روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

دل آرام

New member
دلارام حالا اون همه فرمی رو که گفته بود پر کردی؟؟ همشو باید پر کنی یا تعدادیش که مربوط میشه به رشته و اینا رو؟

نمیدونم راستش
فردا میخوام زنگ بزنم یونی میپرسم دقیق میام میگم چی به چیه !
اما یه گمانم همه رو باید پر کنیم هیچ چیزی مربوط به یک رشته خاص نبود ! :wacsmiley:
بچه ها تازه من یه چیزی که فهمیدم اینه که کارکنان وزارت بهداشتم 10 درصد سهمیه دارن ! خخخخ

فقط راجب به تعهد محضریه از یکی از بچه ها شنیدم گفت مال اون رشته هایی که طرح اجباری دارن !! و اینکه سالای پیشم تو همون دانشگاه امضا میکردن محضر نمیرفتن !

sepideeee

New member
دلارام انقده گفتی از زنجان منم هوس کردم تاسوعا بیام پیشت :)) حسینه ی زنجانیها :ad54ad:

sepideeee

New member
ترم دومم در حد من نیست، من در حد پایان نامه ام هههههههههههههههههههههههههه

خوب بگو پورکاظمی فردا مدرک ارشدتو بیاره در خونتون :)) خودش بیاره ها .... با پیغام و پس غام در حد تو نیست :))

ROJO

New member
خوب بگو پورکاظمی فردا مدرک ارشدتو بیاره در خونتون :)) خودش بیاره ها .... با پیغام و پس غام در حد تو نیست :))

نخیر، خود دکتر هاشمی باید بیاره، من فقط از ایشون تحویل میگیرم هههههههههههه

mri13

New member
25 سال؟ خوب معلومه که از عنفقان کودکی می شناخته تورو:riz481: حافظه قوی ای داشته با این وضع.کلا ناهار و شام و مال مفت حافظه آدم رو خوب بکار میندازه.حیف که سر جلسه امتحان جواب نمیده:25r30wi:
حالا چن تومن پیاده شدی؟:25r30wi:

دیگه دوستام اومدن تیریپه بفکر بودن جیبه رفیق بردارن گفتن بیا فلافل بده چلو کباب خرجت میره بالا ما راضی نیستم رفیقمون انقدر خرج کنه بعد رفتن یه فلافلی پیدا کردن پرسی 3500! منم گفتم این حرفا چیه پول فدای سرتون چلوکباب بهتره که! منم رفتم یه تهیه غذایی پیدا کردم چلوکباب میداد پرسی 2500! خلاصه 100 تومن از بابام گرفتم سه چهار شبانه روز شام دادیم! 40 50 تومن هم اضافه اومد مادرم گفت بیا به همسایه‌ها هم شام بده منم دادم! دیگه آخرش 20 تومن اضافه آوردم گذاشتم برای چندتا از بچه‌های فامیلم شام بگیرم!

دل آرام

New member
من زنگیدم یونی زنجونم
گفتن وزات خونه امسال دستور داده تعهد محضری بگیرن !
یا خدااااااا
فکر کنم به طرح تحول سلامت یه ربطایی داشته باشه !
آخر فکر کنم این وزات خونه منو میندازه زابل واسه طرحم ! :1dco2x0p1lilzhfpg1t

Ana67

New member
چرا هزینه شبانه وزارت علوم با آزاد یکیه ولی شبانه وزارت بهداشت بیشتره؟

آخرین ویرایش:

yeganehh

New member
امسال وزارت خونه نمیدونه با خودش چند چنده!!!.....اصن معلوم نیست چه خبره..دانشگاه ما میگه انتقالی نمیدن ولی تو پست های قبلی یکی گفته دانشگاه اصفهان گفته میشه....
من نفهمیدم اخر...
خستم از دست وزارت...خسته..:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بالا