صورتحساب جالب آقای داماد!!

mahnam

New member
دوستان اصلا نگران نباشین وضعیت افتضاح تر از اونی هست که فکرشو میکنیم. گیرم که عروس و خونواده ی عروس هم سخت نگیرند آیا اکثر پسرا میتونند حتی حداقل امکانات یا به قول دوستمون همه ی وسائل ورژن آشغالرو برای شروع یه زندگی ساده و ابتدایی مهیا کنند؟؟؟ نه خداییش میتونند؟. بله اونایی که باباشون وضعشون خوبه میتونند. ولی بقیه چی؟؟؟

قوت غالب اکثر خونواده ها دیگه داره میره سیب زمینی و تخم مرغ و نون بشه. یعنی قوت غالب خوابگاه.کاش دوستان تو علوم پزشکی هر کدومشون دو واحد اقتصاد غذا پاس میکردند و میدونستند خونواده هایی هست که 6 ماهه گوشت قرمز نخوردند. نه بخاطر اینکه گیاهخواره نه بخاطر اینکه تو نان شبشم مونده چه برسه به گوشت قرمز.

دیگه گذشته اون زمون که طرف قانع میشد همه چی حل میشد. الان قانع هم بشه نمیشه.

آفرین نوتر
دقیقا همینه
می خواستم همینو بگم گفتم الان شفیع میگه عشق جای گوشت قرمزو میگیره :shocked:
می خواستم بگم طرف از همه ی اینا بگذره اصن عروسی نگیره هیچ کدومه اون خرجا هم نکنه
نه سرویس نه خرید نه حتی حلقه ! مثلا حلقه ی نقره بگیرن تا بعد که اوضاع مساعد شد حلقه ی طلا بگیرن
اما اکثر آقایون از پس خرج معمولی و روزمره ی زندگیشونم بر نمیان ! :sadsmiley:
و فکر نکنین این فقط دغدغه ی آقایونه و خانوما بهش فکر نمی کنن! اصن اینجوری نیست !

mahsa.

New member
آفرین نوتر
دقیقا همینه
می خواستم بگم طرف از همه ی اینا بگذره اصن عروسی نگیره هیچ کدومه اون خرجا هم نکنه
نه سرویس نه خرید نه حتی حلقه ! مثلا حلقه ی نقره بگیرن تا بعد که اوضاع مساعد شد حلقه ی طلا بگیرن
و فکر نکنین این فقط دغدغه ی آقایونه و خانوما بهش فکر نمی کنن! اصن اینجوری نیست !
مهنا م دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

am-ml

New member
زیاد یاکمه؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودت چی فکر می کنی مهسا؟
مهریه عندالمطالبه هست ؛سکه الان چنده؟ فرض که 900 باشه ؛500 تا یعنی چیزی حدود 500 میلیون تومان یعنی یه کارمند (مثلا مهندسی بهداشت محیط که تو بهداشتا بالاترین حقوق رو داره)میشه حقوق چیزی
حدود 40-50 سالش .
اصلا با کدوم عقلی جور میشه؟

am-ml

New member
نه خواهش ميكنم.به نظرم 14 تا خيلي عاليه خداوكيلي.بابا مگه كي داده كي گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

این دیگه از اون حرفاست ؛اصلا اگه با نیت کی داده کی گرفته باشه ؛عقد اشکال داره ؛باید به قصد پرداخت مهریه رو قبول کنید.

شفيع

New member
نه خواهش ميكنم.به نظرم 14 تا خيلي عاليه خداوكيلي.بابا مگه كي داده كي گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

این دیگه از اون حرفاست ؛اصلا اگه با نیت کی داده کی گرفته باشه ؛عقد اشکال داره ؛باید به قصد پرداخت مهریه رو قبول کنید.

پس نيت دختر در گفتن رقم بالا چي هست؟؟؟؟؟؟؟؟نيت؟

mj1919

New member

mahsa.

New member
خودت چی فکر می کنی مهسا؟
مهریه عندالمطالبه هست ؛سکه الان چنده؟ فرض که 900 باشه ؛500 تا یعنی چیزی حدود 500 میلیون تومان یعنی یه کارمند (مثلا مهندسی بهداشت محیط که تو بهداشتا بالاترین حقوق رو داره)میشه حقوق چیزی
حدود 40-50 سالش .
اصلا با کدوم عقلی جور میشه؟
لیلا همشو که یجا نمیدن خواهر من 87عقد شد 300تا سکه الان تورمم حساب کنی من باید 500تا بندازم ............
ولی اگه خداییش یکی باشه که من خودم بخوامش 114سکه به همراه زیارت عتبات عالیات(اتبات عالیات...عطبات عالیات .....خیلی زیاد میشه )وحج عمره ...
ولی نه اگه معرفی شده باشم 500تاسکه به همراه عتبات عالیات و حج عمره و یک جلد کلام اله مجید و یک شاخه نبات و یک اینه شمعدان و یک حلقه ی طلا....بنده وکیلم؟؟؟؟؟
نه اصلا بخوام کلا قضیه منتفی شه همون 124000تا.........

شفيع

New member
جدی!!!!!!

مورد اول به قیمت تقریبی میشه چیزی در حد 500 میلیون تومن!
مورد دوم هم بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومن!

هیچی همینجوری گفتم!

بيخيال شو عزيزم تا زمانيكه اين تفكرات بين دختران ما وجود داره مادرامون نبايد ترشي بندازن

alireza16

New member
حالا یکی نه! بیشتر.
ولی جدی دخترای انجمن، بگید مهرتون چند باشه خوبه، لاقل یک مضنه ای از نرخ مهر دانشحویان با سواد انجمن دست داداشاتون بیاد.

ممنون دکتر جان مگر تو به فکر ما باشی:ad54ad:

am-ml

New member
آفرین نوتر
دقیقا همینه

واقعا اگر کسی از پس مخارج روزمره دونفر بر نیاد ؛بهیچ وجه نباید به زن و ... فکر کنه ؛یعنی در واقعه بیکاره دیگه وگرنه کمترین کارا الان دیگه یه حقوق 700 تومنی دارن.
با 700 تومن در ماه میشه زندگی کرد ولی خوب باید از خیلی شیک بازی ها گذشت .(به نظر من که میشه پس اندازم کرد)
البته اون مخارج شروع باعث میشه که نصفش برای وام بره ولی بازم شدنیه.

am-ml

New member
پس نيت دختر در گفتن رقم بالا چي هست؟؟؟؟؟؟؟؟نيت؟

اکثرا چشم و هم چشمی هست .
یه عده هم هستن که ترس دارن و البته این مورد در مورد بعضی مردا خیلی هم بی تاثیر نیست ولی خوب اون زندگی دیگه زندگی نیست ؛فقط خانمه از رفتن به خونه پدر و سربار شدن نجات داده-هیچ پدری بچش رو سربار نمیدونه این احساس خودشونه-

بالا