شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان اطلاعیه جدید سازمان سنجش پزشکی
انتخاب شهر بعد از ازمون و مشخص شدن رتبه و کارنامه انجام میشه...
خیلیم خوب:bunnyearsmiley:

میگم این اطلاعیه رو کجا دیدید اگه امکانش هست یا بذارش تو پست یا اینکه آدرسش رو بذار
مرسی داری

ROJO

New member
خب من میگم شاید ظرفیتا رو میخوان کم کنن ،بعد یهو سوپرایزمون کنن :( اگه الان بود خو ادم میدونس تکلیفشوو :)

neginb

New member
بچه ها من اصلا حالم خوب نیس اگه یهو بگن غیر مجازی؟اااااایی خدا بریدم

zy zy

New member
فقط عاشق استرس دادن به داوطلبان اینا ، آخه این چه وضعشه چرااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :p7977cujr38iyymsu8:

infomdmir

New member
این اطلاعیه سازمان سنجش واقعا نمی دونم به نفعمون هست یا به ضررمون!!! ولی به هر حال خدا به خیر کنه.

Ana67

New member
این مسخره بازیا دیگه چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه شورشو دراوردن
اینا حالشون خوب نیست
یعنی میگن مجازیم یا نه؟
فقط استرسسسسسسس.اینو نمیتونستن تو اطلاعیه اول و تو دفترچه بگن؟؟؟؟!!!!!
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:p7977cujr38iyymsu8::mad_majidonline:

miladphysio

New member
are alan ma beja inke fekre rotbe tak raghami bashim bayad stress bekeshim khoda kone mojaz shim
این مسخره بازیا دیگه چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه شورشو دراوردن
اینا حالشون خوب نیست
یعنی میگن مجازیم یا نه؟
فقط استرسسسسسسس.اینو نمیتونستن تو اطلاعیه اول و تو دفترچه بگن؟؟؟؟!!!!!
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:p7977cujr38iyymsu8::mad_majidonline:

*somaye*

New member
خدااااااااااااااااااااااااااااا
از دست این مسئولین محترم !!
ماشالله چقدر هماهنگ تشریف دارن
31 /2 میگن ظرفیت دانشگاه ها رو 17 /3 میگن بعد 12 /3 میگن نه دیگه الان نمیگیم بعداً میگیم ............
اگه من سکته کردم مردم تغصیر اوناست ها!!!!!:mad_majidonline:

bioshimi93

New member
سلام
چه استرسی داره؟؟؟؟؟
اتفاقا بهتره که
الان نمیتونستیم خوب تمرکز کنیم برای انتخاب شهر و دانشگاه ولی بعد از کنکور و اومدن نتایج خیلی بهتر میشه تصمیم گرفت

zy zy

New member
واسه هر رشته ای چندتا شهر که بیشتر نیست که بخایم بعد اعلام رتبه ها بشینیم بهش فک کنیم ، تهرانه و چندتا شهر دیگه که از همین الان تکلیفشون مشخصه
حالا ما استرس روز کنکور رو داریم ، سرجلسه کنکور استرس اینکه رتبه مون در حد مجاز باشه رو داریم ، بعدش استرس اینکه کی رتبه ها میاد و مجازیم یا نیستیم رو داریم ، بعدشم که استرس اینکه اون شهری رو که میخایم قبول شیم یا اینکه اصن قبول میشیم یا نمیشیم رو داریم ؛ خلاصه اینا دقیقا تا آخر شهریور مارو عذاب میدن
:mad_majidonline::mad_majidonline:

ROJO

New member
بیخیال

درس بخونیم فعلا ، حالا بعد انتخاب میکنیم دیگه، الان فقط ب امتحان فکر کنید بعدشو بیخیال ، واسه همه گذشته واسه ما هم میگذره:smilies-azardl (181

bioshimi93

New member
اگه من اندازه شما وقت داشتم الان به جای استرس میرفتم درسامو میخوندم حیف که امتحانات ترمم نمیذاره نمیتونم زیاد دوره کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا