صورتحساب جالب آقای داماد!!

خزر

New member
137552481205491.jpg

mj1919

New member
15 لیتر بنزین.....:25r30wi:
گوشی سامسونگ آشغال.....:25r30wi:
لباس عروس آشغال......:25r30wi:
سرویس طلا فوق آشغال......:25r30wi:

شفيع

New member
نيلو اينطورام نيست والا.اگه همت كنن خدا همكاري ميكنه

mj1919

New member

موافقم!

ولی واقعا ، واقعا میگم! خانواده های عروس سخت می گیرند! خود عروس (دختر) هم سخت میگیره!
دخترا یک نگاهی به زندگی های خودشون بندازند، واقعا چند عدد سکه مهرشون باشه راضی می شند؟؟؟؟ چقدر ش رو میخوان بگیرند؟ چقدر ش واسه ی چشم و هم چشمی است؟؟؟؟

mahnam

New member

نه خدایی چه جوری همت کنن؟؟!!! :5:
آهان
مثلا می تونن یه جوری همت کنن که اون مراسمای بینش نباشه
بعد بله برون، عقد و عروسیو با هم برگزار کنن...
از پرایدم بگذرن ... :13:
وگرنه همه ی این خرجارو میبینیم یا حداقل من که میبینم دور و بریامون انجام میدن !
حالا اینجا قیمتای معمولو زده !

شفيع

New member
موافقم!

ولی واقعا ، واقعا میگم! خانواده های عروس سخت می گیرند! خود عروس (دختر) هم سخت میگیره!
دخترا یک نگاهی به زندگی های خودشون بندازند، واقعا چند عدد سکه مهرشون باشه راضی می شند؟؟؟؟ چقدر ش رو میخوان بگیرند؟ چقدر ش واسه ی چشم و هم چشمی است؟؟؟؟

من هميشه در مشاوه پيش از ازدواج به زوجين ميگم كه دختر خانم هاي محترم هميشه چيزهايي كه قراره در آخر و در وسط هاي زندگي به دست بيارن رو در ابتداي زندگي طلب ميكنن.مث ماشين مدل بالا،خونه،درآمد زياد و زندگي مرفه

شفيع

New member
آهان
آره بنظرم ميشه.يادت باشه اگه در زندگي باشوهر يا زنت رفتارت خوب باشه و باهم خوب باشيد و بتونيد باهم زندگي عاشقانه داشته باشيد شما به يه پادريم اكتفا ميكيند

mahnam

New member
موافقم!

من 7777 تا ! :whistle: 7 تاشو می خوام بگیرم ...:4d564ad6: 7000 تاش واسه چشم و همچشمی ... :black_eyed:
زندگی که به کامشون شیرین نباشه مهریه بالا شیرینش می کنه ؟!
وقتی نتونن با هم بسازن ، مهریه بالا براشون تفاهم میاره ؟!
اونایی که مهریه بالاشونو می بخشن که خلاص شن آیا مهریه بالا تونسته جلو جداییشونو بگیره ؟!
مرد که بد باشه با مهریه بالا درست نمیشه ! پس اول انتخاب درست، بعد سازش و همکاری واسه زندگی بهتر ... :smilies-azardl (113

mj1919

New member
من 7777 تا ! :whistle: 7 تاشو می خوام بگیرم ...:4d564ad6: 7000 تاش واسه چشم و همچشمی ... :black_eyed:
زندگی که به کامشون شیرین نباشه مهریه بالا شیرینش می کنه ؟!
وقتی نتونن با هم بسازن ، مهریه بالا براشون تفاهم میاره ؟!
اونایی که مهریه بالاشونو می بخشن که خلاص شن آیا مهریه بالا تونسته جلو جداییشونو بگیره ؟!
مرد که بد باشه با مهریه بالا درست نمیشه ! پس اول انتخاب درست، بعد سازش و همکاری واسه زندگی بهتر ... :-azardl (113

پس اون 770 تایی که باقی می مونه هم باشه واسه ملت!

جالبه ، اکثر دخترا می دونند، مهر بالا الزاما خوشبختی نمیاره، می دونند هم که فعلا قصد گرفتنش رو ندارند، ولی می گویند باید بالا باشه!!! بلا نسب جمع ! :whistle:

mahnam

New member
آره بنظرم ميشه.يادت باشه اگه در زندگي باشوهر يا زنت رفتارت خوب باشه و باهم خوب باشيد و بتونيد باهم زندگي عاشقانه داشته باشيد شما به يه پادريم اكتفا ميكيند

الان دقیقا چی میشه ؟؟!!! حرف منو تایید کردی ؟؟!!!

mahsa.

New member
هرچقدر کوتاه میایی فکر میکنن خبریه ...........
همون مهریه 124هزار سکه به نیت 124هزار پیامبر.........
ازدواج تو این شرایط دل شیر میخواد برای هردوطرف
خونه ی بابا با تمام کم و کااستیاش به هزار تا زندگی مشترک ان چنانی میارزه ..............حتی اگه بهت بگن بوی گربه مرده میدی نه بگن ترشیدی.....

mahnam

New member
پس اون 770 تایی که باقی می مونه هم باشه واسه ملت!

جالبه ، اکثر دخترا می دونند، مهر بالا الزاما خوشبختی نمیاره، می دونند هم که فعلا قصد گرفتنش رو ندارند، ولی می گویند باید بالا باشه!!! بلا نسب جمع ! :whistle:

خخخخ ... یادم رفت ! اونو می خوام ببخشم به دوماد ... :smiliess (3): چه خبره ؟؟!!! 7000 تاش واسه ملت بود دیگه !
فعلا رو خوب اومدینااا! هیچ زنی تا زمانی که احساس خوشبختی می کنه به نظرم اسم مهریه هم نمیاره حتی !
وقتی به این باور برسن که تو پست بالا گفتم ! هیچ وقت مهریه بالا در نظر نمیگیرن
من که میذارم به عهده ی دوماد ! البته اگه دیگه دیدم پر رو شد، مثلا گفت به یگانگی خدا یه دونه اونوقت اینجوریش می کنم :black_eyed: بره

نوتر

New member
آهان
موافقم!

دوستان اصلا نگران نباشین وضعیت افتضاح تر از اونی هست که فکرشو میکنیم. گیرم که عروس و خونواده ی عروس هم سخت نگیرند آیا اکثر پسرا میتونند حتی حداقل امکانات یا به قول دوستمون همه ی وسائل ورژن آشغالرو برای شروع یه زندگی ساده و ابتدایی مهیا کنند؟؟؟ نه خداییش میتونند؟. بله اونایی که باباشون وضعشون خوبه میتونند. ولی بقیه چی؟؟؟

قوت غالب اکثر خونواده ها دیگه داره میره سیب زمینی و تخم مرغ و نون بشه. یعنی قوت غالب خوابگاه.کاش دوستان تو علوم پزشکی هر کدومشون دو واحد اقتصاد غذا پاس میکردند و میدونستند خونواده هایی هست که 6 ماهه گوشت قرمز نخوردند. نه بخاطر اینکه گیاهخواره نه خیر، بخاطر اینکه تو نان شبشم مونده چه برسه به گوشت قرمز.

دیگه گذشته اون زمون که طرف قانع میشد همه چی حل میشد. الان قانع هم بشه نمیشه.

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
هرچقدر کوتاه میایی فکر میکنن خبریه ...........
همون مهریه 124هزار سکه به نیت 124هزار پیامبر.........
ازدواج تو این شرایط دل شیر میخواد برای هردوطرف
خونه ی بابا با تمام کم و کااستیاش به هزار تا زندگی مشترک ان چنانی میارزه ..............حتی اگه بهت بگن بوی گربه مرده میدی نه بگن ترشیدی.....

:25r30wi::25r30wi:

mj1919

New member

خخخخ ... یادم رفت ! اونو می خوام ببخشم به دوماد ... :smiliess (3): چه خبره ؟؟!!! 7000 تاش واسه ملت بود دیگه !
فعلا رو خوب اومدینااا! هیچ زنی تا زمانی که احساس خوشبختی می کنه به نظرم اسم مهریه هم نمیاره حتی !
وقتی به این باور برسن که تو پست بالا گفتم ! هیچ وقت مهریه بالا در نظر نمیگیرن
من که میذارم به عهده ی دوماد ! البته اگه دیگه دیدم پر رو شد، مثلا گفت به یگانگی خدا یه دونه اونوقت اینجوریش می کنم :black_eyed: بره

حالا یکی نه! بیشتر.
ولی جدی دخترای انجمن، بگید مهرتون چند باشه خوبه، لاقل یک مضنه ای از نرخ مهر دانشحویان با سواد انجمن دست داداشاتون بیاد.

خزر

New member
حالا یکی نه! بیشتر.
ولی جدی دخترای انجمن، بگید مهرتون چند باشه خوبه، لاقل یک مضنه ای از نرخ مهر دانشحویان با سواد انجمن دست داداشاتون بیاد.

1366 باشه بد نیست :smilies:................میشه یه کاریش کرد:smiliess (3):

بالا