سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

رادیو

New member
سلام زمان برگزاری آزمونش کی؟مثل علوم پایه هر 6ماه برگزارمیشه؟واسه مصاحبه چی میپرسن؟

nssm

New member
akhbare 2 dey

سلام خداخیرتون بده.کدوم خبر؟کی ؟ساعت چندبود؟ آخه این آزمون هیچوقت خبری نشده بود.

Google,lisans b pezeshki,akharin onvan tu hamin safhe,neveshte:pazireshe daneshjuye pezeshki az lisans manoot b nafe hozeye amuzesh,akhbaresh baraye 2 dey hast...
harf az behtar shodan zadan na badtar shodan pas ghaedatan bayad bargozar beshe,shoma gheir az in fekr mikonid???

afsane1370

New member
salam,b nazaram bargozar mishe,akhbaro didin?goftan dar surati k daneshgah Tehran dar morede lisans b pezeshki nazare mosbat bede,tasmimate behtari baraye pazireshe daneshju az maghtae lisans b pezeshki gerefte mishe na badtar!!!!!!pas tavakol mikonim b khoda va mikhunim va ishlla ntije migirim

Akhbare koja?
IshalllA

arez

New member
بچه هاااااااااااااااااااا خوب یه حرکتی انجام بدین...همینطوری باید وایسیم که چی بشه اخه؟؟
من زنگ زدم شمارشو از سایت دانشگاه تهران ورداشتم میگن 90% برگزار نمیشه

nssm

New member
بچه هاااااااااااااااااااا خوب یه حرکتی انجام بدین...همینطوری باید وایسیم که چی بشه اخه؟؟
salam,shomaro b ghoran hey zang nazanin begin bargozar mishe ya nemishe!!!!!ba ayandeye hame daran bazi mikonan,ru beheshun nadin.akhe ki in akhbaro rah andakhte????khoda kheireshun nade age vaghean gharare injuri badaz 6 sal bedune hich dalile ghane konandeii emtehano laghv konan,ishalla yeki haminjuri b sare khodeshun biare.......

arez

New member
ببینین اینا هر سال تا این موقع ثبت نام میکردن..تازشم ما پیگیر نباشیم حقمون ضایع میشه...قضیه واسه جداسازی دانشگاه ایران و تهرانه ..همونطور که سال پیش 10 نفر برداشتن(دقیق نمیدونم تعدادو)
این یه طرح بوده که میتونن هر موقع دلشون خواست کنسلش کنن ولی نه اینطوری که تا موعد امتحان ماها رو پا در هوا نگه دارن و ما باید از خقوقمون دفاع کنیم

goldan

New member

خوبه از اون هفته تاحالادرصدبرگزارنشدنش9تا کم شده!!آخه اون هفته میگفتن99%برگزارنمیشه.!!

arez

New member
پس الان تکلیف ماها چیه؟؟!!
بچه ها لطفا اگه خدایی نکرده اعلام کردن که برگزار نمیشه پراکنده نشین از اینجا..میتونیم اعتراض دسته جمعی بدیم...ماها خیلیامون از بهترین شرایط رشته هامون به خاطر علاقمون گذشتیم و این نمیتونه جواب زحمتای ماها باشه

nssm

New member
ببینین اینا هر سال تا این موقع ثبت نام میکردن..تازشم ما پیگیر نباشیم حقمون ضایع میشه...قضیه واسه جداسازی دانشگاه ایران و تهرانه ..همونطور که سال پیش 10 نفر برداشتن(دقیق نمیدونم تعدادو)
این یه طرح بوده که میتونن هر موقع دلشون خواست کنسلش کنن ولی نه اینطوری که تا موعد امتحان ماها رو پا در هوا نگه دارن و ما باید از خقوقمون دفاع کنیم

parsal az 5 dey ta 20 bahman bara sabte nam vaght bude,be har hal hamin ruza maloom mishe,ba aghl jur dar nemiad bargozar nashe,age nemikhan bargozar konan pas chera inghad moattal mikonan!!!

iranian girl

New member
parsal az 5 dey ta 20 bahman bara sabte nam vaght bude,be har hal hamin ruza maloom mishe,ba aghl jur dar nemiad bargozar nashe,age nemikhan bargozar konan pas chera inghad moattal mikonan!!!
منم موافقم.. اگه تصمیم داشتن برگزار نشه سریع اعلام میکردن.. البته من شنیدم دارن سوابق دوره های قبل رو بررسی می کنن واینکه ایا این شیوه پذیرش پزشکی جواب میده یا نه

nssm

New member
منم موافقم.. اگه تصمیم داشتن برگزار نشه سریع اعلام میکردن.. البته من شنیدم دارن سوابق دوره های قبل رو بررسی می کنن واینکه ایا این شیوه پذیرش پزشکی جواب میده یا نه
are manam hamino shenidam,tu akharin akhbar ham harfi az bargozar nashodan nazadan,aslan khodeshun goftan hadaf az in azmun jazbe daneshjuhaye ba estedad va por talashe,age azmuno farzan bekhan hazf konan,na tanha baese pishraft nemishan balke baese na omid shodan va pasrafte bachehaye lisans b pezeshki mishan va in ham ba hadafi k goftan tanaghoz dare va ham ba akhbare 2 deyeshun,vaghean baeede chenin kari bekhan anjam bedan....
ishalla bargozar mishe,omid ba khoda k zud khabaraye khub behemun bedan......

goldan

New member
are manam hamino shenidam,tu akharin akhbar ham harfi az bargozar nashodan nazadan,aslan khodeshun goftan hadaf az in azmun jazbe daneshjuhaye ba estedad va por talashe,age azmuno farzan bekhan hazf konan,na tanha baese pishraft nemishan balke baese na omid shodan va pasrafte bachehaye lisans b pezeshki mishan va in ham ba hadafi k goftan tanaghoz dare va ham ba akhbare 2 deyeshun,vaghean baeede chenin kari bekhan anjam bedan....
ishalla bargozar mishe,omid ba khoda k zud khabaraye khub behemun bedan......
انشاا... .اما میبینید ماهاچه شانسی داریم؟؟همین امسال که میخوایم شرکت کنیم اینام یادشون افتاده که بایدعملکردچندساله شونو ارزیابی کنن. هی خدا حکمتتوشکر.

eaeaea

New member
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
من دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم در مقطع کارشناسی و سوال من از شما این است که کسی با معدل دیپلم 70 صدم کمتر حد نصاب و معدل کارشناسی بالای 18/5 و حتی یک مقاله داخلی که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران هم باشد میتواند در این ازمون شرکت کند؟حتی اگر بخواهید میتوانید جواب را در دانشگاه حضورا به بنده بدهید البته اگر روزی که شما دارید من هم در دانشگاه حضور داشته باشم .ضمنا پیشاپیش متشکرم.

arez

New member
جدی؟؟ من فکر میکردم اذر ثبت نام کردن
امیدوارم برگزار بشه و هرچه زودتر اعلام کنن....موفق باشین

goleyakh

New member
بچه ها یه چیز بگم روحیتون عوض شه!

من قصد داشتم اگه آزمون برگزار نشه برم آکادمی گوگوش!!!! دیروز واسم یه ایمیل اومده: عدم برگزاری آکادمی گوگوش :25r30wi:

تازه میخام ارشد هم شرکت کنم ( مطمئنا اونم برگزار نخاهد شد!):65d6a5d6s:
من رفتم خودکشی کنم تا به خاطر من قیامت به پا نشده !!!:black_eyed:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا