شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marry

New member
من که روز شماری میکنم زودتر تموم شه راحت شم.....دیگه واقعا خسته شدم....الان تنها چیزی که بهم روحیه داد همین اطلاعیه جدیده....بسی خوشحال شدم:smilies-azardl (113

sepideeee

New member
من که روز شماری میکنم زودتر تموم شه راحت شم.....دیگه واقعا خسته شدم....الان تنها چیزی که بهم روحیه داد همین اطلاعیه جدیده....بسی خوشحال شدم:smilies-azardl (113

همچین اطلاعیه ی شادی بخشی هم نبودا :(50): ما تو انتخاب محل تحصیل به ترتیب اولویتامونو می زدیم دیگه این قرتی بازیا چیه بعد کارنامه انتخاب کنیم اخه :p7977cujr38iyymsu8:
اینجوری کلی بیشتر طول می کشه تا نتیجه ی نهایی بیاد مثل وزارت علوم که 6 ماه طول می کشه :sad:

sepideeee

New member
اگه من اندازه شما وقت داشتم الان به جای استرس میرفتم درسامو میخوندم حیف که امتحانات ترمم نمیذاره نمیتونم زیاد دوره کنم.
نه دیگه نگرفتی چی شد .... ما موقع استراحت بین درسا میایم غر می زنیم ... :riz481: الکی که وقتمونو تلف نمی کنیم که :)

pariya

New member
من خیلی استرس گرفتم اصن تمرکزم دچار مشکل شده :tsimuzpzwoap1t9y3o7
خدای مهربون هممونو کمک کن...الهی امین

neda-si

New member
واي من اطلاعيه رو ديدم خ ذوق كردم
هميشه ميگفتم آخه اين چه وضعشه ك قبل كنكور بيايم انتخاب شهر كنيم، اون وقت امسال تغيير كرد، خدا با من است
ببينين قبل كنكور ك نميدوني وضعيتت چه جوريه و كنكور رو قراره چه طور بدي و مثلا تهران رو اول ميزني اما اومدي و خدا نكرده خراب كردي، اون وقت شانس قبوليت مياد پايين، در صورتي ك الان اگه اين طوري بشه نمياي تهران رو اول بزني ك چون ميدوني شانست كمه. مثلا من ميخواستم اهواز رو بزارم انتخاب آخرم.اما بعد اومدن كارنامه شايد حتي مجبور شم اهواز انتخاب اولم بشه . اون طوري شانس قبوليم بالا ميره و حداقلش اينه ك يه سال ديگه نميمونم پشت كنكور و گرما و مسافت اهواز رو تحمل ميكنم
درضمن واسه كسي هم ك خدا نكرده مجاز نشه خ خوبه ديگه وقتش تلف نميشه تا اومدن نتايج اصلي و تكليفش معلوم ميشه. احتمالا بايد كارنامه ها رو زود بدن اگه اصولي تصميم گرفته باشن، چند روز ديگه معلوم ميشه
راستش اصلا انتظار نداشتم از اين تصميماي عاقلانه بگيرن، دستشون درد نكنه
بعدم استرس چيه تلقين نكنين

آخرین ویرایش:

mahsa khanum

New member
بچه ها خوب یا بد کاریه که شده :black_eyed:

همه چیزو گنده نکنین ما مثلا میاییم اینجا یکم انرژی بگیریم چیه هی حرف از استرس میزنید ...اصن کسایی ک استرس ندارن پست بذارن تا استرس کسایی ک زیاده از بین بره:(40):.........

کوشین مجیدو روجو بیایین که بچه ها به بمباتون نیاز دارنننننننننن:thanks::smilies-azardl (181

ROJO

New member
خدایا

مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطرهای زندگی مصون داری

بلکه دعا میکنم که در رویارویی با آنها بی باک و شجاع باشم!

مگذار از تو بخواهم که درد مرا تسکین دهی

بلکه توان چیرگی بر آن را به من عنایت فرما​

469845FF181.jpg

:riz304:​

donyabekam

New member
سلام کارت ورود به جلسه را کی و کجا بگیریم؟
من که باید آیین نامه هم امتحان بدهم

miladphysio

New member
هميشه ميگفتم آخه اين چه وضعشه ك قبل كنكور بيايم انتخاب شهر كنيم، اون وقت امسال تغيير كرد، خدا با من است
ببينين قبل كنكور ك نميدوني وضعيتت چه جوريه و كنكور رو قراره چه طور بدي و مثلا تهران رو اول ميزني اما اومدي و خدا نكرده خراب كردي، اون وقت شانس قبوليت مياد پايين، در صورتي ك الان اگه اين طوري بشه نمياي تهران رو اول بزني ك چون ميدوني شانست كمه. مثلا من ميخواستم اهواز رو بزارم انتخاب آخرم.اما بعد اومدن كارنامه شايد حتي مجبور شم اهواز انتخاب اولم بشه . اون طوري شانس قبوليم بالا ميره و حداقلش اينه ك يه سال ديگه نميمونم پشت كنكور و گرما و مسافت اهواز رو تحمل ميكنم
درضمن واسه كسي هم ك خدا نكرده مجاز نشه خ خوبه ديگه وقتش تلف نميشه تا اومدن نتايج اصلي و تكليفش معلوم ميشه. احتمالا بايد كارنامه ها رو زود بدن اگه اصولي تصميم گرفته باشن، چند روز ديگه معلوم ميشه

farghi nemikone entekhabe avalo akhar,tafavotesh bar asase alaghast,chon age entekhabe aval ghabul nashi system mire entekhabaye 2 va ela akhareto nega mikone.

- - - Updated - - -

farghi nemikone entekhabe avalo akhar,tafavotesh bar asase alaghast,chon age entekhabe aval ghabul nashi system mire entekhabaye 2 va ela akhareto nega mikone.

دل آرام

New member
دلسرد نیستم با پشتکار به پیش میروم و مصمم هستم از راه شگفتی که خدا برایم میخواهد به کامیابی برسم

stem_cell

New member
دقیقا همین جوره که شما فرمودید منم خیلی خوشحال شدم چون می دونم احتمال قبولیم خیلی کمه با این حساب اگه مجاز نشم حداقل دو ماه زودتر تکلیفم معلوم شده و تو این دو ماه میتونم کلی درس بخونم برا کنکور 94!

Genetic1400

New member
دقیقا همین جوره که شما فرمودید منم خیلی خوشحال شدم چون می دونم احتمال قبولیم خیلی کمه با این حساب اگه مجاز نشم حداقل دو ماه زودتر تکلیفم معلوم شده و تو این دو ماه میتونم کلی درس بخونم برا کنکور 94!

آفرین خیلی خوب گفتین،دقیقأ همین طوره

*somaye*

New member
همچین اطلاعیه ی شادی بخشی هم نبودا :(50): ما تو انتخاب محل تحصیل به ترتیب اولویتامونو می زدیم دیگه این قرتی بازیا چیه بعد کارنامه انتخاب کنیم اخه :p7977cujr38iyymsu8:
اینجوری کلی بیشتر طول می کشه تا نتیجه ی نهایی بیاد مثل وزارت علوم که 6 ماه طول می کشه :sad:

با شما موافقم:65d6a5d6s:

irani

New member
بچه ها من امروز به دلیل ی مشکلی نتونستم اصلن درس بخونم هیچی :14::13::

Genetic1400

New member
منم امروز زیاد حس درس نداشتم
تست زدم فقط اونم سلولی و بیوشیمی وزبان

infomdmir

New member
من امروز تا این لحظه 6ساعت خوندم . مرور شش مبحث دروس مختلف و مرور لغات ازمون سال 88-89 رو تموم کردم و برای سه روز تعطیل هم ازمونهای جامغ سالهای گذشته رو توی برنامه ام دارم

melodi1991

New member
بچه ها مگه قراره کی بگن مجازیم ؟؟؟ یاااا خداااا :p7977cujr38iyymsu8:
اشکال نداره باز هم ما قبولیییییییییییییییییم :bunnyearsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا