2ost وداریم!!دمت داد6 jobران وکنیم
感謝!!!!!

7_我的第二個一lkمنگول天的فی到8+來。w竭d誠為您24服務

8_我來ur yr自哪21+4裡,反正,什麼دادا6iiii是我來了。,你在哪裡,الموءمنون我也28走

9_今天,我已מחקר經ជាច្រើនទៀត決定,更研究افلا تعقلون!,我加倍می我的αποφασίσει ότι最8-14好@的。

10_-----------------------------------------------------------------------------------»»» خب ما هنوزم به درجه ای از عرفان نرسیدیدم که اینو متوجه بشیم.!

ینی وقتی رو که مکسین واسه نوشتن این پست گذاشت
اگه تو مذاکرات ژنو مطرحش میکرد حالا وضع ما این نبود
به سر کچل نوتر قسم

mohana

Well-known member
اصن روحم شاد شد....:25r30wi::25r30wi:
خوبه حداقل تعطیلی انجمن باعث شد استعداد های نهفته شکوفا شن..واااالاااا
Just_Cuz_19.gif

ممنون:thanks:

pashmak

New member
یسری کاربرام هستن ماشالا وقتی پست میذارن امضاشون خودش یه صفحه تاپیکو میگیره ...
مگه کوریم ما.....
همش آخرش 50-60سانت فاصله با صفحه مانیتور داریم....البته بجز پشمک که با گوشی نوکیا11گوشکوبش میاد اینجا.....

خدایا هر کی به گوشی من میگه 11 نوکیا (خخخ گوشی اولم همون بود البته اون وقتی که گوشی ملت نزاشتن) یا کچل شه یا بن شه یا سوسک شه یا هر سه ش شه

ROJO

New member
PicsArt_1393499838879.jpg

..........

Screenshot_2014-02-27-14-38-53.jpg

..........

حسی که شفق بعد از کشف تاریخ تولد من داشت:

PicsArt_1393499473775.jpg

arezoo90

New member
مکسین مگه دستم بهت نرسه یعنی دیوارکوتاه تر از من پیدا نکردی؟!ادم انقدمظلوم ...انقد بی کس ...انقد.....
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :sad:
میکشمت...........................................:ph34r-smiley:
اخه ای کیو اونور من اسم رشته ای که الان دارم میخونم و نوشتم نه رشته ای که هنوزمال من نیست خخخخخخخخخخخخخ حالا اونیکه داریم وبنویسیم اول مطمئن شوبعد...................................
خلاصه کل زندگیه منو سوژه کردی دیگه دمت گرم ..................................................................................

2000 آبرو نذاشتی برام .....................................:whistle:
کاری کردی شفق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شفق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بله همین شفق خودمون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونم برگرده به من بگه ناباب خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ زندگیه داریم ماااااااااااااااااااااااااا
روخو .........................روخو......................خخخخخخخخخخخخخخ بله همین روخوی خودمون اونم برگرده بگه ارزو دم دست تره ..........................هیچی دیگه.............................

من دیگه حرفی ندارم بگید وکیلم بیاد..............................:motat:

arezoo90

New member
ای بابا ندیدی من خودم نوشتم که تو نبودی آخه! ننوشتم خداییش !نه بگو ببینم من ننوشتم!میدونم شما نبودی ....
ولی خودت وجدانن ببین اصن چجوری نگیا می کنن...اصن همین خود ایمونو یجوری نیگا میکرد ک رفتم براش عکس پروفایلتو گذاشتم لا غرعان آوردم ک باور کرد....
:motat:حتما وکیلت همون دُمته!!!(بیوشیمی@)...دخدر تاپیکو منحرف نکن! بسوزی میری بیرون ب قول مکسین!!!

من دیگه هیچی نمیگم بذا مردم هرجوردوس دارن فکرکنن...............................................:whistle:

به باجیه منم توهین نکن :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
روخو اونطوریم نگا نکن از 10 صفحه سوژه 5 صفحه اش منم دارم از حقم دفاع میکنم خخخخخخخخخخخ
من واقعا دیگه هیچی نمیگم ولی خعلی نامرتین خعلی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خعلی ها:motat:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

ROJO

New member
آرزو من کاریت ندارم از خودت دفاع کن! فقط بگم تصوری که من ازت دارم وقتی ازین شکلک :motat: اخر پستات استفاده میکنی، اینه:
PicsArt_1393521042966.jpg

arezoo90

New member
آرزو من کاریت ندارم از خودت دفاع کن! فقط بگم تصوری که من ازت دارم وقتی ازین شکلک :motat: اخر پستات استفاده میکنی، اینه:
PicsArt_1393521042966.jpg

الان من باید خوشحال شوم ایا؟!:whistle:

اقا دیگه اسپم ندیم تاپیک قشنگیه فقط کمی با ملاحظه تر..................
:riz304:

bioshimi@

Well-known member
چت باکس:

بیوشیمی @ : سلام بچها ...براتون یه عکس خوشگل بذارم؟
آرزو90:سلام سمانه بذار باجی!!!
nr1:سلام بیوشیمی حالت خوبه بذارببینم من عکساتو خعلی دوس دارم.
سپید71:سلام سمانه بذارعسیسم!
مرضی:بذار گلم...سلام.
بیوشیمی@: گذاشتم بچها ببینید چقده نازه خوشگلیش ونازیش به خودم رفته!
بیوشیمی@:
horntoad.jpg

آرزو90:واییییییی قولفونش بلم چقده نازه چ خوشکله ...وییی عسیسم....مث دوستم شارمیداس همونه ک تعریف خوشکلیشو برات کردم.:4d564ad6:
nr1:خیلی نازه بذار یه ماچــــــــــــــش کنم(ماچ استقامتی).
سپید71:وای خیلی خوکشله ...چشاش منو کشته .سمانه یه بزرگشو بفرست پرینت کنم بزنم به دیوار باشه عجیجم!!!!ملسییییی
مرضی:عالی بود سمانه ...خیلی قشنگه....منم میخاستم رنگ پوستمو اینطوری کنم گفتن خرجش زیاده:sad:!!!میسییی
.
.
.
.
/:
ب هر حال من وظیفه خودم دونستم که بگم اینا شرایط شفای عاجل رو ندارن!!
یکی یکیم ببرینشون جاهای مختلف....گمون نمیکنم یجای مشخص بتونه ب تنهایی از پس همشون بربیاد!!:14:
خخخخخخ الان ملتفت موضوع شدم مکسین مخش خورده یه جا پس با همه شوخی میکنه هان..بهله
خب مکسین بابا این خودتی دیگه ..یادته با بجه ها اردوی کوه اونجا ازت عکس یادگاری گرفتم همونه دیگه ..ولی انصافا عکسه خیلی نازه آفرین از کجا پیداش کردی؟خخخخخ

بالا