فال شب یلدا

mw.ashel

New member
سلام به تموم دوستای گل انجمن علوم پزشکی

پیشاپیش شب یلدا رو به تک تکتون تبریک میگم و یه پیشنهادی دارم که فردا اگه تونستید که تفعلی به فال حافظ بزنید، بیائیم و اینجا متن + تعبیر فالمون رو بنویسیم .

:rose:ممنونم :rose:

yalda-postal_eydoone.com-32.jpg

آخرین ویرایش:

MOHAMMAD.R

New member

آره اتفاقا خیلی خوبه البته اگه یه فال گیر خوب پیدا شه واسه منم بگیره دیگه عالی میشه !!!!!!

leyla-h

New member
یلدا را بهانه نمیکنم تا یادتان کنم چون به یادتان هستم، خوبی هایتان را بهانه میکنم تا یلدا را به همه انجمنی ها شادباش بگویم...... یلدا پیشاپیش مبارک:rose:

zaragenetic64

New member
بچه ها یکی فال بگیره واسمون جون من توروخددددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:sadsmiley:

reza.n

New member
باشه فردا شب دیگه زارا جان.من نیستم ولی یکی به نیت من فردا شب اینجا فالمو بگیره.ابجی زهرا خودت واسم بگیر:28:

zaragenetic64

New member
من فردا از صبح تا 5 عصر کارگاه pcr هستم بیام خونه دیگه جون ندار م که:riz513:

reza.n

New member
باشه داداشی حتما میگیرم و میذارم تا ببینیش ، ولی اشکالی نداره که فال رو از نت بگیریم؟ اصل نیته:smilies-azardl (113

خودم که بعد اومدم فال خودمو میذارم.ولی تو هم بگیر بذار واسم.از نت نه.از کتاب بگیر واسم.تعبیر هم نذار فقط جند تا بیتشو بذار.دستت درد نکنه.

mw.ashel

New member
خودم که بعد اومدم فال خودمو میذارم.ولی تو هم بگیر بذار واسم.از نت نه.از کتاب بگیر واسم.تعبیر هم نذار فقط جند تا بیتشو بذار.دستت درد نکنه.

داداش گلم من کتابشو ندارم ولی به خاطر شما تا فردا پیدا میکنم.

n.b.m

New member
منم فال میخوام! منم فال میخوام! :4d564ad6:برای منم می گیرید؟!!!!!!! :sarma:

setayesh71

New member
من میتونم فال بگیرم براتون از کتاب حافظم ولی خب حافظ من معنی فال نداره بچه ها خودشون باید سعی کنن ازش یه چیزی بفهمن

reza.n

New member
من میتونم فال بگیرم براتون از کتاب حافظم ولی خب حافظ من معنی فال نداره بچه ها خودشون باید سعی کنن ازش یه چیزی بفهمن

ستایش جان واسم یه فال میگیری الان؟دستت درد نکنه من دلم کوچیکه اول واسه من بگیر جانم.:dadad4:

waria

New member
چی شد بالاخره؟؟امشب یا فردا؟؟؟.گناه دارم خب فردا نیستم من:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا