روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

nikaesf

New member
بچه ها من عذاب وجدان دارم
به دانشگاه منظممون اصفهان تهمت زدم
بنده خداها تاریخ دقیق ثبت نام همه رشته ها رو زدن تو سایت
اما من اطلاعیه رو تو گوشیم میدیدم و تاریخاش نمایش داده نمیشد
اما تو لپتاب واضح نمایان شد

nikaesf

New member
سلام خوبید
تبریک میگم
یزد هم خوبه خیلی
انشالله یه انتقالی توووپ هم بدن بهتون
دوستان عزیز و گلم سلام
شرمنده من یه مدت سرم حسابی شلوغ بود نمیتونستم زیاد اینجا سربزنم. امروز اومدم چند صفحه ای از تاپیکو خوندم ..سپاسگذارم بابت تبریکات محبت آمیزتون.
در جواب دوستی که پرسیده بود اصفهان قبول شدم ؟ نه متاسفانه من انتخاب دومم یزد قبول شدم و شامل ظرفیت 5 نفری اصفهان نشدم.هفته گذشته کلا تو فاز افسردگی بودم در عین حال مهمونداری هم میکردم ولی الان بهترم هرچی خدا بخواد.
خوشحالم که دوستان خیلی خوبی اینجا پیدا کردم:riz304:

m_mobini

New member
سلام مامان علی کوچولو تبریکککک نگران نباش منم یزدقبول شدم باهم ازاصفهان میریم ایشالابعدشم هردوانتقالی میگیریم توکل برخداااا....

mexin

Well-known member
سلام مامان علی کوچولو تبریکککک نگران نباش منم یزدقبول شدم باهم ازاصفهان میریم ایشالابعدشم هردوانتقالی میگیریم توکل برخداااا....

تو ارشد به هیچ وجه انتقالی نمیدن ..چون برای هر دانشجوی ارشد بودجه ی خاص رو به اون دانشگاه تخصیص دادن و دانشگاه مبدا از اون بودجه خاص نمیگذره و بده به دانشگاه مقصد ... انتقالی میسر نمی باشد متاسفانه

sepideeee

New member
واقعا گذاشتن ی فرم و مدارک مورد نیاز تو صفحه دانشگاه چند دقیه طول میکشه؟ که ی بار میزنه نهم ی باز پونزدهم ؟ اگه سخته بگین که من متشکر مسولین محترم باشم واسه این همه زحمت
ببین متین اگه مثل دانشگاه زنجونیا ( به قول دلارام) تعهد محضری میخواد .. کلا اطلاعیه نزنن بهتره :65d6a5d6s:
فعلا بدون مسئولیت و دردسر داریم تو بهشت حالشو می بریم دیگه .. فقط می ترسم یهو بریم بگن ثبت نام تموم شدده :5:

m_mobini

New member
تو ارشد به هیچ وجه انتقالی نمیدن ..چون برای هر دانشجوی ارشد بودجه ی خاص رو به اون دانشگاه تخصیص دادن و دانشگاه مبدا از اون بودجه خاص نمیگذره و بده به دانشگاه مقصد ... انتقالی میسر نمی باشد متاسفانه

من ازآموزش ومدیرگروه اصفهان پرسیدم گفت میشه

fifi

New member
انتقالي امكان داره و ميشه فقط دانشگاه مقصد هزينه تحصيل رو مي گيره شهريه اي معادل شهريه شبانه.

سلام خوبید
تبریک میگم
یزد هم خوبه خیلی
انشالله یه انتقالی توووپ هم بدن بهتون[/ SIZE]

سلام ممنونم منم تبریک میگم انشالله.

سلام دوست گلم ممنونم . خیلی خوبه که یک همسفر همشهری دارم. انشالله توکل بر خدا.

nikaesf

New member
دوستانی که نگران پول عکسا بودن?????? میتونین با نصف قیمت بدید زیراکس ولی زیراکس با کیفیت تقریبا مثل خود عکسه

- - - Updated - - -

دوستانی که نگران پول عکسا بودن😆 میتونین با نصف قیمت بدید زیراکس ولی زیراکس با کیفیت تقریبا مثل خود عکسه

- - - Updated - - -

دوستانی که نگران پول عکسا بودن😆 میتونین با نصف قیمت بدید زیراکس ولی زیراکس با کیفیت تقریبا مثل خود عکسه

- - - Updated - - -

mamaie

New member
اتفاقا" منم پرسیدم گفتن سالهای گذشته نمیشد اما امسال برای ارشد هم دستمونو باز گذاشتن و میشه به متاهلا انتقالی داد.

سلام دوست عزیز واقعا به متاهلا انتقالی میدن؟ منم گیلان قبول شدم و تهران زندگی میکنم.... چطوری باید اقدام کنم واسه انتقالی؟؟؟؟ شما اگه میدونید منو راهنمایی کنید

matin

New member
ببین متین اگه مثل دانشگاه زنجونیا ( به قول دلارام) تعهد محضری میخواد .. کلا اطلاعیه نکردیمتره :65d6a5d6s:
فعلا بدون مسئولیت و دردسر اریم تو بهشت حالشو می بریم دیگه .. فقط می ترسم یهو بریم بگن ثبت نام تموم شدده :5:
خوب من نمیگم دقیق روز ثبت نام رو بگن که ، بیان بگن آغو این مدارک و . . . لازمه حالا هر موقع ثبت نام کردیم ، کردیم ، اصلا ثبت نام نمیکنیم و نیاین

مهلا1991

New member
من امروز از یه نفر شنیدم که اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنی و قبول شی دانشگاه اولیت میپره
یادم رفت اگه قبول نشیم چی بازم میپره؟کسی میدونه؟؟؟

بالا