روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
به قول سفیده میگه بریم محضر بعد محضریه به جای سند محضری میخایم ازش یه شوهر برامون پیدا بنماید .. اونم یه آلبوم دستتون میده و خودتون انتخاب میکنید .. بعد سندش رو میده دستتون میگه برید بعداز ظهر خودش میاد دم در خونتون و بعدش لی لی لی لی و مبارکه دیگه (اینارو سفیده گفته ها):whistle:

اینارو دانشگاه زنجان گفته :25r30wi: باید مو به مو هم اجرا بشه :a2d3:

SH!LA

New member
بعله ... خب فردا صبح زودی برید محضر با این سفیده شاید یه شهاب سنگ هم فرت اومد جلو پاتون و بعدش ..لی لی لی لی ....:tonguesmiley:

ما همین طوری هم هر روز از این شهاب سنگ ها و سیاره ها جلو پامون میخوره زمین! :riz481:

دل آرام

New member
من زنگ زدم دانشگاه زنجان اینا گفتن که امسال گذاشتن
گفت اون تعهدی که خود دانشگاه میگیره جداست
این تعهد محضری هم میگیرن که در سطح کشور قابل اجرا باشه
اگر نخواستین طرح رو بگذرونین دو برابر مبلغ دوره رو میگذرونین و آزاد میشه مدرکتون !
حالا هر کی حال داره زنک بزنه وزاتخونه قسمت طرح و اینا بپرسه چیه ! من که ارتروز انگشت گرفتم از بس زنگ زدم وزاتخونه !

mexin

Well-known member
اینارو دانشگاه زنجان گفته :25r30wi: باید مو به مو هم اجرا بشه :a2d3:

خب وام دانششجویی هم میدن ..چند روز پیش دانشگاه آزاد گفته هرکدوم از دانشجوهای ما ازدواج بنمایند بهشون 10 میلیون وام میدن ..اگه هردوشون دانشگاه آزادی باشن میشن زوج (آزاد و رها) و 20 میلیون وام بهشون میدن ...:tonguesmiley:

دل آرام

New member
سفیده شما که میرین بهشت با حوریاش که از شیر مادرم حلال تر بیدن !
دیگه محضر واسه چی !!

م.صفری

New member
من زنگ زدم دانشگاه زنجان اینا گفتن که امسال گذاشتن
گفت اون تعهدی که خود دانشگاه میگیره جداست
این تعهد محضری هم میگیرن که در سطح کشور قابل اجرا باشه
اگر نخواستین طرح رو بگذرونین دو برابر مبلغ دوره رو میگذرونین و آزاد میشه مدرکتون !
حالا هر کی حال داره زنک بزنه وزاتخونه قسمت طرح و اینا بپرسه چیه ! من که ارتروز انگشت گرفتم از بس زنگ زدم وزاتخونه !
:smiliess (15): چ چیزا
من دیروز بخش طرح و نیروی انسانی دانشگاه گیلان بودم مسئولش حرفی نزد :smilies:

mexin

Well-known member
ما همین طوری هم هر روز از این شهاب سنگ ها و سیاره ها جلو پامون میخوره زمین! :riz481:

شهاب سنگها که شبها دیده میشن و میان ..چجور روزها فرت وفرت میفتن جلو پای شما؟؟! هوم؟:65d6a5d6s:

sepideeee

New member
خب وام دانششجویی هم میدن ..چند روز پیش دانشگاه آزاد گفته هرکدوم از دانشجوهای ما ازدواج بنمایند بهشون 10 میلیون وام میدن ..اگه هردوشون دانشگاه آزادی باشن میشن زوج (آزاد و رها) و 20 میلیون وام بهشون میدن ...:tonguesmiley:

نه اون خوب نیست وامش بلاعوض نیست .. یه میلیون بدن بیس میلیون پس میگیرن ... اصلا نخواستیم تعهد محضری :)
دوستان روزتون خوش ...

دل آرام

New member
:smiliess (15): چ چیزا
من دیروز بخش طرح و نیروی انسانی دانشگاه گیلان بودم مسئولش حرفی نزد :smilies:

مگه چی پرسیدین که چیزی نگفت ؟
در مورد تعهد محضری بود
البته یگانه هم گفت کاشان چیزی نزده !
اون دانشگاههی که الان ریز مدارک با فرمها رو گذاشته کدومه که با زنجونم مقایسه کنم ؟!

SH!LA

New member
شهاب سنگها که شبها دیده میشن و میان ..چجور روزها فرت وفرت میفتن جلو پای شما؟؟! هوم؟:65d6a5d6s:

خُب شهاب سنگ هاش خـارجی هستن! اینم باید بگم؟! خارجی ها این مدلی میشن!
2mo5pow.gif

:riz481:

ROJO

New member
مگه چی پرسیدین که چیزی نگفت ؟
در مورد تعهد محضری بود
البته یگانه هم گفت کاشان چیزی نزده !
اون دانشگاههی که الان ریز مدارک با فرمها رو گذاشته کدومه که با زنجونم مقایسه کنم ؟!

میگم دل ارام چرا میگی زنجون? خوب نیس ادم اولش اینقد صمیمی بشه خخخخخ

mexin

Well-known member
خُب شهاب سنگ هاش خـارجی هستن! اینم باید بگم؟! خارجی ها این مدلی میشن!
2mo5pow.gif

:riz481:

افغانی ها هم جزو خارجی محسوب میشن دیگه ...نگی نگفتی .. ماهم ذهنمون به طرف این نوع از خارجیا رفت دیگه .. البته خوبنا .. همزبون که هستن ..چشم بادومی هم که میباشن ... خوبه ..مبارکا باشه دیگه:whistle:

Iris

New member
افغانی ها هم جزو خارجی محسوب میشن دیگه ...نگی نگفتی .. ماهم ذهنمون به طرف این نوع از خارجیا رفت دیگه .. البته خوبنا .. همزبون که هستن ..چشم بادومی هم که میباشن ... خوبه ..مبارکا باشه دیگه:whistle:

وااااااااااااااااای مکسین این خعلی خنده دار بود ممنون که خنده رو بر لبان ما نشاندی:25r30wi::25r30wi:

ham.ad

New member
سلام دوستان.کسی نمیدونه هزینه بین الملل مشهد دقیقا ترمی چنده؟؟
من که هر چی از شهرستان تماس میگیرم گوشی رو ورنمیدارن.دوستای مشهدی اگه رفتید دانشگاه می تونید اینو واسه من بپرسید؟
:riz304:

بالا