روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Azin E

New member
من امروز دو عدد کلاسور و یک مُشت خودکار خریدم. :whistle:

من جامدادی هم به اضافه ی اینا خریدم،تازه تاکید داشتم رنگش با اتد و کلاسور خریده شده ست باشه.ناسلامتی اول مهر دارم میرم مدرسه:smilies-azardl (181

sepideeee

New member
بچه های بهشتی ... دانشگا بهشتی دوباره گفته 15 ام اطلاعیه ی ثبت نام میزنه ... من درست دیدم؟؟؟ :21:

mahii

New member
هلوع.................:rose:
شهید بهشتی داره با ما
قایم باشک موکونع.................اولش ک قرار بود 9 مشخص کنن الان میگن 15 معلوم میشودددد........شیطونه میگه اصن نرماااااا:whistle:

mrk6990

New member
از همین جا نتیجه میگیریم پرسنل سنجش پی یه ارتباطی با بهشتی دارن! تاریخاشون تاریخ نیس! یواشکی عوضش کردن!:smiliess (12):

mahii

New member
از همین جا نتیجه میگیریم پرسنل سنجش پی یه ارتباطی با بهشتی دارن! تاریخاشون تاریخ نیس! یواشکی عوضش کردن!:smiliess (12):
ههههه بچهها من از طرف این مسیولین محترم ازتون عذر میخوام
238119_816slsk.gif
306019_5735.gif

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
اینم اطلاعیه زنجوووون
چقدر مرتب و منظم
به به
اصلا کیف میکنه آدم از این نظم و اندیششون:))))))
تاريخ و نحوه ثبت نام پذيرفته شدگان کارشناسی ارشد 94-93 - دانشگاه علوم پزشكي زنجان - معاونت آموزشي

- - - Updated - - -

اینم اطلاعیه زنجوووون
چقدر مرتب و منظم
به به
اصلا کیف میکنه آدم از این نظم و اندیششون:))))))
http://www.zums.ac.ir/find.php?item=6.1328.14970.fa

دوستان عزیز و گلم سلام
شرمنده من یه مدت سرم حسابی شلوغ بود نمیتونستم زیاد اینجا سربزنم. امروز اومدم چند صفحه ای از تاپیکو خوندم ..سپاسگذارم بابت تبریکات محبت آمیزتون.
در جواب دوستی که پرسیده بود اصفهان قبول شدم ؟ نه متاسفانه من انتخاب دومم یزد قبول شدم و شامل ظرفیت 5 نفری اصفهان نشدم.هفته گذشته کلا تو فاز افسردگی بودم در عین حال مهمونداری هم میکردم ولی الان بهترم هرچی خدا بخواد.
خوشحالم که دوستان خیلی خوبی اینجا پیدا کردم:riz304:

دل آرام

New member
دوستان عزیز و گلم سلام
شرمنده من یه مدت سرم حسابی شلوغ بود نمیتونستم زیاد اینجا سربزنم. امروز اومدم چند صفحه ای از تاپیکو خوندم ..سپاسگذارم بابت تبریکات محبت آمیزتون.
در جواب دوستی که پرسیده بود اصفهان قبول شدم ؟ نه متاسفانه من انتخاب دومم یزد قبول شدم و شامل ظرفیت 5 نفری اصفهان نشدم.هفته گذشته کلا تو فاز افسردگی بودم در عین حال مهمونداری هم میکردم ولی الان بهترم هرچی خدا بخواد.
خوشحالم که دوستان خیلی خوبی اینجا پیدا کردم:riz304:

تبریک میگم بهتون .
ان شالله دکترا اصفهان باشید
:riz304:

تبریک میگم بهتون .
ان شالله دکترا اصفهان باشید
:riz304:

ممنونم عزیزم منم تبریک میگم انشالله شماهم موفق باشید و دکترا هر جا دوست داشتید قبول بشید.
من به دانشگاهمون زنگیدم گفتن که ظرفیت رشته ما تغییری نکرده بود و همون 5 نفر بوده برا همون من اصف نیاوردم . بازم خداروشکر

SH!LA

New member
خب بگو یکم بشینه طفلکی خسته میشه اینقد سر پا وایساده ...:whistle:
بچه باس عادت کنه به سر پا وایسادن...! تازه شروع دوندگی هاست...!
122fs329172.gif

من جامدادی هم به اضافه ی اینا خریدم،تازه تاکید داشتم رنگش با اتد و کلاسور خریده شده ست باشه.ناسلامتی اول مهر دارم میرم مدرسه:smilies-azardl (181

آره؛ ست شدن رنگ ها که در اولویت کار ماست...! تازه من رنگ کتونی و کلاسورم رو هم هماهنگ کردم..! :riz481:

ROJO

New member
عاغا من حسودیم شد ینی چی همتون جفت جفت و چنتا چنتا ی جا قبول شدین بعد من بخت برگشته خودم تنها موندم:smiliess (7):امروز داشتم همش فکر میکردم ک چقدر مظلوم واقع شدم:image170:

SH!LA

New member
عاغا من حسودیم شد ینی چی همتون جفت جفت و چنتا چنتا ی جا قبول شدین بعد من بخت برگشته خودم تنها موندم:smiliess (7):امروز داشتم همش فکر میکردم ک چقدر مظلوم واقع شدم:image170:

منـم تنهـام... :dadad4:

دل آرام

New member

عزیزم شما که پورکاظمی و تیمشو دارین که !
شما و تنهایی آخه ؟!:smiliess (11):

fifi

New member
ما كه اصلا تهنا نيستيم قرار يه 5-6 نفري از مشهد راهي شيراز شيم بعلهههه:bunnyearsmiley:

matin

New member
واقعا گذاشتن ی فرم و مدارک مورد نیاز تو صفحه دانشگاه چند دقیه طول میکشه؟ که ی بار میزنه نهم ی باز پونزدهم ؟ اگه سخته بگین که من متشکر مسولین محترم باشم واسه این همه زحمت

fifi

New member
دوستان خوبم چرا شماها اينقد عجول هستيد صبور باشيد زمان ثبت نام هم اعلام ميشه. هنوز ليست قبول شدگان به دست همه دانشگاه ها نرسيده احتمالا.

بالا