زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghasedak69

New member
سلام به همگی
راوی جووون وقتی دیدم بچه ها تولدت رو تبریک گفتن چند ثانیه داشتم فکر میکردم الان چه ماهی هستیم و هنوز دقیق یادم نیست امروز چندمه ماهه....
اینقدر دیر شده اصلا روم نمیشه دیگه تبریک بگم.
انشالله عمر با عزت و با برکت داشته باشی و سرشار از شادی و آرامش و به همه آرزوهای قشنگت برسی.... همچنین الی عزیزم که دلم براش تنگ شده.

فردا صبح زود انشالله عازم مشهدیم گفتم قبل رفتن یه سر بیام ببینم چه خبره که دیدم خبرای خوبیه... انشالله نایب الزیاره همه هستم
یاعلی
فعلا خدانگهدار

rawy

New member
سلام به همگی
راوی جووون وقتی دیدم بچه ها تولدت رو تبریک گفتن چند ثانیه داشتم فکر میکردم الان چه ماهی هستیم و هنوز دقیق یادم نیست امروز چندمه ماهه....
انشالله عمر با عزت و با برکت داشته باشی و سرشار از شادی و آرامش و به همه آرزوهای قشنگت برسی.... همچنین الی عزیزم که دلم براش تنگ شده.

فردا صبح زود انشالله عازم مشهدیم گفتم قبل رفتن یه سر بیام ببینم چه خبره که دیدم خبرای خوبیه... انشالله نایب الزیاره همه هستم
یاعلی
فعلا خدانگهدار

:25r30wi:
سلام قاصدک جونم, خوبی؟
الهی بگردم, به خدا شرایطتتون رو می دونم, نه دیر نشده, شنبه بود تازه هنو یه هفته ام نشده :tonguesmiley:
قربووووووووووون تو :28:
التماس دعا, و امیدوارم سفرخوبی باشه و بهت خوش بگذره و حسابی خستگیت در بره, همچین که بخوره تو دیوار , خدا به همراهتون :smiliess (10):

rawy

New member
26193228198591198294.jpg

fanoosi

New member
سلام به همگی

یاعلی
فعلا خدانگهدار

التماس دعا دارم قاصدکی... خیلی دلم گرفته... سلاممو برسون... قاصدک باش...

fanoosi

New member
وااااااااا اصفااااااااااا واااااااااا مصیییییییبتااااااااااااااا این چه خاکی بود تو سر روانشناسی شد
دزدها کوزه عتیقه حاوی خاکستر «فروید» را شکستند
راست و دروغش پای هرکی گفته, من بی اطلاعم

سلام راوی جونم خوبی؟
چه خبر جالبی... نکته اش اینه که من فکر میکردم فقط هندی ها جسداشونو میسوزونند!!! پس فروید رو هم خاکستر کردن... چه جالب ...

rawy

New member
سلام راوی جونم خوبی؟
چه خبر جالبی... نکته اش اینه که من فکر میکردم فقط هندی ها جسداشونو میسوزونند!!! پس فروید رو هم خاکستر کردن... چه جالب ...

سلام عزیزم, قربانت, شما چطوری؟
دو ماراتن بالاخره تموم شد؟؟؟؟؟؟؟
جدا نشنیده بودی؟ من یادم نیست تو چه کتابی خونده بودم و قدیما که عرق روانشناسیم بیشتر بود یکی از فانتزی هام این بود که برم اون کوزه ی پر خاکستر رو از نزدیک زیارت کنم, روحش شاد :riz304:
آره الان خاکسترهاش رو هم خاک بر سرکردن
جالب اینکه این خبر رو تو ف ی س بوق گذاشته بودن و نوشته بودن هر فحشی دلتون می خواد می تونید تو کامنتها به مسببان این داستان بدید!
فک کنم خود فروید اگه بود این آدمو به عنوان روان رنجور تشخیص می داد که چیه که انقد به خاکستر اهمیت می دی :rolleyessmileyanim:

rawy

New member
امضات خیلی بامزه اس... کلی خندیدم:thanks:
هر چند به قول خانم مدیر بدبختی مردم خنده نداره!!!:25r30wi:

فقط امضاشون نیست که , اسمشون هم خیلی باحاله :25r30wi: همینطور آواتارشون
کلا خلاقه بچم :28:

rawy

New member
آینااااااااااااااازییییییییییییییییی
کجااااااااااااااییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟
تموم نشد این امتحانا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمیاین؟ :sadsmiley:

seyyed reza

New member
وااااااااا اصفااااااااااا واااااااااا مصیییییییبتااااااااااااااا این چه خاکی بود تو سر روانشناسی شد
دزدها کوزه عتیقه حاوی خاکستر «فروید» را شکستند
راست و دروغش پای هرکی گفته, من بی اطلاعم

اینم خبر عجیبی بود ،کلا خبر عجیب غریب زیاد شنیده میشه.
می ترسم در آینده نه چندان دور هم اعلام کنن جناب فروید زنده شدن و دارن با رویکرد روان تحلیل گری (psychoanalysis) به فعالیت های علمی و پژوهشی و بالینی خودشون ادامه میدن و از اعضای انجمن علوم پزشکی دعوت به کار کردن واسه شعبه کلینیک فروید در ایران.
از خانم مدیر،(راوی انجمن) هم ممنون به خاطر زحماتشون.

rawy

New member
ولی خدایی ی ادم میتونه چقد بزرگگگگگ باشه که بعد اینهمه سال حتی خاکسترشم واسه بقیه با ارزش باشه!

تاثیر فروید رو تو علم روانشناسی در حد انیشتن می دونن تو فیزیک, خدایی به آرزوی به شهرت رسیدنش رسید ولی حیف که خودش نیست ببینه

rawy

New member

اینم خبر عجیبی بود ،کلا خبر عجیب غریب زیاد شنیده میشه.
می ترسم در آینده نه چندان دور هم اعلام کنن جناب فروید زنده شدن و دارن با رویکرد روان تحلیل گری (psychoanalysis) به فعالیت های علمی و پژوهشی و بالینی خودشون ادامه میدن و از اعضای انجمن علوم پزشکی دعوت به کار کردن واسه شعبه کلینیک فروید در ایران.
از خانم مدیر،(راوی انجمن) هم ممنون به خاطر زحماتشون.

کااااااااااااش می شد, ولی اگه زنده بود فک کنم من باهاش دعوام می شد انقد که عقایدش متعصبانه است, ولی کدوم روانشناسه که اسم فروید بیاد و تعظیم نکنه؟
حالا اون که بعیده زنده بشه چون دیگه خاکستر شده اما همش یه حسی به من میگم مایکل جکسون زنده است دروغ گفتن مرده :25r30wi: حالا ببینین کی گفتم, این تو دلم مونده بود دنبال یه فرصت می گشتم یه جایی مطرحش کنم که به اسم خودم ثبت بشه
اختیار دارین چه زحمتی :riz304:

ainazhz

New member
آینااااااااااااااازییییییییییییییییی
کجااااااااااااااییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟
تموم نشد این امتحانا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمیاین؟ :sadsmiley:

سلام راوی جونم. خوبی عزیزم... تموم شد. یه هفته ای دسترسی به اینترنت نداشتم. اخه رفته بودم تعطیلات بعد از امتحانات :rolleyessmileyanim:
با درسا چطوری عزیزم؟ کنکور علوم هم شرکت میکنی؟
منم کلی کار ریخته تو سرم که تو این تعطیلات انجام بدم . تازه اواول اسفند عروسی داداشم هم هست .:thanks: فکر کن دیگه چقدر کار دارم.

rawy

New member
0wi::25r30wi:
سلام راوی جونم. خوبی عزیزم... تموم شد. یه هفته ای دسترسی به اینترنت نداشتم. اخه رفته بودم تعطیلات بعد از امتحانات :rolleyessmileyanim:
با درسا چطوری عزیزم؟ کنکور علوم هم شرکت میکنی؟
منم کلی کار ریخته تو سرم که تو این تعطیلات انجام بدم . تازه اواول اسفند عروسی داداشم هم هست .:thanks: فکر کن دیگه چقدر کار دارم.

سلام گلم آخى کار خوبى کردى بعد اونهمه خستگى لازم داشتى
منم بد نىستم تو اوقات فراقتم درس مىخونم
به سلامتى اىشالا خوشبخت بشن
واى فکر کردم مىخواى بگى عروسى خودمههههههههههه

crazy 4 u

New member
سلاممممممممم
بچه هادر مورد بومی سازی یا اسلامی سازی روانشناسی چیزی شنیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا