روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

matin

New member
الویتهارو فقط باید برحسب علاقثه بزنیم؟
مثلا من احتمال میدم که تهران قبول نشم ولی ایران قبول بشم.بخاطر ظرفیتش
ازطرفی تهران و بیشتر دوست دارم
پس اول باید کدومو بزنم؟
من با چند تا از اساتید که صحبت کردم گفتن ایران و بهشتی کیفیت آموزشی و امکانات بهتری نسبت به تهران داره ،
ولی من به شخصه بهشتی رو به تهران و تهران رو به ایران ترجیح میدم ، چون حتی ایران تو رده بندی دانشگاههای علوم پزشکی در رده جهانی ندیدم

ROJO

New member
بچه ها! دیروز که دفترچه انتخاب رشته رو مثلاً ویرایش کردن و آپدیت جدیدش رو گذاشتن، چی توش تغییر کرده؟؟ من متوجه نشدم!..
مگه تغییر کرده?!! فقط سالمندان اضاف شد ب ظرفیتش ک اونم جدا نوشته...

کینز

New member
من با چند تا از اساتید که صحبت کردم گفتن ایران و بهشتی کیفیت آموزشی و امکانات بهتری نسبت به تهران داره ،
ولی من به شخصه بهشتی رو به تهران و تهران رو به ایران ترجیح میدم ، چون حتی ایران تو رده بندی دانشگاههای علوم پزشکی در رده جهانی ندیدم

فکر میکنم فقط دانشگاه علوم پزشکی تهران باشه که رنک داره حتی بهشتیم فکر نمیکنم داشته باشه

SH!LA

New member
بچه ها من مدرس نزدم چون مطمئنم نمیارم بعد الان یجوریم عذاب وجدان دارم:shocked:از طرفی عقیده هم دارم ک شهرایی ک میدونم میارم باید بالاها بزنم نذارم اخر

یکی بمن تلقین کنه ک مدرسو زدم لطفا:1dco2x0p1lilzhfpg1t

عزیزم فرقی نداره؛ کلاً وقتی به رتبه ات برسن اولویت ها رو از بالا به پائین بررسی میکنن. میشد مدرس رو هم بــزنی.

ROJO

New member
عزیزم فرقی نداره؛ کلاً وقتی به رتبه ات برسن اولویت ها رو از بالا به پائین بررسی میکنن. میشد مدرس رو هم بــزنی.
اره میدونم لج کرده بودم ک موسس.ه رازی رو اول بزنم:1dco2x0p1lilzhfpg1tبعدشم ک دیگه خیلی خز بود بخوام مدرسو بذارم در نتیجه حذفش کردم :)))

mozhdeee

New member
دوستان شمام اینو شنیدین که آزاد تهران بهتر از دانشگاههای شهرستانه؟؟

karshenasgh

New member
صفحه 8 دفترچه بند 6 اطلاعات ضروری اینو نوشته :

6- كساني كه در آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي سال 93 (سال تحصيلی 93-94)
شركت نموده و در دانشگاه دولتی عادی پذيرفته شوند، در صورت عدم ثبت نام و یا پس از ثبت
نام در دانشگاه از ادامه تحصيل انصراف دهند، مجاز به شركت در آزمون سال 94 (سال تحصيلي
94-95 ) نمي باشند ، بديهي است در صورت محرز شدن عدم رعايت اين امر، داوطلب متخلف -
محسوب شده و به هئيت بدوي رسيدگي تخلفات آزمونها معرفي خواهد شد

این میتونه معنیش این باشه که آزاد و شبانه و مازاد محرومیت ندارن؟؟؟

matin

New member
صفحه 8 دفترچه بند 6 اطلاعات ضروری اینو نوشته :

6- كساني كه در آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي سال 93 (سال تحصيلی 93-94)
شركت نموده و در دانشگاه دولتی عادی پذيرفته شوند، در صورت عدم ثبت نام و یا پس از ثبت
نام در دانشگاه از ادامه تحصيل انصراف دهند، مجاز به شركت در آزمون سال 94 (سال تحصيلي
94-95 ) نمي باشند ، بديهي است در صورت محرز شدن عدم رعايت اين امر، داوطلب متخلف -
محسوب شده و به هئيت بدوي رسيدگي تخلفات آزمونها معرفي خواهد شد

این میتونه معنیش این باشه که آزاد و شبانه و مازاد محرومیت ندارن؟؟؟

به نظرم نداره اونا ، ولی من آزاد وزارت علوم که ثبت نام کردم همون اولش نوشته بود در صورت قبولی و عدم ثبت نام محرومیت یک ساله داره

mozhdeee

New member
اصلا قبول ندارم ، شما دانشگاه اصفهان یا شیراز رو در نظر بگیرین
آخه من به خاطر مسافت شیرازو نمیتونم برم

- - - Updated - - -

اصلا قبول ندارم ، شما دانشگاه اصفهان یا شیراز رو در نظر بگیرین

mozhdeee

New member
یه سوال هرکی میدونه خواهش میکنم بگه:
اگه یه دانشگاه دولتی رو بزنیم بعدش آزائ تهران بهد دولتی رو قبول شیم ولی نظرمون عوض شه میتونیم بریم آزاد؟؟

- - - Updated - - -

یه سوال هرکی میدونه خواهش میکنم بگه:
اگه یه دانشگاه دولتی رو بزنیم بعدش آزائ تهران بهد دولتی رو قبول شیم ولی نظرمون عوض شه میتونیم بریم آزاد؟؟

karshenasgh

New member
صفحه 9 دفترچه هم اینو گفته :

3- داوطلبان ميبايست در طی مهلت تعيين شده نسبت به انتخاب رشته محل تحصيل خود اقدام نمایند. لازم به توضيح است در صورت عدم تکميل فرم مربوطه از طریق سامانه اینترنتی در
زمان مقرر، متعاقباً هيچگونه فرمی که بصورت حضوري يا كتبي يا ارسال از طريق پست و E.mail ارسال شود و یا داوطلبی خواهان تغيير، افزایش، کاهش و یا ابطال در اطلاعات مربوطه بعد از ثبت نهایی و یا پس از زمان مقرر باشد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
تذکر مهم: الف- عدم تکميل فرم انتخاب رشته محل تحصيل در زمان مقرر، به منزله انصراف بوده و داوطلب از روند آزمون حذف میگردد.
ب- مهلت تعيين شده جهت انتخاب رشته محل تحصيل، قابل تمدید نمیباشد.
ج- داوطلبان دقت نمایند بطور همزمان می توانند نسبت به ویرایش انتخاب محل تحصيل خود اقدام نمایند .

bme88

New member
دوستان شمام اینو شنیدین که آزاد تهران بهتر از دانشگاههای شهرستانه؟؟

من شنیدم دانشگاه علوم تحقیقات نسبت به خیلی از دانشگاه ها ارجحیت داره
ولی در مورد بقیه دانشگاه ها آزاد تا حالا نشنیدم که بگن از دولتی بهتر باشه
:riz304:

mozhdeee

New member
به نظرم نداره اونا ، ولی من آزاد وزارت علوم که ثبت نام کردم همون اولش نوشته بود در صورت قبولی و عدم ثبت نام محرومیت یک ساله داره
منم آزادو شنیدم

- - - Updated - - -

من دانشگاه علوم تحقیقات نسبت به خیلی از دانشگاه ها ارجهیت داره

- - - Updated - - -

آره منم منظورم علوم تحقیقات تهرانه؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

آره منم منظورم علوم تحقیقات تهرانه؟

karshenasgh

New member

مگه وزارت علوم هم برای دانشگاه آزاد دانشجو میگیره؟؟ یا منظور شما هون کنکور دانشگاه آزاد هست؟:smiliess (12):

matin

New member

- - - Updated - - -

به نظرم اگه تهران هستین یا هر شهر دیگه ، 500 کیلومتر مسافتی نباشه ، " چون واقعا ارزشش رو داره ، چون جو جامعه طوری هست که رو آزاد زیاد حساب نمیکنن ، والبته شاید باشن عزیزانی که واقعا به خاطر بعضی مسائل میرن آزاد ، ولی جو طوری هست که نمیدونم چرا ولی آزاد رو زیاد به حساب نمیارن تو بحث کار
من میشناسم کسائی رو واسه دکترا که دانشگاههای خارج مدرک فرستادن حتی دانشگاههای دولتی شهرستانها رو خوندن ، نگاه دیگری دارن بهش تا آزاد

mozhdeee

New member
مگه وزارت علوم هم برای دانشگاه آزاد دانشجو میگیره؟؟ یا منظور شما هون کنکور دانشگاه آزاد هست؟:smiliess (12):

واسه ما(نانو) واحد علوم دارویی نوشته فک کنم منظورش همونه

- - - Updated - - -

واسه ما(نانو) واحد علوم دارویی نوشته فک کنم منظورش همونه

بالا