شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nafasn

New member
بچه هااااااا
امروز استرس عجیبی اومد سراغم.نمیتونم تمرکز کنم. اخه مرور بعضی از درسام هنوز تموم نشده و بعضیاشونم از فردا شروع میشه.
هر درسیو میخونم حواسم رو اون یکی کتابه .دارم دیوووووونه میشم.چیکار کنم؟:13::sadsmiley::smiliess (2):

ROJO

New member
بچه هااااااا
امروز استرس عجیبی اومد سراغم.نمیتونم تمرکز کنم. اخه مرور بعضی از درسام هنوز تموم نشده و بعضیاشونم از فردا شروع میشه.
هر درسیو میخونم حواسم رو اون یکی کتابه .دارم دیوووووونه میشم.چیکار کنم؟:13::sadsmiley::smiliess (2):

منم بعضی وقتا همین حسو دارم نفس ولی خودتو دست کم نگیر، این استرس و وسواس فقط عقبت میکشه ،اگه میخوای جلو بری باید فکرای منفیو بذاری کنار، تستای سالهای قبلو بزن حتما، ارزیابی بهتری ازت بهت میده، در ضمن الان فقط ب موفقیت فکر کن و بسپر ب خدا

هرچی ب صلاحه، همون میشه:sarma:

fatemeh.rgh

New member
دوستم تغذیه شرکت کرد زبانرو 75% زد، بقیه درساشم بالا بود

من ویروس شناسیم Genetic1400:rose:
روجو جون چيکار کنم زبانمو غلط نزنم.هرچى ميزنم فکر ميکنم درسته اما نىس.انگار من منظور طراح سوال رو يه ه جور ديگه متوجه ميشم.چيکار کنم اى خدا

infomdmir

New member
بچه هااااااا

تمام درسهات رو برای یک روز تعطیل کن و برو دنبال تفریح!!!!

Haydi

New member

:riz304::riz304:

10262166_656215307799924_7501165398470640640_n.jpg

Ana67

New member
خسته نباشین
بچه ها مراقب خودتون باشین مثل من سرما نخورین:14:
مرور میکنم ولی همش خوابالو

infomdmir

New member
دیگه همه می دونند چند روز به ازمون مونده برای همین فقط به فکر یک جمع بندی نهایی هستند

zy zy

New member
خسته نباشین
بچه ها مراقب خودتون باشین مثل من سرما نخورین:14:
مرور میکنم ولی همش خوابالو
عزیزم منکه سرمانخورده هم خوابالو ام وای به اون روزی که سرماهم بخورم دیگه میرم تو کما :smiliess (3):، ایشالا زودتر خوب میشی

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام دوستان یه سوال خواهشازود جواب بدین
من از کجا می تونم بفهمم مدارکی که برای وزارت بهداشت موقع ثبت نام فرستادم بطور کامل بدستشون رسیدة
اخه یکی از مدارک رو بعدا از طریق ویرایش فرستادم یکیشم دانشگاهمون قرار بود بفرسته
بنظرتون اگه ناقص باشه موقع انتخاب دانشگاه و دریافت کارت ورود به جلسه بهم اطلاع می دن؟؟؟؟

سلام
فکر کنم اگر در تاریخ هفدهم که کارتها رو میدن احتمالا شما میتونید مدارکی رو که ازسال کردید رو از طریق سایت ببینید...
اما بازم تحقیق کن...

مجید دیجی

مدیر بخش
منم دیروز درسام رو تعطیل کردم رفتم قدم زدم بعد هم رفتم استخر
گاهی استراحت لازم هست :painting:اما نباید افراط کرد
به نظر من اگه کسی روزی بالای 13ساعت درس میخونه هر سه روز یکبار باید یه فعالیت شدید بدنی رو انجام بده
دعوا و کتک کاری هم خوبه:sdasdasd: خیلی فاز میده:j58r36j3gcr4suxymup
:black_eyed:

آخرین ویرایش:

irani

New member
گاهی استراحت لازم هست :painting:اما نباید افراط کرد
به نظر من اگه کسی روزی بالای 13ساعت درس میخونه هر سه روز یکبار باید یه فعالیت شدید بدنی رو انجام بده
دعوا و کتک کاری هم خوبه:sdasdasd: خیلی فاز میده:j58r36j3gcr4suxymup
13 ساعت؟!!!!،!! ارزومه بشه 7، 8ساعت

ROJO

New member
وای از پا افتادم تا زبان تموم شد، فک نمیکردم اینقد طول بکشه:wacsmiley: امروزم باید ویروسو ایمونو بخونم، واای چقد کار دارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

2rn9bgg.jpg

:rose:​

ROJO

New member
گاهی استراحت لازم هست:اما نباید افراط کرد

دعوا و کتک کاری هم خوبه:sdasdasd: خیلی فاز میده
:j58r36j3gcr4suxymup

مجید ازین راه حلای پسرونه ارائه نده، من یکی ی پس گردنی بخورم تا روز کنکور میرم تو کما:5:

مجید دیجی

مدیر بخش
مجید ازین راه حلای پسرونه ارائه نده، من یکی ی پس گردنی بخورم تا روز کنکور میرم تو کما:5:

شوخی کردم
.
.
.
اونی که داره کتک میزنه ماییم اونی که داره کتک میخوره کنکوره
koshti_kaj.jpg

اونایی هم که دور رینگ نشستن و دارن عکس میگیرن فک و فامیلا هستن
تا چشاشون دربیاد:thumbsupsmileyanim: پوست من یکی رو که کندن
وقتی پشت کنکور بودم هی میگفتن کی میری دانشگاه
وقتی رفتم از ترم دوم گفتن کی فارغ التحصیل میشی
وقتی درسم تموم شد کی میری سربازی
حالا هم بند کردن کی برا فوق میری دانشگاه...کی میری سرکار...کی زن میگیری...
کی...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا