روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

دل آرام

New member
سلام. دوست عزیز تو مدرک قید میشه البته امسال اسم بین الملل و برذاشتن و به جاش پردیس خودگردان مینویسن به جز علوم پزشکی مشهد که چون امسال دانشجوی خارجی جذب کرده همون بین الملل باقی میمونه

مرسی
ولی بخش نامه رو که برای من خوندن نوشته بود پذیرششون مثل دوره روزانس و چیزی تو مدرکشون نوشته نمیشه ! ان شاالله که حرف شما درست باشه .

ham.ad

New member
این وزارت بهداشت ما رو دق مرگ کرد .اون از پاسخنامه غلطشون ! اون از کم کردن ظرفیت ها! و اینم از تکمیل ظرفیت!
جالبه اگه ظرفیت ها مثل پارسال بود راحت روزانه قبول میشدیم ولی الان امثال من که بین الملل قبول شدن و پولشو ندارن برن چی کار کنند؟
تازه اگه ابر و باد و مه وخورشید و فلک دست به دست هم بدن و یه جوری بتونیم پولشو جور کنیم بازم باید نیش و کنایه های دوستامون رو هم تحمل کنیم!!!:14:

من که فکر نکنم بتونم پولشو جور کنم .خوش به حال پولدارها!!:65d6a5d6s:

Ana67

New member
این وزارت بهداشت ما رو دق مرگ کرد .اون از پاسخنامه غلطشون ! اون از کم کردن ظرفیت ها! و اینم از تکمیل ظرفیت!
جالبه اگه ظرفیت ها مثل پارسال بود راحت روزانه قبول میشدیم ولی الان امثال من که بین الملل قبول شدن و پولشو ندارن برن چی کار کنند؟
تازه اگه ابر و باد و مه وخورشید و فلک دست به دست هم بدن و یه جوری بتونیم پولشو جور کنیم بازم باید نیش و کنایه های دوستامون رو هم تحمل کنیم!!!:14:

امسال خیلی بهمون واسه ظرفیتا ظلم شد

مهلا1991

New member
البته الان که ادرنالینم اومده پایین !
بازم خوشحالم از اینکه روزانه قبول شدم !!! خخخخ
چون شعار من تحصیل رایگان بود از اون اول ! :riz277:
به شعارمم رسیدم حالا این وسط دقیقا به هدفم نرسیدم که اونم عیب نداره ! :a2d3:
خدا بزرگه و خوب هوامو داره . :))
واییییی اگر تو تکمیل ظرفیت همین زنجووووونمم بگیرن ازم چه بکنم ؟!:smiliess (15):
بی زنجون نشم ! :riz513:

یعنی امکان داره بعد تکمیل ظرفیت به کسایی که قبول شدن بگن دیگه قبول نیستی؟؟؟!!!!

مهلا1991

New member

واقعا حق دارید ولی بسپارید به خدا انشاا... درست میشه

مهلا1991

New member
دوستان من یه خبر بدم؟؟؟....
امروز متوجه شدم که بر اساس یک بخشنامه تو مدرک بین الممل ها هیچی نمینویسند و از همه لحاظ (اعتبار مدرک .امکانات و...)مانند روزانه هستند فقط هزینه میدن..

واقعا ک اینا دیگه دارن کاری میکنن که به کل ادمو از درس خوندن زده کنن

دل آرام

New member

بله شما درست میگید . تامین هزینه ها واقعا سخته . خدا بزرگه اما ...
اما خوشحال باشید اگر به کسی نگید بین الملل بوده کسی نمیفهمه .
چه کاریه بشینین برای همه تعریف کنید !
واقعا امسال ظلم کردن در حق همه ی ماها .

*فرناز*

New member
کسی در جریان تکمیل ظرفیت هست؟؟؟
مثلا اگه تکمیل قبول نشیم یعنی دانشگاه قبلی رو هم از دست میدیم؟؟؟؟:14:
چه ریسکی!!!!
من چند بار زنگدم وزارت بپرسم که طبق معمول جواب ندادن!!!:thumbsdownsmileyani

Ana67

New member
بچه ها یعنی با اینکه قبول شدیم بازم میتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیییم؟؟؟؟
من متوجه نشدم:smilies:

mexin

Well-known member
کسی در جریان تکمیل ظرفیت هست؟؟؟
مثلا اگه تکمیل قبول نشیم یعنی دانشگاه قبلی رو هم از دست میدیم؟؟؟؟:14:
چه ریسکی!!!!
من چند بار زنگدم وزارت بپرسم که طبق معمول جواب ندادن!!!:thumbsdownsmileyani

هوم؟؟! خب کسی قبول شده چه معنی داره که دوباره بیان تکمیل ظرفیت رو براش فعال کنن؟!:14: عزیز من برو خیالت راحت باشه ..قبول شدی و خوش باش

mahii

New member
سلام بچهها تاحالاشو خدا درست کرد باقیشم واگذار کنید به خودش انشالله ک خیره................:28:

mahii

New member
بچه ها یعنی با اینکه قبول شدیم بازم میتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیییم؟؟؟؟
من متوجه نشدم:smilies:

یکی از دوستام فزیزک پزشکی اهواز قبول شده بعد 2نفر برا تکمیل ظرفیت شهیذ بهشتی میخوان اونم فرمشو پرکرده ........:rose:

Ana67

New member
یکی از دوستام فزیزک پزشکی اهواز قبول شده بعد 2نفر برا تکمیل ظرفیت شهیذ بهشتی میخوان اونم فرمشو پرکرده ........:rose:

مرسی ماهی جون:riz304:

- - - Updated - - -

مرسی ماهی جون:riz304:

بالا