صورتحساب جالب آقای داماد!!

mahnam

New member
مهنام منظورتو متوجه نشدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه پس رفتی؟!!!!!!!!!!!!!!!

منظورم این بود که در مورد فرهنگ هندی ها صحبت نکنیم !
با مقایسه ی خودمون با اونا مخصوصا در این مورد که راه اونا اشتباس کارو خرابتر نکنیم

آخرین ویرایش:

alireza16

New member
اگر خوشبختی را برای يک ساعت می خواهيد، چرت بزنيد.
اگر خوشبختی را برای يک روز می خواهيد، به پيك نيك برويد.
اگر خوشبختی را برای يک هفته می خواهيد، به تعطيلات برويد.
اگر خوشبختی را برای يک ماه می خواهيد، ازدواج كنيد.
اگر خوشبختی را برای يک سال می خواهيد، ثروت به ارث ببريد....
اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد،
ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد .........

استیو جابز

جمله ی اخرش قابل تامله ینی اگه ازدواجتون رو هم دوست داشته باشید میتونید یه عمر خوشبخت باشید
که دیدگاهی که تو این تایپیکه نشون از اینه که کسی ازدواجو دوس نداره

جمله استیو جابز واقعا فوق العاده بود.
اما در مورد جمله شما که گفتید اینجا کسی ازدواجو دوس نداره باید بگم که:
فرض کنید شما یک چیزی رو دوس داری(کتاب-ماشین-خونه)شما سعی می کنید اون چیزو عاقلانه به دست بیارید
جمله شما یعنی اینکه من ازدواجو دوس دارم به شما می گن 20000 سکه اونو قبول کنید یعنی اونو دوس دارید یا این حماقت (با عرضه پوزش) شمارو نشون میده؟!!!!!

alireza16

New member
بنظر من بايد دختر كلا مهريه رو ببخشه در عوض شوهر حق طلاق رو به زن بده تا اگه واقعا هدفش محكم كاري خيالش راحت راحت شه

اون وقت آمار تلاق 100000 برابر می شد.
برا چی خانوما نمی تونن قاضی بشن چون احساسی تصمیم می گیرند(چون فیزیولوژی اونها اینجوریه و اینجوری آفریده شدن با دستگاه لیمبیک بسیار وسیع تر از مردا که مرکز احساساته)
تا تقی به توقی می خورد طلاق می گرفتن

شادی 25

New member
علیرضا مسئله اینجاست که هیچکی آینده رو ندیده .
چه تضمینی وجود داره که چیزی رو که الان با تمام وجود دوست داری یک روز با تمام وجود ازش متنفر نشی؟؟؟؟؟

شادی 25

New member
من اوایل شوهرم بهم می گفت می میرم برات هیچ وقت طلاقت نمی دم مهرتو ببخش.
منم تو یه ورق همین جوری نوشتم و امضا کردم الان می خواد منو طلاق بده.ورقه رو علم کرده.
می گم خوب بود اون موقع که تو به من گفتی مهرتو ببخشو امضا کن منم ازت امضا می گرفتم که هیچ وقت طلاقم نمی دی؟؟؟؟/
حالا می فهمم که هیچکی قابل اعتماد نیست حتی آدمی که روزی بیشتر از چشمهایت به او اعتماد داری.........
آه.

alireza16

New member
علیرضا مسئله اینجاست که هیچکی آینده رو ندیده .
چه تضمینی وجود داره که چیزی رو که الان با تمام وجود دوست داری یک روز با تمام وجود ازش متنفر نشی؟؟؟؟؟

شادی شما چه تضمینی دارین الان که نشستین پشت نت یک سنگ از آسمون نیاد (خدایی نکرده)به شما بخوره؟!
در ضمن من که با 110 تاش موافقم(110 تا تضمین نیست)
تازه با یه تحقیق خوب میشه جلوی این احتمالاتو گرفت

شادی 25

New member
اون وقت آمار تلاق 100000 برابر می شد.
برا چی خانوما نمی تونن قاضی بشن چون احساسی تصمیم می گیرند(چون فیزیولوژی اونها اینجوریه و اینجوری آفریده شدن با دستگاه لیمبیک بسیار وسیع تر از مردا که مرکز احساساته)
تا تقی به توقی می خورد طلاق می گرفتن

این عجولانه تصمیم گرفتن هم می تونه نسبت به مرد باشه هم زن.
حتی ممکنه خانمها به دلیل مشکلاتی که از قبل طلاق براشون بوجود میاد کمتر راغب به طلاق باشند.
و یا اگر مردها راه طلاق براشون بوسیله بخشیدن مهر هموار بشه تا یه چی شد و اوضاع بر وفق مرادشون نبود طلاق بگیرند.
نمیشه برای همه یه جور نسخه پیچید. یا در مورد همه یه جور قضاوت کرد.

economic

New member
منم تو یه ورق همین جوری نوشتم و امضا کردم الان می خواد منو طلاق بده.ورقه رو علم کرده.
می گم خوب بود اون موقع که تو به من گفتی مهرتو ببخشو امضا کن منم ازت امضا می گرفتم که هیچ وقت طلاقم نمی دی؟؟؟؟/
حالا می فهمم که هیچکی قابل اعتماد نیست حتی آدمی که روزی بیشتر از چشمهایت به او اعتماد داری.........
آه.

شادی جان فهمیدن اینکه کی قابل اعتماده و چه جوری میشه اعتماد کرد خیلی سخته؟
خوب تو ببین مشکلاتتون سر چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ب خاطر چی اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین جوری کوتا نیا
ب خاطر زندگیت بجنگ..............

alireza16

New member
منظورم این بود که در مورد فرهنگ هندی ها صحبت نکنیم !
با مقایسه ی خودمون با اونا مخصوصا در این مورد که راه اونا اشتباس کارو خرابتر نکنیم

چرا راه اونا اشتباست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه به اونا بگی تو ایران اینجوریه بهت می خندند
ولی چون پول ارزششو نداره و من دوس دارم همسرم ایرانی باشه این کارو نمیکنم خخخخخخخخخخخ(البته مسائل ژنتیکی برای فرزندان آیندمون هم دخیله)

شادی 25

New member
شادی شما چه تضمینی دارین الان که نشستین پشت نت یک سنگ از آسمون نیاد (خدایی نکرده)به شما بخوره؟!
در ضمن من که با 110 تاش موافقم(110 تا تضمین نیست)
تازه با یه تحقیق خوب میشه جلوی این احتمالاتو گرفت
هیچ تضمینی وجود نداره ولی اگه احتمالشو بدم یه کلاه کاسکت سرم می ذارم.
همون 110 تا رو هم یه عده هزار جور بازی درمیارن که از زیر بارش شونه خالی کنن.
تحقیق هم چیز زیادی به آدم نشون نمی ده. آدمها انقدر پیچیده هستن که ممکنه برخی از زوایای وجودشون رو از همه پنهان کنند.و بعد از سالها زندگی اونا رو نشون بدن.طوری که تو وقتی مشکلات زندگی ات را برای دیگران تعریف می کنی هیچ کس باور نکند و بگوید مطمئنی این کارها را این فرد مودب و موجه و خوش برو رو و خوش اخلاق انجام داده؟

alireza16

New member
هیچ تضمینی وجود نداره ولی اگه احتمالشو بدم یه کلاه کاسکت سرم می ذارم.
همون 110 تا رو هم یه عده هزار جور بازی درمیارن که از زیر بارش شونه خالی کنن.
تحقیق هم چیز زیادی به آدم نشون نمی ده. آدمها انقدر پیچیده هستن که ممکنه برخی از زوایای وجودشون رو از همه پنهان کنند.و بعد از سالها زندگی اونا رو نشون بدن.طوری که تو وقتی مشکلات زندگی ات را برای دیگران تعریف می کنی هیچ کس باور نکند و بگوید مطمئنی این کارها را این فرد مودب و موجه و خوش برو رو و خوش اخلاق انجام داده؟

شادی خانوم عزیز نمی شه که همیشه بد بین بود.
شما راهکارتون چیه؟ 1000 تا سکه کنیم اگه خانومه بد بود چی؟

شادی 25

New member
شادی خانوم عزیز نمی شه که همیشه بد بین بود.
شما راهکارتون چیه؟ 1000 تا سکه کنیم اگه خانومه بد بود چی؟

نه من هم با مهر زیاد موافق نیستم.
همون 100-200 تا خوبه
ولی خانما باید حواسشون جمع شه خام حرفهای بعضی ها نشن و به هیچ وجه حتی در کلام هم مهرشون نبخشن.

am-ml

New member
آه.

خیلی ناراحت شدم شادی .
انشالله یه راهی هست ؛اون برنامه هزار راه نرفته رو که چند سال پیش نشون میداد یادته.
واقعا زوج هایی رو که اونجا نشون میداد اولش که مسائلشون رو میگفتن آدم میگفت چطور میشه درست بشه ولی خیلی خوب و قشنگ راهنمایشون می کردن.
اعتراف می کنم خیلی تو ذوقم خورد ؛انگار یه دفعه با واقعیت روبرو بشم. فکر نمی کردم کسی از بچه های اینجا این مشکل رو داشته باشه .
از صمیم قلب برات دعا می کنم این اتفاق نیفته.

نوتر

New member
خیلی ناراحت شدم شادی .
انشالله یه راهی هست ؛اون برنامه هزار راه نرفته رو که چند سال پیش نشون میداد یادته.
واقعا زوج هایی رو که اونجا نشون میداد اولش که مسائلشون رو میگفتن آدم میگفت چطور میشه درست بشه ولی خیلی خوب و قشنگ راهنمایشون می کردن.
اعتراف می کنم خیلی تو ذوقم خورد ؛انگار یه دفعه با واقعیت روبرو بشم. فکر نمی کردم کسی از بچه های اینجا این مشکل رو داشته باشه .

راسیتش منم بهت زده شدم. شادی خانم از خدا میخوام تا کارتون هر چه سریعتر درست بشه
ان شالله.

شادی 25

New member
خیلی ناراحت شدم شادی .

منم فیلم این دادگاه ها رو که قبلا می دیدم خیلی دلم به حال آدمایی که تو دادگاهها ویلون هستن می سوخت.
حالا انقدر دلم به حال خودم می سوزه..........

شادی 25

New member
راسیتش منم بهت زده شدم. شادی خانم از خدا میخوام تا کارتون هر چه سریعتر درست بشه
ان شالله.

آره می بینی نوتر
اون از ارشد که با وجود 9 ماه تلاش فروان قبول نشدم.
اینم از زندگی ام که اینجوری رفته رو هوا......
اینقدر حالم بده که نگوووووووووو.
فقط می خوام داد بزنم فریاد بزنم به خدا بگم چراااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته این که زندگیم داره بهم می خوره کم کم داره بهم حکمتش ثابت میشه ولی خیلی برام سخته.
روزای سخت و بدی رو دارم می گذرونم بچه ها خیلی برام دعا کنید.

am-ml

New member
منم فیلم این دادگاه ها رو که قبلا می دیدم خیلی دلم به حال آدمایی که تو دادگاهها ویلون هستن می سوخت.
حالا انقدر دلم به حال خودم می سوزه..........
آخه چرا ؟ اصلا نمی دونم چی باید بگم.

حتما یه راهی هست ؛سعی کنین از این چیزایی که توی فیلما میگن یا حتی چیزایی که مردم خیلی با یقین میگن دوری کنین ؛فقط خودتون و زندگیتون رو در نظر بگیرن ؛حتما یه راهی پیدا می کنین انشالله.

oblivion

New member
نوشته اصلی توسط oblivion
لیلا جان اولا قبولیتونو تبریک میگم
ثانیا گمون کنم صفحات بحثمونو نخوندی
این حرفا زده شده
جناب Oblivion هر چند صفحه هم که حرفامون زده شده باشه، این نظر لیلی جان هست که تا حالا بیانش نکرده بود !
بهتر از بیان اینا نیست ؟؟!!!

نوشته اصلی توسط oblivion
کاش اینجام مثه هندوستان دخترا میرفتن خواستگاریه پسرا
تا مهریه مو یه شاخه گلم نه
یه شاخه تیر آهن18 تعیین می کردم
نوشته اصلی توسط oblivion
خوب طلا تو هند خیلی بی ارزشه
خودم به چشم خودم دیدم با شمشای طلا دارپرو بازی میکنن

نوشته اصلی توسط oblivion
دارپرو: بازی است شبیه به همون بازی هفت سنگ خودمون
که یه مساله ی بی ربطو وارد این بحث کردین ؟!

مهنام چلا دعوام میکنی؟

بالا