زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
سلااااااام دوستای گلم...
چرا کسی نیست...:dadad4:
بچه ها واسه انتخاب رشته ی دانشگاه ازاد یکم راهنمایی میخوام...
ترتیب انتخاب رشتم احتمالا اینجوریه:
رودهن
علوووم تحقیقات
ساری
تنکابن
یه سوال!
مدرک علوم تحقیقات معتبر هست؟؟
علوم تحقیقات تهران چطوره؟؟؟؟
راستی فکر کنم ازمونش با بهداشت با اختلاف یه روز برگزار میشه.
محل ازمون به چه صورته؟؟؟
اولویت اولمون هر جایی که باشه باید همونجا امتحان بدیم؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه من به مشکل برمیخورم....:wacsmiley::14:

آخرین ویرایش:

ghasedak69

New member
94024241591079747989.jpg

ممنون راوی جوووووووووووووووووووووووونم
خیلی قشنگ بود.... واقعا لذت بردم.... اگرمی شد بیش از 10 بار لایک می کردم خیلی تشبیه زیبایی بود

rawy

New member
سلاممممممممم
بچه هادر مورد بومی سازی یا اسلامی سازی روانشناسی چیزی شنیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره دیدن روانشناسی رو نمی شه کلا حذفش کرد, گفتن بومیش کنیم بد نیست, گویا رشته روانشناسی اسلامی ایجاد کردند, البته نمی دونم واسه کدوم دانشگاهه
فکر کنم اگه فروید زنده بود اینایی که این تصمیم رو گرفتن رو می نداخت تو کوره های آدم سوزی آلمانی ها

hamidehjoon

New member
سلام بچه های گل روانشناس
ده تا جمله نوشتم و پاک کردم
پاک کردم چون نمیخام موج منفی بدم
بچه ها مواظب خودتون
خوبیهاتون
وآرزوهای قشنگتون باشید
روزی خورشید طلوع خواهد کرد و بر سر همه گلهایی که از یخبندان جان سالم به در برده خواهد تابید
خورشید پاداش گلهایی است که در برابر یخبندان ایستادگی کردند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parand

ainazhz

New member
0wi:

سلام گلم آخى کار خوبى کردى بعد اونهمه خستگى لازم داشتى
منم بد نىستم تو اوقات فراقتم درس مىخونم
به سلامتى اىشالا خوشبخت بشن
واى فکر کردم مىخواى بگى عروسى خودمههههههههههه

مرسی عزیزم ... نه بابا من که فعلا بچه ام:25r30wi: :smilies: :smiliess (3): ایشاالله عروسیه خودت عزیزم:riz304:

rawy

New member
سلام بچه های گل روانشناس
ده تا جمله نوشتم و پاک کردم
پاک کردم چون نمیخام موج منفی بدم
بچه ها مواظب خودتون
خوبیهاتون
وآرزوهای قشنگتون باشید
روزی خورشید طلوع خواهد کرد و بر سر همه گلهایی که از یخبندان جان سالم به در برده خواهد تابید
خورشید پاداش گلهایی است که در برابر یخبندان ایستادگی کردند

خوشحال شدم اومدی حمیده جون خیلی وقته نبودی دلم برات تنگ شده بود

fanoosi

New member
سلام دوستای عزیززززززززززززم
خوبید؟چه خبرا؟دلم براتون تنگ شده بود...
راستش این امتحانای ما که تموم شد درگیر مسافرت و مهمون و جلسه ی دفاع همسایه و ترجمه و تایپ و هزار قلم ریز و درشت دیگه شدم...فکر کردم بعد امتحانا وقت میشه یه نفسی تازه کنم ولی انگار همینم برای خودش پروژه ای بود!!!!!
تازه 21 بهمن هم امتحان ترم رشد دارم..آخه هنوز امتحان ترم رشدمون تموم نشده!!!این پنجمین امتحان حذفی و انشالله آخریشه!!!!
البته مهم اینه که ترم اول گذشته و ....من زنده ام هنوز و غزل فکر میکنم!!!هوراااااااااااااااا ... میریم مرحله ی بعد...میگن غول های مرحله بعد چند تا شاخ و چند تا سر اضافه تر هم دارند!!!
فکر میکنم چند روز دیگه آزمون ارشد وزارت علوم برگزار میشه....از ته قلبم برای همه ی دوستام آرزوی موفقیت دارم...

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام دوستای عزیززززززززززززم
خوبید؟چه خبرا؟دلم براتون تنگ شده بود...
راستش این امتحانای ما که تموم شد درگیر مسافرت و مهمون و جلسه ی دفاع همسایه و ترجمه و تایپ و هزار قلم ریز و درشت دیگه شدم...فکر کردم بعد امتحانا وقت میشه یه نفسی تازه کنم ولی انگار همینم برای خودش پروژه ای بود!!!!!
تازه 21 بهمن هم امتحان ترم رشد دارم..آخه هنوز امتحان ترم رشدمون تموم نشده!!!این پنجمین امتحان حذفی و انشالله آخریشه!!!!
البته مهم اینه که ترم اول گذشته و ....من زنده ام هنوز و غزل فکر میکنم!!!هوراااااااااااااااا ... میریم مرحله ی بعد...میگن غول های مرحله بعد چند تا شاخ و چند تا سر اضافه تر هم دارند!!!
فکر میکنم چند روز دیگه آزمون ارشد وزارت علوم برگزار میشه....از ته قلبم برای همه ی دوستام آرزوی موفقیت دارم...

سلاااااااااااااااااام فانوسی جووووووووووووووونم
خوبی؟؟؟؟
کجایی تو دخترررررررررر؟؟؟
دلم تنگیده بود برات یه عاااااااااااااالمه
خسته نباشی طبق معمول
امیدوارم با نمره های عالی همه آزمون هات رو بگذرونی
مراقب خودت باش طبق معمول :rose:

fanoosi

New member
سلاااااااااااااااااام فانوسی جووووووووووووووونم
خوبی؟؟؟؟
کجایی تو دخترررررررررر؟؟؟
دلم تنگیده بود برات یه عاااااااااااااالمه
خسته نباشی طبق معمول
امیدوارم با نمره های عالی همه آزمون هات رو بگذرونی
مراقب خودت باش طبق معمول :rose:

سلام عزیزم
شما خوبی؟چه خبرا؟
ممنون....منم خوبم خداروشکر...همین اطراف می پلکم واسه خودم!!!فقط اونقدر کار سرم ریخته که خداروشکر میکنم در حال حاضر کلاسامون شروع نشده!!!
منم خیلی دلم برات تنگ شده بود...همینطور برای بقیه ی بچه ها
کنکور یه هفته افتاد عقب درسته؟؟؟؟ خیلی عجیبه ها!!!
[/color

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rawy

New member
سلام عزیزم
شما خوبی؟چه خبرا؟
ممنون....منم خوبم خداروشکر...همین اطراف می پلکم واسه خودم!!!فقط اونقدر کار سرم ریخته که خداروشکر میکنم در حال حاضر کلاسامون شروع نشده!!!
منم خیلی دلم برات تنگ شده بود...همینطور برای بقیه ی بچه ها
کنکور یه هفته افتاد عقب درسته؟؟؟؟ خیلی عجیبه ها!!!
[/color

قربانت، سلامتی
نه عزیزم عجیب نیست از من که سالها تجربه دارم بپرس :25r30wi:
قبلا هم این اتفاق افتاده بود

zahra2013

New member
راوی جون ممنون از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی....مشکل حل شد.(صندوق پیامت پر بود نتونستم خصوصی بفرستم)

rawy

New member

زنی بود به نام سارا. به کاتاتونی (جمود خلسه ای) مبتلا بود. و من هر روزِ هفته می دیدمش. به من یاد داده بودند بیماران کاتاتونیک، ظاهراً نسبت به اطرافشان بی تفاوتند و تقریباً هیچ چیز از آنچه در جریان است، به خاطر نمی آورند یا ضبط نمی کنند. در نتیجه نیم ساعت برایش وقت می گذاشتم و وراجی می کردم. از روزم برایش می گفتم و همه حدس و گمان های ناپخته ام درباره اینکه ممکن است در حال تجریه چه حالاتی باشد، با او در میان می گذاشتم. او هیچ وقت پاسخی نمی داد و به فضای خالی روبرو خیره می شد.

و بعد در عرض چند ماه، کم کم از حالت کاتاتونی بیرون آمد و من درباره ملاقات های چندماهه و معنایی که برای او داشت، پرسیدم. گفتم که بعید می دانم برایش مهم بوده باشد چون هرگز به نظر نمی آمد توجهی به من داشته باشد. هیچوقت جواب او را فراموش نمی کنم: «اوه دکتر یالوم، اون روزا برام مثل نون شب بودی» این مسئله اثر ماندگاری در ذهن من حک کرد: به برقراری رابطه اعتماد کن، همیشه بلافاصله جواب نمی گیری.
اروین یالوم

ainazhz

New member

زنی بود به نام سارا. به کاتاتونی (جمود خلسه ای) مبتلا بود. و من هر روزِ هفته می دیدمش. به من یاد داده بودند بیماران کاتاتونیک، ظاهراً نسبت به اطرافشان بی تفاوتند و تقریباً هیچ چیز از آنچه در جریان است، به خاطر نمی آورند یا ضبط نمی کنند. در نتیجه نیم ساعت برایش وقت می گذاشتم و وراجی می کردم. از روزم برایش می گفتم و همه حدس و گمان های ناپخته ام درباره اینکه ممکن است در حال تجریه چه حالاتی باشد، با او در میان می گذاشتم. او هیچ وقت پاسخی نمی داد و به فضای خالی روبرو خیره می شد.

و بعد در عرض چند ماه، کم کم از حالت کاتاتونی بیرون آمد و من درباره ملاقات های چندماهه و معنایی که برای او داشت، پرسیدم. گفتم که بعید می دانم برایش مهم بوده باشد چون هرگز به نظر نمی آمد توجهی به من داشته باشد. هیچوقت جواب او را فراموش نمی کنم: «اوه دکتر یالوم، اون روزا برام مثل نون شب بودی» این مسئله اثر ماندگاری در ذهن من حک کرد: به برقراری رابطه اعتماد کن، همیشه بلافاصله جواب نمی گیری.
اروین یالوم

عالی بود. ار چه کتابی بود؟ راوی جونم کتاب خوب معرفی کن:thumbsupsmileyanim:

rawy

New member
عالی بود. ار چه کتابی بود؟ راوی جونم کتاب خوب معرفی کن:thumbsupsmileyanim:

نمی دونم عزیزم, منبعش رو ننوشته بود ولی به احتمال زیاد یکی از کتابهای یالوم هست :tonguesmiley: (چشم بسته غیب گفتم, اما آخه همون یالوم آخرش رو هم من خودم اضافه کردم هیچی ننوشته بود از کیه)
مدتهاست همش دارم درجا می زنم, نه کتاب جدیدی خوندم نه خریدم :sadsmiley: اگه چیزی خاطرم اومد حتما معرفی می کنم آیناز جونم :28:

ainazhz

New member
نمی دونم عزیزم, منبعش رو ننوشته بود ولی به احتمال زیاد یکی از کتابهای یالوم هست :tonguesmiley: (چشم بسته غیب گفتم, اما آخه همون یالوم آخرش رو هم من خودم اضافه کردم هیچی ننوشته بود از کیه)
مدتهاست همش دارم درجا می زنم, نه کتاب جدیدی خوندم نه خریدم :sadsmiley: اگه چیزی خاطرم اومد حتما معرفی می کنم آیناز جونم :28:

فدات شم. مرسی عیزیزم. اماده ای واسه امتحان علوم؟ 5 شنبه هست؟ اصلا شرکت کردی؟

rawy

New member
فدات شم. مرسی عیزیزم. اماده ای واسه امتحان علوم؟ 5 شنبه هست؟ اصلا شرکت کردی؟

خدا نکنه, علوم؟ آماده؟ شرکت؟ پنجشنبه؟
آره شرکت کردم, ولی اصلا آماده نیستم, اصلا براش وقت نذاشتم و همه دونسته هام یا از قبله یا از مطالبی که برای بهداشت خوندم که اونم مقدارش زیاد نیست, سنگینی رقابت تو علوم و مشخص نبودن منابعش باعث شده که اصلا بهش فکر نکنم فقط از هفته قبل گیج شدم که اقلا یه کم تستهای سالهای قبل علوم رو کار کنم یا همون درسای بهداشتم رو بخونم, تو این گیجی نه اونو می خونم نه اونو, از اونجا رونده از اونجا مونده شدم, زودتر بیاد تموم شه بره اقلا تکلیفمو بدونم که با چه درسهایی طرف هستم
خودت چطوری؟ نمره هاتون اومد؟ از مقاله چه خبر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا