سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

h.ayazi1991

New member
سلام. من معدل سال سوم دبیرستانم کمتر از 18 شده، میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟؟

NTDI

New member
سلام
ببخشید شما برای کارشناسی به پزشکی میخواید بخونید؟

hossienmoein

New member
سلام من معدل کل دیپلمم زیر 18 هسست معدل کلم 17.60 هست معدل لسیانسم هم 18 هست و یک اختراع هم دارم ایا میتوانم در این ازمون شرکت کنم؟؟؟

با تشکر

سلام آقا حالتون خوبه؟ببخشید من الان ترم 5 پرستاری هستم من میخواستم بدونم میشه من بلافاصله بعد از لیسانس تو این آزمون شرکت کنم آخه شنیدم باید سربازی برم بعد
سوال بعدم اینه که اگه از الان شروع کنم دیر نیست کامل میتونم همه دروس رو کامل بخونم از روی رفرنس؟ شما دقیقا از کی شروع کردید؟ فقط خودتون خوندید یا از اساتید هم کمک گرفتید؟

dr.leader

New member
سلام حالتون خوبه؟ببخشید من الان ترم 5 پرستاری هستم من میخواستم بدونم میشه من بلافاصله بعد از لیسانس تو این آزمون شرکت کنم آخه شنیدم باید سربازی برم بعد
سوال بعدم اینه که اگه از الان شروع کنم دیر نیست کامل میتونم همه دروس رو کامل بخونم از روی رفرنس؟ شما دقیقا از کی شروع کردید؟ فقط خودتون خوندید یا از اساتید هم کمک گرفتید؟

سلام منتظر باشید ببینیم اطلاعیه امسال ازمون شرایطش چیه ! که ایا سربازی نیازه یا نه ...
خیر دیر نیست برای شروع کردن

فقط خودم خوندم

maxin

Well-known member
یعنی هیچ راهی نیست که بتونم تو این ازمون شرکت بکنم؟؟
معدل دیپلمم زیر 18 شده.:sadsmiley::sadsmiley:
سلام دوست عزیز اگه با معدل زیر 18قبول بشی وبرای ثبت نام بری متخلف محسوب میشی وحتی محروم هم میشی.

nadi

New member
سلام...من چند تا سوال دارم؟ این آزمون نمره منفیم داره؟؟؟درسته که میگن فقط میشه یکبار تو این آزمون شرکت کرد؟

213

New member
سلام من ترم 5رادیو تراپی هستم.از الان میخوام شروع کنم چه طوری برنامه ریزی کنم

srwa

New member
سلام
من ترم 4 بهداشت عمومی هستم، همیشه دوست داشتم پزشک شم، با وجود اینکه تو رشته ی خودم میتونم خیلی موفق باشم و وضعیت درسی و پژوهشیمم خیلی خوبه ولی هنوزم به پزشکی علاقه دارم و به رشته م و گرایش های ارشدشم علاقه ندارم.
نمیدونم چیکار کنم! اساتیدم معتقدن من میتونم یک اپیدمیولوژیست ماهر و موفق شم.و میخوان تو این رشته ادامه تحصیل بدم! میشه بگید به نظرتون بخونم واسه پزشکی یا اپیدمیولوژی با وصف این شرایط؟لطفا نگید خودت میدونی چون واقعا سر دوراهیم و نمیدونم باید چیکار کنم!
راستی اگه تو آزمون پزشکی پذیرفته شی میشه بعد یه ترم انتقالی گرفت به یه شهر دیگه یا تا پایان دوره باید همونجا بود؟

آخرین ویرایش:

arez

New member
سلام بچه هاااااااااااا کسی میدونه کی ثبت میکنن واسه امسال؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا