زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
خانوم مدیر جون تولـــــــــــدت مبارک.....
2vsj1nm.gif
multistars.gif
2uge4p4.gif
626gdau.gif

parand

Well-known member
راوووی جونم گنجشکام واسه شماس(فقط نمیدونم چرا گوگل گنجشکای خوشگلتر از اینا نداشت:(50):)
07334886085216769640.jpg

64964219986287236912.jpg

parand

Well-known member
راوی عزیــــــــزم امیدوارم همیشه سلااااااااااااامت باشی.و به همه ی اهدافت برسی گلم...:(40):
و همیـــــشه آرامـــــــــش مهمون قلبت باشه ...
:rose:
224119_flower3.gif
21819_flower2.gif

rawy

New member
واااااااااااااااااااااااااااااااای پرررررررررررررررررند
6asmnhy.gif

قربوووووووووونت برم الهییییییییییییییییییییییییییییییییییی
bighug.gif

اصلاااااااااا انتظارش رو نداشتم
نوزدهم تولد الی بود, من برای اینکه یادآوری تولد خودم نشه اینجا هیچی نگفتم و با مسیج و فیس بوک بهش تبریک گفتم, واقعااااااا فکر نمی کردم کسی یادش مونده باشه, اما خیلی خوشحال شدم, ممنونم ازت
4gq6d6h.gif

rawy

New member
راوی عزیــــــــزم امیدوارم همیشه سلااااااااااااامت باشی.و به همه ی اهدافت برسی گلم...
و همیـــــشه آرامـــــــــش مهمون قلبت باشه ...
:rose:
224119_flower3.gif
21819_flower2.gif

زنده باشی, بازم ممنونم از لطفت و ایشالا که دسته جمعی برای رسیدن به هدفمون خوشحال باشیم
599321_Laie_94.gif

rawy

New member
از همین تریبون مجددا تولد الی عزیزم رو هم تبریک می گم, برات آرزوی بهترین ها رو دارم الی جان
toyou.gif

henri

New member
سلام راوی جووووووووووووووووووووووووووووووونم خوبی؟ منم تولدت رو تبریک میگم ببخشید من درگیر امتحانا بودم و تولدتم نمیدونستم الان دیدم خیلی خوشحال شدم دلم برا تولد تنگ شده ایشالا همیشه سلامت و خوشبخت و موفق باشی :heart::thanks::bunnyearsmiley:

rawy

New member
سلام راوی جووووووووووووووووووووووووووووووونم خوبی؟ منم تولدت رو تبریک میگم ببخشید من درگیر امتحانا بودم و تولدتم نمیدونستم الان دیدم خیلی خوشحال شدم دلم برا تولد تنگ شده ایشالا همیشه سلامت و خوشبخت و موفق باشی :heart::thanks::bunnyearsmiley:

سلام عزیزم, ممنون شما خوبی؟
خسته نباشی, ایشالا نمره هاتم عالی بشه
اختیار داری, ممنونم از لطفت :rose:

parand

Well-known member
واااااااااااااااااااااااااااااااای پرررررررررررررررررند
6asmnhy.gif

قربوووووووووونت برم الهییییییییییییییییییییییییییییییییییی
bighug.gif

اصلاااااااااا انتظارش رو نداشتم
نوزدهم تولد الی بود, من برای اینکه یادآوری تولد خودم نشه اینجا هیچی نگفتم و با مسیج و فیس بوک بهش تبریک گفتم, واقعااااااا فکر نمی کردم کسی یادش مونده باشه, اما خیلی خوشحال شدم, ممنونم ازت
4gq6d6h.gif

سلااااااااااام راوی جونم...
مگه میشه تولد راوی جونمو یادم بره....
راوی جون درسا چطورن؟؟؟؟
میخونی؟؟؟؟

parand

Well-known member
سلاممممممممممممممممممممم پرند جونم. دوست مهربون من
خوبیییییییییییی؟ خیلی دلم واست تنگ شده بود.. البته خودم هم وقت ندارم زیاد بیام. اما هر روز یه سر میزنم ببینم بچه ها چیزی نوشتن یا نه.
خیلی خوب بخون. امسال دانشگاه تهرانی دیگه ایشالله... وایی چقتر خوشحال میشم خبر قبولیتو بشنوم. مواظب خودت باش عزیزم
سلاااااااااام ایناز عزیزم...
:ad54ad:

خوبی؟؟؟؟
منم خیلی دلم تنگ شده واست. نمی رسم هر روز بیاااااااام سایت. ولی سر میزنم گهگداری...
به یه دانشگاه متوسط هم راضیم. اگه تهران قبول شم که محشره.....
:4d564ad6:

rawy

New member
ترکوندن که نه...
در حد ترقه ای که بچه مدرسه ایها موقع چاهارشنبه سوری میزنن حاضرم...

.....

:25r30wi::28:
عزیزم تلاش های خودت رو دست کم نگیر, ضمیرناخودآگاه متوجهه حقیقت نمی شه هرچی که بهش بگی می پذیره ها, حواست رو جمع کن روزای آخر فقط انرژی مثبت بهش بدی :smiliess (3): ایشالا که مثل بچه های موفق پارسال تو هر دوتا آزمون بهترین ها رو بیاری و راحت بتونی انتخاب خوبی داشته باشی :thumbsupsmileyanim:

rawy

New member
بیشتر از این وقتت رو نگیرم, عزیزم, مراقب روحیت و سلامت باش
شبت خوش و پرستاره و 3D و E و F و G و ... :tonguesmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا