زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fanoosi

New member
سلام خواهرجووون
از کدوم سایت آپلود کنم گلی جان ؟؟؟

سایت زیاده برای آپلود
ولی من از این خیلی راضیم:
آپلود سنتر قدرتمند . صفر آپ دات آی آر . آپلود عکس . آپلود با لینک مستقیم . آپلود با حجم بالا . آپلود نامحدود . آپلود آهنگ . آپلود نرم افزار . آپل?
اول باید عضو بشی....بعد تو قسمت جستجو باید فایلت رو از کامپیوتر پیدا کنی و گزینه ی آپلود رو کلیک کنی....یه کم صبر کنی و بعد چند تا لینک میده شامل لینک مستقیم و لینک برای وبسایت و لینک برای انجمن و غیره....
اون لینکی که برای انجمن هست رو کپی کن و اینجا پیست کن و بعد عکست رو بزرگ اینجا نمایش میده
بازم سوالی بود بپرس عزیزم

ainazhz

New member
نه عزیزم , حالا من یه چیزی گفتم, ساعت یازده بود
تو فرهنگ لغت آیناز ساعت 11 کله سحره فقط

ااهااااااااااااااا پس خوبه. اره دیگه 11 بیدار شم دوباره باید ساعت 2 اینا یه چرتکی بزن. خیلی تنبل شدم

parand

Well-known member
سلاااااام. از همین سایت علوم پزشکی استفاده کنید. من همه ی عکسارو همینجوری گذاشتم ......

م منتظر

New member
دوستان رواندوستم سلام.
باز روانم درد میکنه بچه ها
تردید داره دیوانه م میکنه. از هر کی راجع به منابع می پرسم یه عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالمه کتاب معرفی میکنه. منم که با این مشغله ی کاری نمیتونم هممممممممه رو بخونم. دچار تردید و استرس میشم:sadsmiley::sadsmiley: نمیتونم اطمینان کنم
کاش یکی بود و از بین این همه منابع مختلف به من این امید و اطمینان رو میداد که پسر برای بالینی این کتاب بهترینه، رشد اون کتاب، مرض این!!! :smilies-azardl (181رواندوستا کمکم کنید دیگه. کاش یکی از دوستان که در مورد کنکور وزارت علوم اشراف داره یه شماره تماس به من منتظر میداد، تماس میگرفتم و سوالا و دغدغه هامو مطرح میکردم. کاش. کاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش
اصن به سرم زده بلند شم برم تهرون حضوراً از کسی بپرسم
مگه من چقد دیگه وقت دارم!!!!
کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک
کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک:smiliess (2):

ainazhz

New member
دوستان رواندوستم سلام.
تردید داره دیوانه م میکنه. از هر کی راجع به منابع می پرسم یه عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالمه کتاب معرفی میکنه. منم که با این مشغله ی کاری نمیتونم هممممممممه رو بخونم. دچار تردید و استرس میشم:sadsmiley::sadsmiley: نمیتونم اطمینان کنم
کاش یکی بود و از بین این همه منابع مختلف به من این امید و اطمینان رو میداد که پسر برای بالینی این کتاب بهترینه، رشد اون کتاب، مرض این!!! :smilies-azardl (181رواندوستا کمکم کنید دیگه. کاش یکی از دوستان که در مورد کنکور وزارت علوم اشراف داره یه شماره تماس به من منتظر میداد، تماس میگرفتم و سوالا و دغدغه هامو مطرح میکردم. کاش. کاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش
کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک:smiliess (2):

من که تو تاپیک 93 مهمارو با رنگ ابی مشخض کردم جناب منتظر . نا سلامتی با کنکور دادیما... همون ابیهارو تهیه کنید فعلا و اول اونارو بخونید. دیگه کتاب دیگه ای نیست... مثلا بگید که اطرافیاتنون جز اون کتابا چیو معرفی میکنن ماهم بدونیم؟
نگران نباشید . این طبیعی هست که اول اینطور سردرگم باشید. اما اون لیست شمارو از سردرگمی در میاره اگر به حرف همه توجه نکنید. بچه های این تاپیک و دوستای من اینقدر درس خوندن دیگه حرفه ای شدن. هر چی گفتن در حد تواناییتون انجام بدین موفق میشین

rawy

New member
دوستان رواندوستم سلام.
هنوز که خیلی وقت دارید چرا انقد نگران؟
مشکل رشته روانشناسی همین زیاد بودن منابع هست, کاریش نمی شه کرد, ولی من بارها و بارها این رو شنیدم که اگه یک منبع رو هم می خونی ولی عمیق بخون.
در عمل چه بخواین چه نخواین تو کنکور حتماااااااا یه کاری می کنن که داد همه در بیاد اصلا خاصیت کنکوره, ولی خوبیش اینه که شرایط واسه همه یکسانه.
برنامه ریزی تا حد زیادی شخصیه, یعنی خودتون باید برنامه خاص خودتون رو پیدا کنید که چه شکلی بخونید بهتره, اما کتابها رو یکی یکی شروع کنید عمیق بخونید و چه بهتر که بشه به هر منبعی برای هر درس بازم اضافه کنید.
هرچی بخوام بگم احتمالا خودتون می دونید, روی زبان و آمار خوب زمان بگذارید
موفق باشید

zahra2013

New member
سلام بچه ها
سوالات رو تو سیستم تخمین درست کردن؟تکلیف سوال حذفی چی شد؟باید اونو درست در نظر بگیریم ؟کسی میدونه؟؟؟

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
مراقب باشيد چيزهايي را كه دوست داريد بدست آوريد وگرنه مجبور خواهيد بود چيزهايي را كه بدست آورده ايد دوست داشته باشيد!

جورج برنارد شاو

ghasedak69

New member

ببخشید دوستان فانوووسی جووون دوست داشت ببینه.
با گوشی عکس گرفتم یکم کیفیتش پایینه... هرکدوم برای یه بالشه.... که دوتاش کنار هم قرار می گیره کامل بشه

آخرین ویرایش:

ghasedak69

New member

اینم یکی از روسری های قدیمیم بود امروز براش حاشیه کشیدم.
اون خط سفیدها با صابونه برای این که بدونم با چه فاصله ای بکشم پاک میشن

rawy

New member
ای جوووووووووونم قاصدک هنرمندددد :4d564ad6:
خیلییییییی خوشگلننننن
ک ل ا س بذار برامون به مام یاد بده

آخرین ویرایش:

م منتظر

New member
من که تو تاپیک 93 مهمارو با رنگ ابی مشخض کردم جناب منتظر . نا سلامتی با کنکور دادیما... همون ابیهارو تهیه کنید فعلا و اول اونارو بخونید. دیگه کتاب دیگه ای نیست... مثلا بگید که اطرافیاتنون جز اون کتابا چیو معرفی میکنن ماهم بدونیم؟
نگران نباشید . این طبیعی هست که اول اینطور سردرگم باشید. اما اون لیست شمارو از سردرگمی در میاره اگر به حرف همه توجه نکنید. بچه های این تاپیک و دوستای من اینقدر درس خوندن دیگه حرفه ای شدن. هر چی گفتن در حد تواناییتون انجام بدین موفق میشین
ایناز جان مشکل تعدد منابعی هست که معرفی شده برای هر درس. آخه بدبختانه من رشته م هم روان نبوده! از این جهت دچار سردرگمی میشم. اگه برای هر درس یه منبع مهم و در واقع مهمترین منبع رو اعلام بفرمایید منت سرم گذاشتید. قول میدم انشا، الله قبول شدم جبران کنم. شیرینیه همتون هم محفوظ. اصن یه شب ناهار همه گی مهمون من:smiliess (3):

parand

Well-known member
با گوشی عکس گرفتم یکم کیفیتش پایینه... هرکدوم برای یه بالشه.... که دوتاش کنار هم قرار می گیره کامل بشه

قاصدک جونم خیلی خوشگلن....واقعا هنرمندی.....
104.gif
104.gif
104.gif

fanoosi

New member

وای قاصدک جونم...خیلی خوب دراومده...واقعا هنرمندی خواهر
بهت افتخار میکنم...

parand

Well-known member
سلاااااااااااااااااااااام. را هیچ کس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الی ایلین و 123 عزیز خیلی وقته نیومدن دلم واسشون تنگ شده..........
کاش زودتر بیان...........

parand

Well-known member
منم رفتم.............
Alex_03.gif

ولی حیف شد دلم میخواست حرف بزنم.....................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا