روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

chemist tala

New member
من اصلا نیومدم مقایسه کنم. من در مورد شهر خودم نظر دادم. دیگرون اومد خیلی جالب با جمله بندی که برازنده نیس نظر دادن!
متاسفم!

رها جان منم قبل از اینکه سفر بیام تبریز میگفتن نرو خیلی بده اما اما هنوز طعم اون سفرشیرین زیر زبونم اون ایل گلی خودش ی دنیا زندگی انقدر خوشم میاد از شور و نشاط مردمشون وگرنه خوب بودن و بدبودن ادما ب موقعیت جغرافیایشون بستگی نداره دوستان اینطور باهام برخورد نکنید

mahsast

New member
منم اذیت شدم ولی دانشگاهش بد نبود آذریای اطراف تبریز خیلی خوب بودن تا خودشون.درکل من مشکلی باهاشون نداشتم.
اره شهر و دانشگاش خوبه فقط ادماش یه جورین یه نمونش باور کنید ترم اول رفته بودیم برا خوابگاه خوابگا ندادن اعتراض کردیم مسئول خوابگا گفت چرا اومدین اینجا می موندین شهر خودتون بخدا اگه دروغ بگم بعضیا اشکشون در اومده بود:smiliess (12):

hebe.nurse

New member
اصلا قبول ندارم ، شما دانشگاه اصفهان یا شیراز رو در نظر بگیرین

درست میگن. مدرک دانشگاه ازاد تهران بخصوص خوراسگان خیلی معتبرتر از مدرک دانشگاه های تیپ3 یا بعضی از2 ها هست. ینی مدرکشون بین المللیه

genetic93

New member
سلام دوساي خوبم ي سوال داشتم: به نظرتون اكه بين المللو جز انتخاباي أخرم قرار بدم رو اون يكي انتخابام تأثير ميداره؟

hidena

New member
سلام دوستان
کسی میدونه هزینه خوابگاه خصوصی شیراز و تبریز تقریبا چقدر در میاد؟

mozhdeee

New member
بچه ها اگه من قبل آزاد یه دانشگاه دولتی بزنم و قبول شم ولی نرم میتونم آزادو برم؟؟

alireza-ja

New member
سلام یه سوال دارم اگه کسی ظرفیت مازاد قبول بشه ولی نره سال دیگه محروم میشه؟

matin

New member
تا حالا نشنیدم بگن 5 شیر.جالب شد رفتم اهواز حتما بپرسم :5:

دلیلش رو میپرسم اصلا رفته رو نورون های من :))) ، آخه من ی میدون بود پنج نخل بود فک کنم ، هی فک میکردم منظورشون اونه ، به چهار شیر بعضیا میگفتن 5 شیر ، بعدشم میخندیدن :(( من هنوز علامت سئواله واسم

matin

New member
درست میگن. مدرک دانشگاه ازاد تهران بخصوص خوراسگان خیلی معتبرتر از مدرک دانشگاه های تیپ3 یا بعضی از2 ها هست. ینی مدرکشون بین المللیه

شنیدم بعضی از دانشگاها مجهزترن از آزادا ، ولی در مورد این دقیق نمیدونم ، فقط میدونم جو جامعه ی جور دیگه نگاه میکنه

ریتا

New member
فاطمیا در مورد زاهدان اظلاعی نداری ؟

تبرییا اخلاقای خاص خودشونو دارن و خیلی غریبه ها رو نمیپذیرن تو خودشون

اما کلا شهر خویبه و خوش اب و هوا

بعدم امکانات شهرشون خوبه و از ترکیه جنس میارن که بعضا ارزان تر از همه جا !!
مردم زاهدان ساده کار به کار کسی نداره خونگرم مهمان نواز ولی خدایش من همکلاسیهای داشتم تهرانی یاسوجی کرد 4 سال تحصیل. اشک ریختن رفتن دوستی داشتم از مشهد ترمایی اول گریه که نه ضجه میزد ولی الان پا گیر شد کلا راضی بود.ولی منطقه مرزیه.دانشگاهشم وسط شهره.خوابگام داخل دانشگاهست و کلا دانشگاه خوابگاه نوسازه.انقد گفتم الان علیه من جبهه میگیرن!!!!!!!!!!!!!11

دل آرام

New member
مردم زاهدان ساده کار به کار کسی نداره خونگرم مهمان نواز ولی خدایش من همکلاسیهای داشتم تهرانی یاسوجی کرد 4 سال تحصیل. اشک ریختن رفتن دوستی داشتم از مشهد ترمایی اول گریه که نه ضجه میزد ولی الان پا گیر شد کلا راضی بود.ولی منطقه مرزیه.دانشگاهشم وسط شهره.خوابگام داخل دانشگاهست و کلا دانشگاه خوابگاه نوسازه.انقد گفتم الان علیه من جبهه میگیرن!!!!!!!!!!!!!11

ریتا تو و خدا راست میگی ؟

خودت دانشجوی اونجا بودی ؟

سطح آموزشیش چطور بود ؟

sepideeee

New member
ریتا تو و خدا راست میگی ؟

خودت دانشجوی اونجا بودی ؟

سطح آموزشیش چطور بود ؟
دلارام منم خودم هیچ شهریو نمیشناسم .. ولی یکی از دوستام زاهدان درس می خونه راضیه !! منم زاهدان رو زدم تازه
ولی خوب روحیات هر کسی با فرد دیگه فرق میکنه .ببین خودت میتونی وفق بدی خودتو یا نه

sepideeee

New member
بچه ها حتما باید وقتی ثبت نهاییشو زدی پرینت هم بگیری؟
پ نه پ اون گزینه ی چاپ رو گذاشتن که هر دفعه اومدی نت یه سری بزنی بهش کیف کنی لابد :5:

حتما پرینت بگیریا نفس .. ممکنه دو روز دیگه مشکل پیش بیاد باید پرینتشو داشته باشی

بالا