سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

goleyakh

New member
سلام بچه ها ...یه خبر خوب برای بچه های کارشناسی ب پزشکیامروز رفتم سازمان مرکزی و از برگزاری آزمون جویا شدم...از مسولش پرسیدم و ایشون فرمودن ب احتمال 99 درصد برگزار میشه خوشحالم ک زحماتتون هدر نرفت و حالا اونایی ک به شایعات گوش ندادن و تلاش خودشون رو کردن وقت زیادی تا موفقیت نمونده ...برای تعداد پذیرش هم گفتن بستگی به سطح طراز نمره خودتون داره که چند نفرتون حد نصاب رو کسب کنید و از بین داوطلبها بیاید بالا پس امکانش هست که همون بیست نفر رو بگیرهدرود به همه کسانی که به خاطر رسیدن به هدفشون از هیچ تلاشی دریغ نمی کنن ...
وای ممنون بابت خبر خوبتون....خدا کنه همینطور بشه...

nadi

New member
من چه سبزم امروز..
و چه اندازه تنم هوشیار است...
کودکان احساس جای بازی اینجاست...
زندگی خالی نیست، مهربانی هست ، سیب هست،ایمان هست...
آری تا شقایق هست زندگی باید کرد.
به امید موفقیت بچه ها در آزمون 92 و 93و...
مچکر از راهنمایی شما

shaqayeq

New member
دکترعزیزمتشکر.تشکربخاطرهمه راهنمایی ها.تشکربخاطرپیگیری ک کردید.تشکربخاطرانرژی ک میدید.انشالا ک همه ب چیزی ک مستحقشیم برسیم.برامون دعا هم بکنید.مرسی

missMahsima

New member
ببخشید دوستان
من یه سوال برام پیش اومده
اگه یه نفر موقع ثبت برای این آزمون ترم آخر کارشناسی باشه مجاز هست برای شرکت؟
مثلا من اگه بخوام اسفند 94 این کنکور رو بدم و در حین حال آخرین ترم باشم، مجازم یا نه؟
مرسی

iranian girl

New member
ببخشید دوستان
من یه سوال برام پیش اومده
اگه یه نفر موقع ثبت برای این آزمون ترم آخر کارشناسی باشه مجاز هست برای شرکت؟
مثلا من اگه بخوام اسفند 94 این کنکور رو بدم و در حین حال آخرین ترم باشم، مجازم یا نه؟
مرسی

یکی از شرایط شرکت فارغ التحصیلی هست و داشتن معدل کل لیسانس... پس اگه ترم آخر باشید نمیتونید شرکت کنید

scarletttt

New member
missmahsima حتما باید فارغ التحصیل باشید.
dr.leader جان ممنون بابت پیگیری و اطلاع رسانیتون.

dr.leader

New member
یک خبر فوری برای آقا پسرها !!!
کسانی که مشمول قانون نظام وظیفه هستند و سربازی نرفتند اگه قبول بشن باید تا 31شهریور سال قبولیشون - مدرک معافیت تحصیلی رو درباره لیسانس ب پزشکی از نظام وظیفه بگیرند در حالی که یک چنین معافیتی که به مدت 5 سال و نیم به خاطر لیسانس ب پزشکی داده بشه اصلا در نظام وظیفه نیست ...(البته فعلا ک نیست ) بنابراین کسانی که سربازی دارند فعلا به امید معافیت تحصیلی برای لیسانس ب پزشکی نباشند مگر در آینده این موضوع حل بشه که خدا میدونه کی باشه...
متاسفانه این خبر برای پسرها خوب نیست و من دوست نداشتم ب کسی خبر بد بدم اما فعلا وضع اینطوریه تا ببینیم بعدا چی میشه ... این قانون توی دوره های قبلی مثل پنجم و چهارم و ... نبوده و این تبصره به آیین نامه دوره ششم به عنوان قانون اضافه شد . آیین نامه ها در سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران موجوده .
اینو گفتم ک فکر خودتونو بکنید نه این ک بعد از تلاش بسیاری که میکنید به در بسته بخورید ...
یا علی ...

dr.leader

New member
در جواب یکی از دوستان که درباره تبصره در ایین نامه ششم پرسیده بودند:
طبق ایین نامه ششم اقایان باید یا کارت پایان خدمت داشته باشند یا معافیت دائم و یا تا 31 شهریور سال پذیرش خدمت خود را تمام کنند و کارت پایان خدمت ارائه کنند.در غیر این صورت ثبت نام نمی شوند.لازم به ذکر است که معافیت تحصیلی یا مرخصی تحصیلی داده نمی شود.این تبصره از دوره ششم به بعد دقیقا اجرا می شود.

SHIRIN69

New member
هر دو نیازند یعنی چی؟
یعنی اگه معدل الف باشی دیگه معدل دیپلمت کمتر از 18 باشه مهم نیست؟

استعدادهای درخشان محدودیت ندارن البته نه اونایی که شاگرد اول کلاسن بلکه اونایی که ثبت اختراع دارن یا اینکه دانشجوی نمونه کشوری هستن و اینا..

SHIRIN69

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز و کسب اجازه از مدیر محترم انجمن من یکی از قبول شده های امسال در آزمون کارشناسی به پزشکی هستم خوشحال میشم در حد توانم به کسانی که میخوان تو این آزمون شرکت کنن کمک کنم البته در حدی که بتونه در این راه کمکشون کنه.
از دوستانی که میخوان نظر بذارن تمنا دارم سوالاتی رو بپرسن که گوشه ای از مسایل شرکت کننده ها رو حل کنه نه سوالات شخصی
از پرسیدن سوالات تکراری پرهیز کنید.
دوستانی که میخوان پیام خصوصی بذارن در صورت امکان سعی میکنم جواب بدم.
سلام دکتر من الان ترم 7ام میخوام بنامه بریزم برای آزمون 93
انشاالله که برقراره دیگه؟
در ضمن از فیزیولوژی شروع کردم
خواستم بدونم منظور از درس نامه دقیقا چه کتابیه؟

SHIRIN69

New member
راستی طرح ما اجباریه از این بابت مشکلی پیش نمیاد؟
چون من شهریور 93 فارغ التحصیل میشم و آزمون همون سال رو هم میخوام بدم
در مورد سن هم متولد 11 شهریور 69 هستم

arez

New member
سلام به همگی و تشکر از دکتر عزیز
میخواستم بپرسم نمیشه به نمونه سوالات این ازمون دسترسی پیدا کرد؟؟

dr.leader

New member
با سلام فعلا که گفتن برگزار میشه . من که مسول برگزاریش نیستم ...:)
درسنامه منظور درسنامه میر هستش

sama-21

New member
با سلام
امیدوارم همه دوستانی که زحمت میکشند به نتیجه دلخواه برسن
خواستم همین جا از دکتر بابت کمک های بی دریغشون تشکر کنم ....ممنون دکتر

شفق بانو

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز و کسب اجازه از مدیر محترم انجمن من یکی از قبول شده های امسال در آزمون کارشناسی به پزشکی هستم خوشحال میشم در حد توانم به کسانی که میخوان تو این آزمون شرکت کنن کمک کنم البته در حدی که بتونه در این راه کمکشون کنه.
از دوستانی که میخوان نظر بذارن تمنا دارم سوالاتی رو بپرسن که گوشه ای از مسایل شرکت کننده ها رو حل کنه نه سوالات شخصی
از پرسیدن سوالات تکراری پرهیز کنید.
دوستانی که میخوان پیام خصوصی بذارن در صورت امکان سعی میکنم جواب بدم.

سلام دوست عزیز
قبول شدنتون رو از ته دل تبریک میگم:rose:
خدارو شاکرم که باز آدمای با معرفت پیدا میشن که دست بقیه رو بگیرن تا صعود کنند. یه دنیا :ممنون:auizz3ffy9vla57584x
ببخشید متوجه نشدم کارشناسی به پزشکی ؟میشه توضیح بدین

SHIRIN69

New member
منم خدمت شما سلام میدم خواهش میکنم هدف اصلی من کمک به افرادی مثل شماست که علاقه دارید و میخواید قبول بشید
من کتاب های زیادی رو واسه این آزمون خوندم تا جایی که میتونم بگم برای همون درس میکروب شناسی حدود 8الی10کتاب خوندم ولی نگران نباشید خوندن همه این منابع لازم نیست بلکه من به خاطر این که هیچی رو از دست ندم اینکار رو کردم
واسه اناتومی سر و گردن گری رو خوندم
واسه تنه و اندام گزیده ای از اسنل و چورازیا رو خوندم که این در قالب یک کتاب خاص نیست بلکه دست نویس یکی از اساتیده ولی مطالبش اکثرا همون اسنله حدودا 500صفحه ست.
از اطلس نتر در هر حالتی استفاده کنید . هیچ وقت نتر رو کنار نذارید مخصوصا برای شکم و نورو اناتومی و در کل برای همه مباحثش
برای تست هاش در درجه اول تست های میر جلد آبی اما کافی نیست بلکه یه کتابی هست که مجموعه تست های آناتومی از سال 69 تا 80 توشه مال انتشارات تیمور زاده س که خیلی میتونه مفید باشه
برای نورو اناتومی حتما میر و مهمتر از اون درسنامه حیان قسمت نورواناتومی رو بخونید
کلا درسنامه میر برای اناتومی چیز خوبیه ولی کافی نیست حتما باید کنارش اطلس باشه و قبلش یه پایه مناسب برای آناتومی اگه پایه اناتومی تون ضعیفه حتما گری رو بخونید البته نه همه ش بلکه مطالب مهمش چون به همه ش نمی رسید
کتاب abs فقط تست هاش رو بخونید که البته اگه نشد همون تیمور زاده کفایت میکنه

در مورد درس های دیگه هم براتون میگم تو پست های دیگه
من هیچ ی نرفتم و فقط تو خونه درس خوندم بزرگترین امید هم برای شما همینه دوستان که یکی مثل من که هیچ ی نرفته قبول شده
درسنامه ها خوبن ولی اصلا کافی نیستن بلکه رفرنس ها رو باید با ذکاوت تمام خوند اونم تو کوتاهترین زمان ممکن
کتابهای تستی که مرور سوالات علوم پایه رو میکنه زیادن ولی ازبین همه اونا توضیحات تیمور زاده و بعد میر مناسبه جدیدن یه درسنامه گزینه برتر هم اومده که بد نیس چون من سوالات 90 علوم پایه رو از روی اون خوندم

lمیشه بگین کتاب abs برای کدوم انتشاراته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا