روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

*فرناز*

New member
یکی از دوستام فزیزک پزشکی اهواز قبول شده بعد 2نفر برا تکمیل ظرفیت شهیذ بهشتی میخوان اونم فرمشو پرکرده ........:rose:

مگه تکمیل اومده که فرم پر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

یکی از دوستام فزیزک پزشکی اهواز قبول شده بعد 2نفر برا تکمیل ظرفیت شهیذ بهشتی میخوان اونم فرمشو پرکرده ........:rose:

مگه تکمیل اومده که فرم پر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهلا1991

New member
والا چی بگم !
اگه شانس منه که دور از دهن نیست !
وای نگید توروخدا

- - - Updated - - -

نه بابا حالا یه شوخی کرد ا ..خخخخخخخخخ:14:

چه میدونم انقدر این روزا پره از استرس که نگو

- - - Updated - - -

نـه! به قبول شده ها بگن قبول نیستید؟! نمیشـه.

چه میدونم والا هرچی بگی از دست اینا برمیاد

sepideeee

New member
آغا من رفتم دانشگاه نه بهم ریز نمرات دادن ن مدرک موقت هیچی ندادن گفتن برو به دانشگاهی که قبول شدی بگو درخواست بدن :))))) ، شماها چیکار کردین ؟؟
من رفتم اقاهه گفت حالا که دوست داری بهت ریز نمرات میدم :25r30wi:

Azin E

New member
اگه اشتباه نکنم به شرطی میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنین که دانشگاهی که قبول شدینو ثبت نام نکنین

Y77

New member
من هنوز ثبت نام نکرده ذوقم تموم شد، خوبه که قبول شدم ولی هیچ حس خوبی ندارم دیگه

ROJO

New member
خوب طبیعیه ک دیگه ذوق نداشته باشین:painting:
من نمیدونم چرا بعضیا استرس الکی دارن! بابا دیگه قبول شدین تموم شد رفت میرین ثبتنامم میکنین راحت و اسوده!
الان واسه خودتون برین خوش باشین این 10-20 روز، استراحت کنید ،ب ذهنتون ارامش بدین چون بعدا قراره پوستتون کنده بشه تو ارشد خخخخ :bunnyearsmiley:

abtin13

New member
اگه اشتباه نکنم به شرطی میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنین که دانشگاهی که قبول شدینو ثبت نام نکنین

به قول قدیمی ها سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندن.اینو به قبول شده ها میگم که بچسبن به همون رشته ای که قبول شدن.فردا پس فردا وزارت بهداشت دبه بکنه که شرایط خاص داشت و فلان و بیسار اون موقع چوب دو سر طلا میشین
از من گفتن

دل آرام

New member
این دل آرام شایعه درست کرده واسه این ترم اولی های آش خور که نگو ..خخخخخخخ .. اذیتشون نکن بچه جون ...:25r30wi::25r30wi:

والا امسال هر بلایی که بود سر ما اوردن دیگه ! شما که در جریان نیستید !
دروغ چرا من دارم رو موضوع پایان نامم این وسط فکر میکنم ! :whistle::riz481:

دل آرام

New member
خوب طبیعیه ک دیگه ذوق نداشته باشین:painting:
من نمیدونم چرا بعضیا استرس الکی دارن! بابا دیگه قبول شدین تموم شد رفت میرین ثبتنامم میکنین راحت و اسوده!
الان واسه خودتون برین خوش باشین این 10-20 روز، استراحت کنید ،ب ذهنتون ارامش بدین چون بعدا قراره پوستتون کنده بشه تو ارشد خخخخ :bunnyearsmiley:

نوچ
این سنجش پی مرموز بید !
مگه تو تکمیل ظرفیت قبول شده هام میتونن شرکت کنن آخه ! این رسم کجاست !
یا یه جایی رو آوردی یا نیاوردی دیگه !
حالا شاید چون بقیه الله اضافه شده امسال و اونم مصاحبه ایی اینو گذاشتن !
حالا مگه بقیه الله پارسال دانشجو نمیگرفت !!
خوشبنانه ترین حالت اینه که یه جدول پر از ظرفیت جدید میخوان اعلام کنن که قبول شده هام توش شریک کنن !!!!!!!خخخ

دل آرام

New member
در ضمن بگم من بقیه الله انتخاب یکی به آخرم بود که اسم منو واسه مصاحبه هم اعلام نکرد حتی !
یکی بهم گفت دانشجویایی آزادشو گذاشته تو تکمیل ظرفیت بگیره ! دیگه بیلمیرم من !

ROJO

New member
عامو نوشته همه میتونن شرکت کنن، اعم از قبولی و مردودی! دیگه ب چ زبونی باید بگن! من در این مورد طرف سنجشم! ینی تو گروه پورکاظمی اینام:25r30wi:

بعدشم حالا بجز دو سه تا رشته بقیشون ک چیزی نیست دانشگاه چلغوز آباد سفلی!:25r30wi:اصن ارزش داره ادم اونا رو بزنه
?!
هرکی روزانه اورده ک نمیره مازاد تکمیل ظرفیت بزنه
هر کی هم روزانه اورده ولی دانشگاه تکمیل ظرفیته جای بهتریه خوب اونو بزنه تیری در تاریکی

هر کی هم الان مازاده و روزانه تو تکمیل ظرفیته باز بزنه تیری در تاریکی! دیگه بالاتر از سیاهی ک رنگی نیست

حالا هر کی باز نگرفت من از طرف سنجش clarify میکنم:motat:

دل آرام

New member
عامو نوشته همه میتونن شرکت کنن، اعم از قبولی و مردودی! دیگه ب چ زبونی باید بگن! من در این مورد طرف سنجشم! ینی تو گروه پورکاظمی اینام:25r30wi:

بعدشم حالا بجز دو سه تا رشته بقیشون ک چیزی نیست دانشگاه چلغوز آباد سفلی!:25r30wi:اصن ارزش داره ادم اونا رو بزنه
?!
هرکی روزانه اورده ک نمیره مازاد تکمیل ظرفیت بزنه
هر کی هم روزانه اورده ولی دانشگاه تکمیل ظرفیته جای بهتریه خوب اونو بزنه تیری در تاریکی

هر کی هم الان مازاده و روزانه تو تکمیل ظرفیته باز بزنه تیری در تاریکی! دیگه بالاتر از سیاهی ک رنگی نیست

حالا هر کی باز نگرفت من از طرف سنجش clarif

ای لیدر روجو خائن ! خرت که از پل گذشت رفتی در تیم پور کاظمی اینا !! :sdasdasd:

من دیگه حرفی ندارم بزنم :motat:
شب همگی بخیر !

میخوام برم رو موضوع پایان نامم فوکوس کنم ! دارم در مورد امکانات دانشگاه زنجون سرچ میکنم !
تازه به یگانم قول دادم راجب به کاشانم سرچ کنم !:))

ROJO

New member
بچه ها اواتارم چطوره:25r30wi::25r30wi:وای چ نازه فنچولکه من:25r30wi::(40):

sepideeee

New member
چه آقای مهربونی :rolleyessmileyanim: یاد جوونی هام افتادم:motat:

تازه قبلشم یه خانومه بود که اصلا باهاش حرفم نمی زدی کتکت میزد چه برسه به این که ازش کار بخوای :14: منم اونو می دیدم یاد جوونی هام می افتادم :thumbsupsmileyanim:

abtin13

New member
تازه قبلشم یه خانومه بود که اصلا باهاش حرفم نمی زدی کتکت میزد چه برسه به این که ازش کار بخوای :14: منم اونو می دیدم یاد جوونی هام می افتادم :thumbsupsmileyanim:

پس یعنی جوونی های تو شده امروز من، جوونی های من شده امروز تو....:21:

بالا